TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngTermo Medienos Pirtys
Termo medienos pirtys

Nedidelės, lengvai pritaikomos įvairiose patalpose ar vietose pirtys, pagamintos iš patvarios karščiu apdorotos pušies medienos - Termo medienos. Bendras aukštis su stogu yra 250 cm, be stogo - 206 cm. Pirties vidaus aukštis ir skersmuo - 180 cm. Suoliukų aukštis yra atitinkamai 45 cm arba 78cm. Pirtyje gali kaitintis penki žmonės. 4.5 m3 patalpa gali būti lengvai apšildoma tiek malkine krosnele, tiek elektriniu šildytuvu. Į visą pirties rinkinį įeina pirties grindys, sienos, lubos ir stogas žalios arba juodos apdailos. Sienų šulai yra 32 mm storio, iš anksto supjaustytos su įdubomis grindų ir stogo konstrukcijoms. Suoliukų dalys yra greitai ir lengvai sumontuojamos, langų rėmai su tamsintais stiklais, durų rėmai ir durys taip pat su tamsintais saugiais stiklais. Kaip priedai yra įtraukti apšvietimas ir šildymas: elektrinis arba malkinis.

Nuo šiol galime pasiūlyti lauko pirtis su karščiu apdorotos medienos - termo medienos, medinėmis durimis. Šios medinės durys kainuoja papildomai, nei įprastinės stiklo durys.

Lauko pirtis

Malkinė pirties krosnelė su įzoliuotu kaminu

Nedidelė, nerūdijančio plieno krosnelė, kūrenama malkomis, turinti maždaug 6 kW galią. Yra tinkama pirtims, kurių dydis yra 3 - 7 m³. Sveria 25 kg. Į komplektaciją įeina: izoliacinis kaminas, kamino sujungimas 630 mm, uždanga nuo lietaus ir stogo sandarinimas.
Malkinė krosnelė../19501104P.jpg


5 litrų vandens konteineris pirties šildytuvui

Vandens konteineris yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, kuris yra komplektuojamas kartu su krosnele, kūrenama malkomis. Jis bus uždėtas ant krosnelės viršaus ir taps kamino vamzdžio dalimi. Karštis sklis per vieną iš jų, todėl vanduo bus įkaitinamas konteineryje.
Krosnelė


Mondex nerūdijančio plieno 6kW pirties šildytuvas
  • Steatito akmuo yra tas šaltinis, kuris skleidžia malonų karštį.
Mondex pirties šildytuvai turi 2 -3 kartus daugiau akmenų nei tradiciniai šildytuvai. Šildytuvo rezistoriniai elementai yra šildytuvo viduje: rezistoriniai elementai niekada neturi turėti kontakto su akmenims ar vandeniu, kuris yra pilamas ant akmenų.

Lengvai instaliuojamas įvairiose pirtyse

Mondex šildytuvo apsauginis atstumas yra nedidelis ir todėl šie šildytuvai gali būti saugiai naudojami mažoje pirties patalpoje. 6 kW Mondex nerūdijančio plieno šildytuvas:
  • Šonai ir apatinė dalis yra pagaminti iš nerūdijančio plieno
  • Reguliatorius yra pagamintas iš cinkuoto plieno
  • Plonai supjaustyti kamieno blokai su įdubomis garams
  • 6 kW šildytuvai su 3 garų blokais
  • Dydis (plotis, aukštis, ilgis): 42x75x25 cm
Elektrinė krosnelė

12 diodų apšvietimas

Diodinė apšvietimo sistema, turinti 12 diodų, kuri gali būti lengvai sumontuota saunose, prausimosi vietose, terasose, laiptuose, viertuvėse, baruose, valtyse ir kituose įrengimuose. Pagrindiniame pakete Jūs rasite šviesą skleidžiančius diodus su reflektoriais, sujungimo laidus, montavimo įrankius ir transformatorių.
../IMG_2725.JPG

19 diodų apšvietimas

Diodinė apšvietimo sistema, turinti 19 diodų. Apšvietimas gali keistis įvairiais raudonos, mėlynos, žalios ir geltonos spalvos niuansais. Šis apšvietimas yra tinkamas drėgnose aplinkose. Be to į šią komplektaciją įeina 230/12 V transformatorius ir mygtukas. Valdymas prisilietimu leidžia pasirinkti norimą spalvą arba tęsti spalvų keitimosi procesą.
 
../IMG_2719.JPG
Termo Medienos Pirtys

Aktualijos