TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngŠildymo Sistemos

Japoniškos malkomis ar propanu kaitinamos Chofu sistemos turi daug pranašumų palyginti su panardinamomis nerūdijančio plieno sistemomis:
  • Palyginti su panardinamaisiais katilais, kurie užima maždaug 2 žmonių vietą, neprarandama vidinė erdvė.
  • Nerūdijančio plieno katilai šildo minimalų vandens tūrio plotą.
  • Leidžia naudoti jūrinės rūšies vinilinį - izoliacinį apdangalą, kuris padeda daug geriau išlaikyti karštį vandenyje.
  • Vanduo lieka švaresnis, nes malkos nėra kraunamos į katlilą esantį kubile.
  • Galite laisviau kontroliuoti temperatūrą, didesnio ar mažesnio greičio traukos valdymu reguliuoti šildymo lygį.
  • Vėdinama dūmų išleidimo anga šalutiniam degimui skleidžia mažiau dūmų ir kibirkščių.
  • Naudojant termosifoną automatiškai cirkuliuojamas vanduo (nereikalinga elektra).
  • Chofu sistemos yra sertifikuotos Europos Sajungoje
  • ISO9001 ir ISO14001
  • Pagaminta JAPONIJOJE, tai kokybės ir patikimumo garantas!
Japoniškos malkomis kūrenamos ar dujomis/propanu kaitinamos Chofu sistemos - ekonomiškas būdas mėgautis Northern Lights kedriniais kubilais. Papildomai kainuos tik tvirto pagrindo įrengimas. Malkomis kūrenama kubilo šildymo sistema yra labai nebrangi (kainuos tik malkos). Ji idealiai tinka užmiesčio sodyboje, kur daugelis pasineria į kaitinimosi kubilo teikiamus malonumus savaitgaliais ar per atostogas. Malkomis kūrenama šildymo sistema į aplinką išleidžia palyginti nedaug šilumos. Ežero vanduo gali būti sušildytas iki tinkamos temepratūros per 2-4 valandas, priklausomai nuo pradinės vandens temperatūros ir kubilo dydžio. Vienintelis Chofu sistemos trūkumas yra tas, kad ji turi būti džiovinama ir pripildoma dažniau, nebent pagal užsakymą pridedamas 120V filtras/siurblys.

Kubilo komplektas yra su visomis reikalingomis medžiagomis ir technine įranga.

Malkomis kūrenamas Chofu vandens šildytuvas

Šis modelis yra pagamintas pagal tikslų malkomis kūrenamos krosnelės modelį ir suprojektuotas specialiai kaitinimosi kubilams. Ši šildymo sistema varinėja vandenį naudodama termosifoną (pompavimas gaunamas stumdant karštą vandenį), todėl cirkuliavimo pompa ar elektriniai prietaisai nėra reikalingi. Ši unikali sistema atveria dar neregėtų galimybių sferą alternatyviems kaitinimosi kubilams projektuoti. Dabar Jūs galite turėti paprastą kaitinimosi kubilą be jokių siurblių, chemikalų ar kitų papildomų aptarnavimų.

Chofu malkinė krosnelė - pagaminta Japonijoje

Chofu malkinės krosnelės kaina su kaminu, pajungėjais ir perėjimais 3500 LT

Chofu krosnelės korpusas yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, todėl be jokio nerimo gali būti naudojamas lauke. Kadangi ugniadėžė taip pat pagaminta iš nerūdijančio plieno, ji tarnaus metų metus. Chofu dūmų išleidimo anga turi unikalų ventiliavimo žiedą, kuris filtruoja šalutinio degimo dujas ir sumažina dūmų išleidimą į aplinką bei kibirkščiavimą.

Daugiau informacijos apie Chofu malkinius vandens šildytuvus

../Chofu-sildytuvai.jpg Chofu sistema garantuoja optimalų šilumos paskirstymo būdą, sukurtą efektyviam vandens šildymui. Nerūdijančio plieno krosnelės korpusas, supa ugniadėžę dvigubu vandens sluoksniu su 2,5 cm tarpu tarp jų, todėl ugniadėžės paviršius puikiai atlieka karščio perdavimo funkciją. Papildomi šilumos mainai vyksta vandens pripildytoje platformoje, kuri yra įmontuota išilgai ugniadėžės. Ši platforma eina nuo ugnies, todėl dar labiau sušildo vandenį.

Chofu dujiniai/propano vandens šildytuvas


Chofu dujinis/propano vandens šildytuvas efektyviai šildo vandenį ir sukurtas specialiai kaitinimosi kubilams. Kaip ir Chofu malkomis kūrenamas, taip ir šis vandens šildytuvas naudoja termosifoną (pompavimas gaunamas stumdant karštą vandenį), todėl cirkuliavimo pompa ar elektriniai prietaisai nėra reikalingi. Ši revoliucinė technologija leidžia turėti paprastą kaitinimosi kubilą be jokių siurblių ar chemikalų.

Chofu dujinis/propano vandens šildytuvas reikalauja nedaug papildomos priežiūros, nes neturi jokių judančių dalių ir jam nereikalinga elektra. Jis sukurtas naudojimui lauke su patvariu plieno miltelių apdangalu ir nerūdijančio plieno variklio bei dujų išmetimo angos apdangalais.

Daugiau informacijos apie Chofu propano vandens šildytuvus

Šio Chofu šildytuvo viduje yra įmantrus tinklas iš varinių vamzdžių su karštį traukiančiomis briaunomis, šildomomis šešių nerūdijančio plieno degiklių. Varinių vamzdžių išdėstymo struktūra yra sukurta, kad padėtų termosifonui pakelti sušildytą vandenį ir paleisti tekėti į kaitinimosi kubilą.

Chofu dujinis šildytuvas - pagamintas Japonijoje

Chofu dujinio šildytuvo kaina su pajungėjais ir perėjimais 3500 LT
Raudonojo Kedro Kubilai » Šildymo Sistemos

Aktualijos