TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngVandens Terapijos Kubilas
Terapinis kubilasMes sukūrėme šį kubilą dviems reikmėms: Komerciniai kaitinimosi kubilai - Spa ar Vandens terapija (nedidelės įtakos vandens aerobika)!

Komerciniai Spa
Šie kubilai yra tokie dideli, kad gali būti naudojami komercinėje aplinkoje, nes gali talpinti iki 10 sėdinčių ar stovinčių suaugusiųjų. Mūsų inžinierių departamentas gali padėti suprojektuoti bet kokios paskirties kaitinimosi kubilą, įskaitant ir fizinę terapiją, viešbučius, kurortus ar dienos Spa.

Vandens terapija
Šis kubilas sukurtas specialiai tiems, kurie iš kubilo nori šiek tiek daugiau. Iki šiol kubilai buvo riboti kalbant apie galimybę juose judėti. Papildomas gylis daro šį kubilą puikiu vandens terapijai. Taip, mankštinkitės kaitinimosi kubile! Mūsų specialiai sukurtas vandens kėdžių išdėstymas atveria galimybę mėgautis vandens aerobika likusioje kubilo dalyje. Visas jūsų kūnas gali plūduriuoti šiame kubile. Šiame kubile netgi įmanoma atlikti paprastus plaukimo pratimus, tarkim, plaukti stačiomis. (Norite apie šilto vandens terapiją sužinoti daugiau? Spauskite čia)

Viso kūno masažas
Vandens centras turi unikalų 360 laipsnių masažo centrą. Tai purkštukų siena sukurta specialiai tam, kad galėtumėte mėgautis vandens terapija nuo galvos iki kojų pirštų. Kadangi jūs stovite, purkštukai gali masažuoti visą jūsų kūną, įskaitant ir priekį bei šonus. Tai nėra įmanoma nei viename kito tipo kaitinimosi kubile ar plastikiniame Spa. (Norite sužinoti apie vandens terapijos privalumus? Spauskite čia)

Surinkite bet kur
Dar vienas vandens terapijos kubilo privalumas yra tai, kad jis gali būti lengvai įrengtas tokiose vietose, kur plastikinio kubilo ar Spa įrengti neįmanoma. Įsivaizduokite bandymus įtalpinti 1,55 metro gylio plastikinį Spa į fitneso kambarį jūsų namuose. Jums tektų praplatinti namą, kad šitas Spa patektų vidun. Vandens centras sukurtas iš gryno vakarietiškojo raudonojo kedro naudojant mūsų unikalų kubilininkystės dizainą. Tai reiškia, kad kubilą lengva sujungti į visumą. Šį kubilą galima įrengti bet kurioje vietoje, kur yra bent 2,10 metro aukščio durys. Grindys atvyksta beveik sumontuotos ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai sekti paprastas montavimo instrukcijas sienai, sėdynėms ir purkštukams įrengti. Kaitinimosi kubilas gali būti įrengtas per savaitgalį.

Vidinis įrengimas
Dėl gryno vandens tūrio ir galimybės kubilą naudoti patalpų viduje, mes įtraukiame 30 mm vidinį įklotą. Tai reiškia, kad jums nereikės jaudintis dėl jokio vandens nutekėjimo, kuris gali pasitaikyti kai jūs pirmą kartą užpildote medinį kubilą. Dabar jūs galite jaustis visiškai saugiai naudodami savo medinį kubilą namuose! Įklotui suteikiama 10 metų garantija. Žinoma, vandens terapijos centras puikiai tinka ir naudojimui lauke.

Sūraus vandens spa privalumai
Mes suteikiame papildomą sūraus mineralinio vandens pasirinkimo galimybę. Raminantys sūraus vandens Spa privalumai jau įgavo populiarumą, europiečiai spiečiasi prie Viduržemio jūros dėl jos natūralių sūraus vandens terapijos savybių. Mes viena iš pirmųjų kaitinimosi kubilų kompanijų, pritaikančių natūralaus sūraus vandens terapiją savo kubilams. Dėl sūraus vandens papildomai įgyjamas plūdrumas sumažina pratimų poveikį; besimaudantieji gali tiesiog plūduriuoti sūriame vandenyje. Sūraus vandens sistema suteikia paprasčiausią ir natūralią apsaugą nuo bakterijų be jokių papildomų rūpesčių nuolatos pridėti cheminių priemonių. Naudojant elektrolizę, sūrus vanduo natūraliai paverčiamas į chlorą, o vėliau atgal į druską be jokių cheminių priemonių. (Daugiau informacijos - čia)

Įsivaizduokite visus privalumus, kuriuos sūrus vanduo gali suteikti, pritaikytus viename kubile!

Raudonojo Kedro Kubilai » Terapiniai Kubilai » Vandens Terapijos Kubilas

Aktualijos