TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngTermo Medienos Kubilai

SpaDealers didžiuojasi galėdami pasiūlyti patogiausius vartotojui kubilus, esančius rinkoje, kurie buvo pagaminti iš tikrosios suomiškos karščiu apdorotos pušies medienos - Termo medienos. Daugelis mūsų gaminamų ir kuriamų sprendimų yra patentuoti. Mūsų šūkis "Geriausia kokybė ir geriausias aptarnavimas" atskleidžia mūsų pagrindinį tikslą - visada palaikyti aukštą paslaugų teikimo lygį ir tuo pačiu išlikti geriausiais savo srityje. Šie kubilai atrodo labai natūraliai, o būdami jame Jūs taip pat jausitės labai natūraliai. Be to būvimas karštame vandenyje atpalaiduoja ir tai suteikia nuostabių pojūčių.

Kubilas Žiemą


RENKAMĖS KUBILĄ!

Termo medienos kubilas

Kubilai, pagaminti iš karščiu apdorotos pušies medienos pasižymi atsparumu drėgnam orui, juos lengviau prižiūrėti, nėra sakų tekėjimo, o izoliacija pagerėja net 30 procentų. Termo mediena, taip pat žinoma kaip karščiu apdorota mediena, yra gaminama iš suomiško medžio, panaudojant suomių patentuotą apdorojimo kaščiu procesą. Šio proceso metu, medžio masė yra pasendinama, kad įgautų tas pačias savybes kaip 100-mečiai medžiai.

Karščiu apdorotos medienos savybės:

  • Mediena tampa tamsesnė
  • Formos pasikeitimo rizika tampa labai maža
  • Izoliacinės savybės pagerėja 30 procentų
  • Pašalinamas sakų nutekėjimas
  • Mediena tampa lengvesnė, tačiau ilgaamžiškesnė
  • Drėgmės tūris sumažinamas 30 - 90 procentų
  • Palanki aplinkai medžiaga be jokių priemaišų
  • Minimali priežiūra, kasmetinis medienos apdorojimas alyva
  • Medienos išdžiuvimas nesukelia vandens pratekėjimo
  • Termo Mediena yra labai atspari ir stabili.

Skirtingi medienos tipai yra skirstomi į 5 klasifikacijas, atsižvelgiant į jų patvarumą. Termo mediena yra 2 klasės mediena, į šią klasę taip pat patenka kedro ir ąžuolo mediena. Egzistuoja skirtingi apdorojimo karščiu proceso metodai, priklausantys nuo to, kaip mediena vėliau bus panaudojama. Labai svarbu pasirinkti tinkamą procesą. Procesas, kurį mes naudojame, suteikia medienai kokybę, kuri leidžia medienai susidurti be jokių pasekmių su oro sąlygomis, vėju, vandeniu.

Dėl savo ypač didelio patvarumo savybių, Termo mediena tiap pat turi savo spalvą, kuri yra labiau panaši į „egzotinės medienos" spalvas. Priklausomai nuo to, koks apdorojimo karščiu metodas buvo naudojamas, medienos spalva gali gautis nuo šviesiai rudų iki tamsių tonų spalvų.

Termo mediena yra brangesnė nei eglės mediena, tačiau turi didžiulį privalumą, t.y. aukštą kokybę, kuri turi būti prižiūrima minimaliai. Dėl estetinio vaizdo, mes rekomenduojame paprastą kasmetinę kubilo priežiūrą alyva.

Karščiu apdorota mediena - Termo mediena:

Termo medienos aprašymas


Kubilas su Spa masažine sistema

Galinga kubilo Spa masažinė sistema, kuri garantuos Jums malonų masažą. Ši sistema tai pat gali būti pritaikyta ir kitiems kubilų modeliams. Mūsų masažinė Spa sistema yra populiariausias perkamas priedas. Galinga masažinė sistema Jums suteiks atpalaiduojantį masažą. Įprastiniame modelyje oro siurblys yra valdomas per slėgio jungiklį. Kaip papildomą priedą Jūs galite pasirinkti elektroninį valdymą, su nustatoma galia ir pulsine sitema.

Elektroninė valdymo sistema su ekranu ir funkciniais mygtukais, padedanti reguliuoti temperatūra tarp (5-43°C), kontroliuoja 1-ą ir 2-ą siurblius (masažiniams purkštukams). Šios sistemos pagalba yra valdoma masažinė sistema, povandeninis apšvietimas, kuris gali būti perjungtas į bet kokią pageidaujamą spalvą. Elektrinis šildytuvas turėtų būti naudojamas kartu su tam tikru cirkuliacijos tipu, kad šios funkcijos veiktų teisingai. Valdymo sistema užtikrina, kad siurbliai veiks, kai įsijungs šildytuvas.

