TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngAr gali sausas karštis pagerinti sveikatą?
Ar gali sausas karštis pagerinti sveikatą?

Sausas karštis padeda atsipalaiduoti, nes veikia raminamai ir be drėgmės. Dauguma saunos entuziastų dievina sausos saunos teikiamą šildantį ir stiprinantį poveikį. Dauguma jaučia, kad sausos saunos karštis naudingesnis sveikatai negu garų sauna. Su sausa sauna susijusi nauda sveikatai:
  • Stiprinanti širdies ir kraujagyslių mankšta. Sausas saunos karštis paspartina širdies veiklą, o kraujagyslės atsiveria. Todėl į kraują patenka daugiau deguonies, kuris keliauja į visus vidaus organus. Taigi po sausos saunos jūs pasijusite tarsi ką tik atlikę stiprinančių pratimų ir iš saunos išeisite atsigaivinęs ir energingas.
  • Kalorijų deginimas. Sausas saunos karštis skatina prakaito liaukas veikti, todėl naudojamos kalorijos ir energija. Tyrimai įrodė, kad sausos saunos naudotojai gali sudeginti iki 300 kalorijų per vieną kaitinimosi seansą.
  • Organizmo valymas nuo kenksmingų medžiagų. Ekspertai mano, kad sausas saunos karštis padeda giliau apsivalyti nuo kenksmingų medžiagų negu garų sauna. Sausa sauna padeda atsikratyti švino, gyvsidabrio, nikelio, natrio, sulfitinių rūgščių ir cholesterolio bei kitų iš aplinkos įsisavintų medžiagų.
  • Saugesnis karštis. Sausos saunos karščiui naudojama infraraudonųjų spindulių energija. Ši energija leidžia saunai įkaisti ir sukelti prakaitą, taip pat leidžia sausai saunai veikti žemesnėje temperatūroje negu kitų tipų saunos. Tiesą sakant, sauso karščio sauna dažniausiai veikia 45-55 laipsnių pagal Celsijų, o karštų garų sauna gali pasiekti iki 85-115 laipsnių pagal Celsijų.
Mažesnis karštis, pasiekiamas sausoje saunoje, labiausiai tinka vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat tiems, kurių kraujo spaudimas padidėjęs arba kamuoja širdies problemos. Žemesnė temperatūra reiškia saugesnius potyrius saunoje.
Ar gali sausas karštis pagerinti sveikatą?

Aktualijos