TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngSaunos kambarys
Papildoma namų vertė dėl saunos kambario

Saunos kambariai - tai toks saunos tipas, kurį galite lengvai įsirengti namuose. Ne taip, kaip lauko pirtys, saunos kambariai įrengiami namų viduje. Nenaudojamą kambarį su Northern Lights produktų ir ekspertų pagalba jūs gana lengvai galite paversti saunos kambariu. Yra daugybė saunos kambario privalumų:
  • Jums nereikia daug vietos namuose ar lauke. Net jei gyvenate daugiabutyje su mažučiu kiemu, galite mėgautis saunos teikiamais malonumais įsirengtame saunos kambaryje. Jei galite atlaisvinti kambarį ar dalį jo, tuomet galėsite jį paversti vidaus saunos kambariu.
  • Suteikia privatumo. Jeigu įsirengsite saunos kambarį, niekas nežinos, kad turite sauną. Jūs galite eit į sauną ar iš jos kada tik norite be baimės, kad jus pastebės su rankšluosčiu ar maudymosi kostiumu. Tai gali būti labai patogu kai kuriems klientams. Jeigu privatumas jums svarbiausias, tuomet saunos kambarys - jūsų sprendimas.
  • Jie gali būti saugesni. Kadangi į jūsų namus ir saunos kambarį įsilaužti sudėtingiau, tai vidaus saunos saugesnės naudoti, ypač naktį. Be to, jums nereikės jaudintis, kad naktį galite paslysti ar užkliūti pakeliui į pirty. Jeigu gyvenate pavojingame rajone arba turite judėjimo sutrikimų, tuomet vidaus sauna jums gali būti saugus pasirinkimas.
  • Saunos kambarys gali būti labai patogus, ypač jei gyvenate šaltesnėje klimato zonoje. Nors dauguma tradicinių pirčių yra lauke, jas pasiekti ar iš jų išeiti kai kuriems gali būti per šalta ir nelabai malonu. Jeigu nepageidaujate šalčio prieš ir po pirties, tuomet saunos kambarys jums puikiai tiks.
  • Northern Lights kedrinės saunos nėra sunkiai montuojamos ar neįperkamos. Jeigu manote, kas saunos kambarys jums tinka, susisiekite su Northern Lights kedrinių saunų kompanija jau šiandien ir kaip savo kambarį kokybiškos saunos dėka paversti ramybės ir atsipalaidavimo rojumi.
Saunos kambarys

Aktualijos