TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKaip pasistatyti sauną?
Saunos statyba

Jeigu neperkate patogaus saunos rinkinio, tuomet saunos statyba - didžiulis užmojis. Jums reikės rasti ir nusipirkti (ir tikriausiai specialiai užsisakyti) aukštos kokybės kedro medienos. Reikės įsigyti arba sukurti projekto planą saunos statybai. Reikės tiksliai apskaičiuoti, išmatuoti ir supjaustyti medieną. Prisiminkite, kad reikalinga speciali kedro mediena, kuri yra brangi, todėl bet kokios matavimo ar pjaustymo klaidos pareikalaus papildomos medienos pirkimo.

Kad sujungimai būtų tvirti, kokių reikia saunai, jums reikės įlaiduoti jungtis kiekviename lentos gale, kad izoliacija būtų tvirta ir sandari. Tam reikalingi specialūs įrankiai. Jums reikės arba pasižymėti visas lentas arba pastoviai grįžti prie pjaustymo jau surinkinėjant sauną. Jums vis tiek teks įsigyti arba pasidaryti specialiai izoliuotas duris savo saunai. Net ir turint nedidelę darbuotojų grupelę, saunos statyba truks kelias savaites!

Daug paprastesnė, pigesnė ir greitesnė alternatyva - saunos rinkinio įsigijimas. Speciali, aukštos kokybės mediena jau surasta. Mediena supjaustyta ir jungtys įtaisytos. Visos dalys paruoštos. Jums nereikės šimtą kartų važinėti pirmyn atgal tikintis, kad šįkart jau rasite tai, ko jums reikia. Jūsų rinkinyje bus viskas, ko jums reikia, netgi specialios durys ir šildytuvas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sekti labai paprasta instrukcija, kuri atkeliauja su kiekvienu rinkiniu, kad surinkimas būtų daug paprastesnis.

Tradicinės saunos būna kvadratinės ar stačiakampės su betoniniu pagrindu. Jei siekiate pastatyti ilgaamžę sauną, šita technika jau pasenusi. Kvadratinės ir stačiakampės saunos šildo nereikalingą orą, kur visai nenaudinga - kampuose. Vadinasi, švaistoma energija. Kvadratinės ir stačiakampės saunos naudojimas reikalauja didesnių energijos išteklių ir išlaidų, joms įšildyti reikia daugiau laiko, taigi turite be reikalo laukti, kol tie kampai sušils. Betono pagrindas reikalauja daugiau paviršiaus ploto, kad šildytuvas sušiltų. Tai nėra našu nei laiko, nei energijos atžvilgiu.

Daug geresnis pasirinkimas - suapvalinta sauna. Žiedinės saunos gaminamos pagal tokią pat technologiją, kaip ir statinės. Statinės, žinoma, tvirtai sukonstruotos, nes dažniausiai jose talpinami skysčiai. Statinės formos saunos sukonstruotos taip pat patvariai. Tačiau svarbiausia, kad jūs nebešvaistysite laiko, pinigų ir energijos šildydami nereikalingus kampus ir cementinius pagrindus. Vietos žmonėms atsisėsti ir atsipalaiduoti bus tiek pat be papildomos šildymo erdvės. Be to, statinės formos saunos puikiai atrodo. Jos daug gražesnės, įdomesnės ir modernesnės negu tradicinės kvadratinės ar stačiakampės saunos.

Akivaizdu, kad norėdami pasistatyti sauną, jūs turėsite įsigyti statinės formos saunos rinkinį. Jums prireiks trijų žmonių, kad ją surinktumėte. Tai nesudėtingas savaitgalio projektas. Jums reikės profesionalaus elektriko visiems elektros darbams atlikti. Kita vertus, pagalbon galite pasikviesti kelis draugus mainais už malonų pasikaitinimą saunoje. Penki nesudėtingi žingsneliai ir saunoje galėsite pasikaitinti jau pirmadienį po darbo!

Kaip pasistatyti sauną? Paprasčiausias būdas

Kadangi yra saunos rinkiniai, sauną galite lengvai įsirengti namuose naudodamiesi tik keliais įrankiais ir neturėdami beveik jokių dailidės įgūdžių. Galite lengvai pasistatyti sauną vadovaudamiesi keliais nurodymais:
  1. Išsirinkite sauną, kurią norite įsigyti. Yra keli saunų rinkiniai, kuriuos galite įsirengti lauke arba namuose. Taip pat galite pasirinkti iš gausybės saunos stilių. Nesvarbu, ar ieškote statinės formos saunos, mediena šildomos saunos, elektrinio šildymo saunos, garų saunos, saunos kambario namuose ar kitokios saunos savo namams, yra daug saunų rinkinių, kurie jums padės įsirengti tokią sauną, kokios norite.
  2. Išsirinkite patikimą kompaniją saunai įsigyti. Geriausia rinktis tokią kompaniją, kuri siūlo patikimas klientų aptarnavimo paslaugas ir tikrą kokybę. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad gausite kokybišką rezultatą ir visą įmanomą paramą, kurios prireiks statant savo sauną. Northern Lights kedrinių saunų kompanija pasitiki daugelis žmonių, ieškančių saunos. Taip yra todėl, kad Northern Lights kedrinių saunų kompanija - saunų ekspertai, o ne tie, kurie parduoda visokių rūšių namų atnaujinimo prekes. Saunų išmanymas užtikrina, kad gausite jums reikalingą pagalbą ir informaciją, kurios jums gali prireikti surinkti sauną, kuria naudositės ilgus metus. Dauguma klientų jau pasistatė saunas, įsigytas Northern Lights kedrinių kubilų kompanijoje. Taip padarykite ir jūs.
  3. Užsisakykite jums reikalingą saunos rinkinį. Klientai, norintys pasistatyti sauną, užsisako saunos rinkinį su pristatymu į namus. Šiuose rinkiniuose yra viskas, ko jums reikės saunos įrengimui. Šiuo atžvilgiu jūs galite nustebti sužinoję, kiek daug sutaupysite surinkdami sauną patys.
  4. Surinkite. Jeigu užsisakėte saunos rinkinį iš Northern Lights kedrinių saunų kompanijos, tuomet sekite nuorodomis žinyne, kuris pridedamas nemokamai, ir savo sauną surinksite paprastai bei greitai, kad mėgautumėtės sauna kuo greičiau po įsigijimo!
Kaip pasistatyti sauną?

Aktualijos