TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngĮsirenkite saunos kambarį savo namuose
Įsirenkite saunos kambarį savo namuose, kad susikurtumėte patogią ir nebrangią prabangą

Saunos kambarys - vertingiausias priedas, kurį galite suteikti savo namams. Įrengti saunos kambarį daug pigiau negu jūs manote. Tai nėra didžiulis rekonstrukcijos projektas, o tai, ką gausite investavę į sauną - sveikatą ir papildomą perpardavimo vertę - neįkainojama.

Saunos kambarį galite įrengti bet kurioje namų erdvėje. Dauguma žmonių renkasi garažą ar rūsį. Kiti saunai skiria miegamąjį ar vonios kambarį. Saunos kambarys tikrai gali būti bet kur, jei tik tai izoliuotas kambarys. Reikia pastebėti, kad saunos kambario durys turi atsidaryti į išorę.

Saunos kambarys neturi būti didelis. Tiesą sakant, kuo mažesnė sauna, tuo efektyviau ji gali būti šildoma. Tačiau jūs tikrai norėsite saunoje prigulti ant medinio suolelio, kad patogiai pailsėtumėte ir atsipalaiduotumėte. Sauna, kurios matmenys yra maždaug 1850 mm x 1550 mm, gali būti šildoma vienu elektriniu šildytuvu, nors didesnėje erdvėje būtų lengviau judėti.

Jeigu norite, kad jūsų saunos kambaryje tilptų šeima ir draugai arba esate didelis ir aukštas žmogus, tuomet galite daryti didesnę sauną. Saunos kambario įrengimas patrauklus tuo, kad viską galima rinktis individualiai. Didesnėms saunoms jums tiesiog reikia pridėti papildomą šildytuvą ir ilgesnius suoliukus. Didesniame saunos kambaryje jūs galėsite mėgautis nuostabiu laiku su šeima kartu atsipalaiduodami bei gerindami visos šeimos sveikatą.

Jūs tikrai nustebsite sužinoję, kaip paprasta sauną įsirengti namuose. Jums nereikia būti Bobu Vila. Jums visiškai nereikia dailidės įgūdžių! Yra tokių saunos vienetų, kur visas darbas yra atliktas už jus. Jums tereikia nuspręsti, kokio dydžio saunos norite, ir kokiomis savybėmis jūsų būsima sauna turėtų pasižymėti. Tai viskas - tinkamas saunos rinkinys bus jums pristatytas. Sumontavimas irgi labai paprastas - tai paprastas savaitgalio projektas.

Nepašykštėkite detalėms. Jūs tikrai norite mielos, patogios kedrinės atramos nugarai sėdint ant suoliuko. Būtinai įsigykite kedrinį hermetiką - jis tikrai padės medienai išlikti pačioje geriausioje būsenoje. Grindų plytelės padės išlaikyti grindis švarias, o specialus valiklis nesugadins saunos spalvos ir medienos. Tokie priedai padės išlaikyti sauną kaip naują.

Paskutinis žingsnis įsirengiant saunos kambarį - jį įsigyti ir mėgautis gydomuoju atsipalaidavimu!
Įsirenkite saunos kambarį savo namuose

Aktualijos