TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngVandens Balansas
Bendras šarmingumo, pH ir kalcio lygis vandens priežiūros srityje yra faktoriai, kurie bendrai vadinami - "Vandens Balansu".

Tinkamai subalansuotas vanduo yra svarbiausias elementas siekiant išvengti problemų dėl baseinų vandens. Labai svarbu reguliariai tikrinti vandenį, kadangi vandens balansas gali keistis nuo lietaus, purvo, lapų, besimaudančiųjų bei cheminių medžiagų.

Dėl nesubalansuoto vandens dažniausiai iškyla tokios problemos: odos ir akių sudirginimas, drumzlinas arba žalias vanduo, įrangos korozija, neveiksminga dumblių ir bakterijų kontrolė.

Iki tokių lygių subalansuotas vanduo padeda padidinti PristineBlue® veiksmingumą ir vandens būklę padaro palankesnę naudotojui ir įrangai. Svarbu, kad baseino arba Spa  baseino vanduo būtų SUBALANSUOTAS prieš naudojant PristineBlue®.
  • Bendras šarmingumas 50 - 90 ppm
  • pH 7,2 - 7,6
  • Kalcis 100 - 300 ppm

Priemonės vandens balansui reguliuoti, derančios su PristineBlue® sistema:

  • Šarmingumą didinantys preparatai natrio bikarbonatas - Sodium Bicarbonate / Alkalinity Increaser.
  • pH didinantys preparatai natrio karbonatas - Sodium Carbonate / pH Plus / Soda Ash / pH Increaser.
  • Šarmingumą ir pH mažinantys preparatai natrio bisulfatas - Sodium Bisulphate / Dry Acid / TA Minus / pH Minus / Alkalinity Down / pH Down.
  • Kalcį mažinantys preparatai - PristineCheck®.

Dėmesio: druskos rūgštis taip pat gali būti naudojama sumažinti pH ir šarmingumo lygį baseinuose, bet jos nerekomenduojama naudoti mineralinio vandens baseinuose.

BENDRAS ŠARMINGUMAS

Bendras šarmingumas ir pH yra glaudžiai susiję. Bendras šarmingumas suteikia buferio efektą, suteikdamas papildomo stabilumo pH, šitaip apsaugodamas nuo drastiškų pasikeitimų arba staigių pH svyravimų.

Išmatuokite bendrą šarmingumą su Pristine Test Kit, kitokia įranga arba juostele, arba nusiųskite vandens mėginį savo tiekėjui, kad ištirtų. Prieš reguliuojant pH būtina sureguliuoti bendro jūsų vandens šarmingumo lygį.
  • Bendras šarmingumas 50 - 90 ppm
Aukštas bendras šarmingumas. Norėdami pataisyti aukštą bendro šarmingumo lygį, išjunkite siurblį, įpilkite reikiamą kiekį pH mažinančio preparato, pildami tiesiai į vandenį stovėdami vienoje vietoje toliau nuo angų; įjunkite siurblį. Gali reikėti keleto tokių procedūrų, siekiant sumažinti bendrą šarmingumą iki norimo lygio. Jeigu naudojate druskos rūgštį, jos nedėkite daugiau kaip 1,25 l /50  m3 baseino vandens per 24 valandų laikotarpį.

Žemas bendras rūgštingumas. Jeigu jums reikia padidinti bendrą rūgštingumą, mažomis dozėmis naudokite šarmingumą didinančius preparatus (ne daugiau kaip 240 ml kas 24 valandas į baseiną), kol pasieksite norimą lygį. Šarmingumą didinančių priemonių naudojimas gali sukelti vandens drumstumą arba žalią atspalvį baseine, kuriame naudojamas PristineBlue®; nuolat filtruokite, kol padidinsite bendrą šarmingumą.

pH. Kai bendro šarmingumo lygis yra tinkamas, patikrinkite pH naudodami Insta Test juosteles, arba nusiųskite vandens mėginį savo tiekėjui, kad ištirtų.
  • pH 7,2 - 7,6
Aukštas pH. Aukštas pH gali būti sumažintas paskleidžiant pH mažinančio preparato ant vandens paviršiaus.

Žemas pH. Žemas pH sureguliuojamas su pH didinančiu preparatu. Naudokite ant produkto etiketės nurodytą dozę.

KALCIS

Kalcio kiekis truputį pasikeičia panaudojus PristineBlue® sistemą. Jeigu jūs neturite buitinio Test Kit, savo baseino vandens mėginį pateikite prekybos agentui ištirti.
  • Kalcis 100 - 300 ppm
Didelis kalcio kiekis. Vienintelis praktinis patarimas, kaip sumažinti kalcio kiekį, yra išleisti kažkiek vandens iš baseino ir pakeisti jį nauju vandeniu, kuriame mažiau kalcio.

Jeigu vandens šaltinyje yra daug kalcio (virš 300 ppm), naudokite PristineCheck®, kai tik papildoma šviežio vandens santykiu 40 ml / 5  m3 baseino vandens arba 40 ml / 2,5 m3 Spa baseino arba kubilo vandens.

Mažas kalcio kiekis. Mažas kalcio kiekis iš esmės jokių problemų naudojant PristineBlue® nekelia ir jo didinti nerekomenduojame.

BENDRA BASEINO PRIEŽIŪRA

Kartu su cheminių medžiagų naudojimu jūs turite reguliariai valyti ir siurbti baseiną, naudoti ir prižiūrėti filtrą, palaikyti tinkamą separatoriaus būklę, kad jame nebūtų nuosėdų, reguliariai tikrinti visą įrangą, kad ji veiktų tinkamai. Kreiptis į savo baseino pardavėją arba gamintojus, jeigu jums reikia specialių rekomendacijų dėl įrangos naudojimo ir priežiūros.
Baseinų ir Spa Chemija » Vandens Balansas

Aktualijos