TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngMedinės Terasos

Nauja procesų technologija, sukurta Suomijoje, padėjo karščiu apdorotai termo medienai pasiekti visai naują lygmenį. Produkcijos gamybos sprendimas, kurį užpatentavo Oy Lunawood Ltd yra tas esminis raktas gamyboje, kuris leidžia karščiu apdorotai termo medienai įgauti aukštą atitinkamą kokybę. Gamybos metodas yra efektyvus ir saugus aplinkos atžvilgiu.

Karščiu apdorota termo mediena yra "šiltos dvasios", netoksinis, ekologiškas ir perdirbamas produktas.

Lauko terasa

Yra sudaromos dvi pagrindinės rūšinės kategorijos, vadinamos Thermo-S („Stabilumas") ir Thermo-D („Patvarumas"). Šios kategorijos yra naudojamos ir Oy Lunawood Ltd produkcijai LunaThermo-S ir LunaThermo-D. LunaThermo produktai yra gaminami naudojant technologijas, sukurtas Lunawood ir šie produktai atitinka visus reikalavimus, kuriuos kelia prieš tai paminėta rūšiavimo sistema.

Skirtingi medienos tipai yra skirstomi į 5 klasifikacijas, atsižvelgiant į jų atsparumo kategoriją. Termo mediena priklauso 2 ir 3 kategorijai, LunaThermo-S klasė priklauso 3 atsparumo pūvimui kategorijai, kaip yra apibrėžiama EN 113 standartuose. O LunaThermo-D klasė priklauso 2 atsparumo pūvimui kategorijai, o tai reiškia, kad ši mediena pasižymi puikiu atsparumu pūvimui. Ir yra tos pačios kategorijos kaip ąžuolas, raudonmedis, sekvoja ar raudonasis Kanados kedras.

1-Labai atspari

2-Atspari

3-Dalinai atspari

4-Mažai atspari

5-Neatspari

Tikas

Raudonasis Kedras

Sibiro maumedis

Spindulinė pušis

Alksnis

Iroko / Kambala

Merbau

Duglaso kėnis

Pietinė pušis

Uosis

Balau

Europinis ąžuolas

Raudonmedis

Europinė eglė

Beržas

 

Thermo - D

Thermo - S

 

 

Dėl savo ypač didelio patvarumo savybių, Termo mediena taip pat turi savo spalvą, kuri yra labai panaši į "Egzotinės medienos" spalvas. Priklausomai nuo to, koks apdorojimo karščiu metodas buvo naudojamas, medienos spalva gali gautis nuo šviesiai rudų iki tamsių spalvos tonų.

 • Vidutinis drėgmės kiekis sumažėja 10 - 15 procentų
 • Drėgmės absorbavimas sumažėja 30 - 90 procentų
 • Šiluminis atsparumas pagerėja 0 - 30 procentų
 • Sumažėja vandens absorbavimas
 • Medienos spalva įgauna tamsesnį atspalvį
 • Mediena tampa lengvesnė
 • Padidėja medienos tvirtumas
 • Pagerėja atsparumas pūvimui ir oro sąlygų įtakai
 • Sumažėja rizika, jog mediena pasidengs palėsiais
 • Pašalinami sakai
 • Sumažėja tikimybė, jog mediena suskils ar deformuosis.

UAB "NVGroup" prekiauja, montuoja ir stato unikalias, patvarias ir ilgaamžiškas medines lauko terasas iš termo medienos, pagamintos Suomijoje. Lunadeck™ Thermo-D tai auksčiausios kokybės ir fizinių savybių terasinės lentos už maumedžio kainą. Atstojančios nykstančias pasaulyje egzotines medienos rūšis tiek fizinėmis tiek estetinėmis savybėmis. Terasinių lentų montavimo ir tvirtinimo sistema yra labai patogi ir  paprasta.

Terasos tvirtinimas 

Terasos tvirtinimas

Labai platus pritaikymas ir panaudojimas, ypač terasoms, balkonams, takams, lieptams, tiltams, lauko baldams, baseinams, vidaus ir lauko laiptams ir t.t... Lunadeck™ Thermo-D medienos terasinės lentos paviršius gali būti lygus arba išfrezuotas.
 
Terasinės lentos Lunadeck™ iš termo medienos, tai teisingas pasirinkimas, žmonėms norintiems turėti aukščiausios kokybės, ilgaamžę ir grąžią terasą, iš natūralios ir ekologiškos medienos. Termo mediena "nevaikšto" kaip tropinė mediena. Nesiriečia, neskilinėja ir neturi sakų kaip maumedis, bei nepūva kaip pušis arba eglė. Todėl drėgnam, ganėtinai atšiauriam ir nepastoviam Lietuvos klimatui geriausias tinkamas pasirinkimas, tai terasinės lentos iš Suomiškos termo medienos. Mediena pjauta iš  PEFC™ sertifikuoto miško, atestuota ir sertifikuota KOMO®, bei termiškai apdorota Suomijoje.

Terasinės lentos iš termo medienos yra daug stabilesnės išorės veiksniams nei lentos iš "Egzotinės" tropinės medienos. Jų paviršius visiškai nešerpetoja, kaip ir tropinės medienos lentų paviršius. Tačiau jos kainuoja ženkliai pigiau, nei Lietuvos rinkoje siūlomos terasinės lentos iš tropinės medienos. Bei turi didžiulį privalumą, tai aukščiausią lentų kokybę, kurių priežiūra yra minimali. Dėl estetinio vaizdo, mes rekomenduojame paprastą lentų priežiūrą alyva, kas 5 - 7 metai. O taip pat termo medienos lentos gali būti eksploatuojamos be jokio paviršiaus apdorojimo. Tokiu būdu, lietus, vėjas ir saulės ultravioletiniai spinduliai suteiks terasai elegantišką pilkos spalvos atspalvį. Investicija į termo mediena, tai ilgalaikė, kokybiška, estetiška investicija į jūsų namų gerbūvį bei supančią apinką.

Siūlomų terasinių lentų matmenys: 
 1. Lunadeck 1 / SHP Luna Thermo-D 26 x 68 x 3000-6000 mm
 2. Lunadeck 2 / SHP Luna Thermo-D 26 x 92 x 3000-6000 mm
 3. Lunadeck 2 / SHP Luna Thermo-D 26 x 117 x 3000-6000 mm
 4. Lunadeck AntiSlip Luna Thermo-D 26 x 117 x 3000-6000 mm
 5. Lunadeck 2 / SHP Luna Thermo-D 24 x 140 x 3000-6000 mm
 6. Lunadeck AntiSlip Luna Thermo-D 26 x 140 x 3000-6000 mm
 7. Lunadeck SHP / AntiSlip Luna Thermo-D 24 x 102 x 3000-6000 mm

Lieptas

Lieptas

Lieptas

Lauko Terasos Montavimas

Terasa

Lauko terasa

Terasos karkasas

Terasos tvirtinimas

Terasa

Terasa

Lauko terasa

Termo medienos terasa

Terasos lentos

 

Medinės Terasos

Aktualijos