Kubilas su Masažais

Kubilas su filtravimo sistema

Mūsų filtravimo sistema taupo vandenį ir vandens šildymo išlaidas. Kartu su termostatiškai valdomu elektriniu šildytuvu, vanduo visada yra optimalios temperatūros. Tai lengviausias būdas turėti švarų, šiltą vandenį tuomet, kai Jums to norisi.

Visą filtravimo sistemą sudaro siurblys, filtras ir filtro laikiklis, separatorius, žarnos ir sujungimai. Galima pajungti prie sistemos elektrinį šildytuvą. Specialiai sukurta elektroninė valdymo sistema, elektrinių įrengimų valdymui ir kontrolei. Elektroninėje valdymo sistemoje yra valdymo pultelis, su juo valdoma masažinę sistemą, apšvietimą ir vandens cirkuliaciją.


Kubilas šildomas malkomis ar dujomis?

Vedami tam tikros nostalgijos, Jūs galite pasirinkti tradicinį šildymo malkomis būdą, tačiau, jei Jums prie širdies konfortabilumas ir Jūs gyvenate tankiai apgyvendintoje vietovėje, tuomet šildymas dujomis būtų tinkamesnis pasirinkimas.

Tai preciziškai pagamintas Japonijoje vandens šildytuvas Chofu, specialiai sukurtas kubilams. Vanduo pats cirkuliuoja, naudodamasis „termosifoniniu" principu. Karštas vanduo kyla ir sukelia žemą spaudimą, kuris iškelia vandenį iš apačios. Todėl šiuo atveju neprireikia cirkuliacinio siurblio ir elektros, ir tai leidžia sušildyti vandenį su išorėje sumontuoto šildytuvo pagalba. Vienas didžiulis privalumas yra tai, kad kubile liks daugiau erdvės, ir leis pasirinkti mažesnį kubilo modelį.

Tiek išorinis šildytuvo korpusas, tiek ugniadėžė yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Rėmas ir durelės yra pagamintos iš ketaus, kuris užtikrina daugelį metų be jokių problemų. Jei atsiranda užšalimo rizika, iš šildytuvo turi būti išleistas vanduo per išorinį vožtuvą. Ugnies sukeliamas karštis yra efektyviai perduodamas į vandenį per unikalią sudėtingą konstrukciją, kuri visą ugniadėžę paverčia karščio perdavimo paviršiumi. Chofu malkomis kūrenamas šildytuvo vidutiniškas kaitinimo poveikis yra 14.9kW. kaitinimo norma 1000 litrų vandens yra maždaug 12°C per valandą.

Malkomis kūrenamas Chofu vandens šildytuvas

Chofu propano dujomis kūrenamas šildytuvas - efektyvus šildymas paprasčiausiu būdu. Chofu propano dujomis kūrenamas šildytuvas yra ypač efektyvus vandens šildytuvas, specialiai sukurtas kubilams. Vanduo pats savaime cirkuliuoja, naudodamasis „termosifoniniu" principu. Karštas vanduo kyla ir sukelia žemą spaudimą, kuris iškelia vandenį iš apačios. Todėl šiuo atveju neprireikia cirkuliacinio siurblio ir elektros, ir tai leidžia sušildyti vandenį su išorėje sumontuoto šildytuvo pagalba. Vienas didžiulis privalumas yra tai, kad kubile liks daugiau erdvės, ir leis pasirinkti mažesnį kubilo modelį.

Išorinis šildytuvas yra labiau pageidaujamas dėl savo saugumo. Šildytuvo dujomis priežiūra yra labai paprasta, kadangi šis šildytuvas neturi atskirų dalių ir jam nereikia elektros. Kadangi šildytuvo konstrukcija yra pritaikyta laukui, jis neturėtų būti naudojamos patalpose. Jis yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir gali likti lauke neuždengtas, kuomet lyja. Žinoma, jį galima ir uždengti.

Chofu propanu kūrenamo šildytuvo vidutiniškas kaitinimo poveikis yra 14 kW. Kaitinimo greitis yra maždaug 10°C per valandą 1000 litrų vandens.. Dujų sunaudojimas - 1kg per valandą.

Propanu / dujomis šildomas Chofu vandens šildytuvas

 

Kubilas padengtas plastiku TubCoat

Elastinė skaidri medžiaga, kuria gali būti padengiamas kubilas iš vidaus. Ji suteikia patvaresnį plastikinį paviršių, kurį lengva prižiūrėti. Vidinių sienų, suolelių ir dugno tarpai tarp kiekvieno šulo yra užpildyti juodai, o TubCoat užtepamas ant viršaus, kad būtų suteiktas užbaigtumo jausmas. Kubilo vaizdas primena laivų denius, pagamintus iš tikmedžio. TubCoat suteikia ilgalaikį, plastinį paviršių, kuris padeda lengviau valyti kubilą. Tokia pati technika taip pat naudojama ir plataus stačiakampio formos apvadui.

Kubilas Polar AquaKing
Kubilo modelio pasirinkimas
Nuotraukų galerija
Termo Medienos Kubilai

Aktualijos