TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngSibiro Eglės Kubilai
Lauko Pirtys - Kubilai iš Sibiro eglės

../eglinis-kubilas0.jpgDidžiuliai kubilai, sklidini vandens, naudojami nuo seniausių laikų Japonijoje, Kinijoje, jie paplitę visam pasaulyje, o ypač populiarūs Skandinavijoje. Dėl šios priežasties Lietuvoje sparčiai populiarėjantys malkomis kaitinami didžiuliai kubilai dažnai vadinami Japoniška arba Norvegiška pirtimi. Lietuvoje vis daugiau vandens pramogas mėgstančių žmonių įsirengia tokius kubilus savo soduose ir sodybose, svečių namai ir kaimo turizmo sodybos vis dažniau kviečia savo svečius atsipalaiduoti garuojančiame kubile.

Kubilo konstrukcija nėra sudėtinga - tai didelė medinė statinė, talpinanti, priklausomai nuo jos dydžio, nuo 3 iki 9 ir daugiau žmonių. Tokia statinė pripildoma vandens, kuris yra šildomas po vandeniu įrengta krosnele, kūrenama malkomis ar kitu kietu kuru. Kubilų gamybai naudojama Sibiro eglė - pagaminta Lietuvoje!

Pirtis - kubilas paprastai statomas lauke, po atviru dangumi. Priklausomai nuo lauko temperatūros, tokia "pirtis" prikaitinama per 2-5 valandas, jei malkos sausos. Vasara maloniam pasisėdėjimui užtenka ir 40C laipsnių, kiti šildo iki 45C - 50C laipsnių.

Kubilas - nepakartojama atrakcija romantikos mėgėjams. Šia pirtimi galima mėgautis ne tik šiltais vasaros vakarais, kur kas egzotiškesnė procedūra žiemą - garuojantis kubilo vanduo ir žiemos šaltukas bei snieguotos medžių šakos: kas gali būti geriau? Taip pat, galima derinti tikros pirties procedūras su procedūromis kubile: išsikaitinę garinėje pirtyje, atsigaivinsite, pailsėsite kubile, o jei po to dar seka eketė...

Medikai pripažįsta teigiamą kubilo poveikį organizmui - profilaktiką nuo gripo, slogos. Net ir turintieji medžiagų apykaitos sutrikimų, sergantieji reumatu, nervų ligomis, gali išbandyti šia profilaktinę priemonę. Kubile kaitinamasi sėdint ant specialiai tam skirtų suoliukų, pusiau gulomis. Patartina širdies plotą išlaikyti virš vandens, ypač jei vandens temperatūra pakankamai aukšta. Po pirties patartina pailsėti, atsigaivinti šaltu vandeniu.

Paprastai vandens nebūtina keisti po kiekvienų maudynių, ypač jei juo naudojasi šeimos nariai, - žymiai paprasčiau prieš lipant į kubilą apsiprausti po dušu. Norint išlaikyti vandenį kubile švaresnį ir tyrenį ilgenį laiko tarpą, mes rekomenduojame naudoti PristineBlue vandens dezinfekcijos ir priežiūros priemones. Šios priemonės yra be chloro, visiškai saugios supančiai aplinkai ir žmogaus kūnui. Padės ne tik ilgiau išlaikyti jūsų kubilo vandenį švarų ir tyrą, bet papildomai apsaugos kubilo medieną nuo cheminių ir fiziologinių aplinkos poveikių.

Su PristineBlue ilgiau išlaikomas ne tik estetinis kubilo ir vandens vaizdas, bet ir ženkliai prailginamas kubilo medienos tarnavimo laikas.
Sibiro Eglės Kubilai

Aktualijos