TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngSPA baseinuose galintys tykoti pasislėpę pavojai
SPA baseinuose galintys tykoti pasislėpę pavojai

HPA raginimas teisingai atlikti dezinfekavimą bei nurodymai vartotojams

Kadangi HPA (Sveikatos Apsaugos Agentūra) pateikė 100 000-čiui Didžiosios Britanijos SPA baseinų ir kubilų naudotojų įspėjimą dėl atpalaiduojančiose maudynėse galimai slypinčios mirtinai pavojingos bakterijos legionelės (Legionella), šiandien imta aptarinėti naujausio namuose laikomo priedo saugumo klausimą.

Šiltas vanduo, kuris nuolat pakartotinai panaudojamas, sukuria tobulą dauginimosi terpę ligoms bei folikulito (plaukų folikulų uždegimo) atsiradimui, kaip ir kitų infekcijų pernešimui.

Tradicinis baseinų dezinfekavimo būdas yra dezinfekavimas chloru, chemine medžiaga, kuri dirgina odą ir akis; taip pat ši medžiaga pažeidžia baseino įrangą ir jei chloras naudojamas neteisingai, gali padaryti žalą ir plaučiams.

Tačiau dabartinė kampanija skatina informuoti apie „PristineBlue" pristatomas vandens dezinfekavimo priemones, kurių sudėtyje nėra chloro. Novatoriška formulė naudoja vario sulfatą, kuris apsaugo nuo žalingų bakterijų ir drauge išlaiko vandenį pakankamai saugų, kad jį būtų galima gerti. Vario sulfatas naudojamas geriamojo vandens valymui ir jau yra naudojamas beveik milijono baseinų, SPA ir kubilų savininkų Amerikoje.

Svarbu yra tai, jog „PristineBlue" lygį baseine arba SPA galima tikrinti naudojant specialų testavimo rinkinį, tokiu būdu užtikrinama, kad vanduo yra saugus iki dviejų savaičių nuo produkto panaudojimo. O naudojant chlorą, prireiks ne tik dažno dozavimo, bet ir pirštinių bei apsauginių akinių.

„PristineBlue" įmonės generalinis direktorius sakė:
 
„Mes pritariame HPA nurodymams ir sutinkame su jais dėl teisingo dezinfekavimo poreikio. Anksčiau iš esmės nebuvo realios alternatyvos patogiam baseinų, Spa ir kubilų dezinfekavimui, taigi savininkams likdavo tik stiprių cheminių medžiagų naudojimas ir menkos žinios kaip kovoti su bakterijomis."
SPA baseinuose galintys tykoti pasislėpę pavojai

Aktualijos