TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngSaunos Infraraudonųjų Spindulių Šildytuvai
Magicyura skydiniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Northern Lights kedrinių saunų kompanija palaiko partnerystės ryšius su Korėjoje įsikūrusia Magicyura tam, kad teiktų vienus geriausių pasaulyje infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Magicyura - tai patentuotas anglies ir keramikos skydas, skleidžiantis aukštesnę temperatūrą ir didesnį spindulinį efektyvumą negu bet kuris kitas šildytuvas rinkoje. Didelis paviršiaus plotas daro šiuos šildytuvus idealiai tinkančius saunoms, nes kaitinamas didesnis kūno plotas negu naudojant bet kurį kitą keraminį šildytuvą.

Paviršiaus temperatūra (80-90 laipsnių) leidžia sklisti idealaus ilgio (tarp 4 ir 14 mikronų) bangoms. Toks bangų dažnis laikomas pačiu efektyviausiu bangų spektru žmogaus kūnui.

Kiti infraraudonųjų spindulių skleidėjai pasiekia iki 260 laipsnių Celsijaus temperatūrą, tačiau jų problema ta, kad aukštesnė temperatūra sąlygoja didesnį bangų dažnį. Štai todėl kiti panašaus stiliaus šildytuvai išskiria didesnį infraraudonųjų spindulių kiekį, bet ne optimalų spektrą. Šis fizikos fenomenas žinomas Wienso taisyklės vardu ir teigia, kad "bangų ilgis yra atvirkščiai proporcingas temperatūrai".

Kas yra Magicyura?

Magicyura - tai itin plona popierinė medžiaga, pagaminta iš anglies pluošto ir keraminių molekulių. Ne taip, kaip kiti anglies šildytuvai, keraminio ir anglies pluošto kombinacija išskiria daugiau infraraudonųjų spindulių bangų ilgių. Magicyura popierius yra įterptas tarp epoksinio pluošto dangalų geresnei apsaugai. Šie šildytuvai yra ilgaamžiai - jiems suteikiama viso gyvenimo garantija!../IR-sildytuvas-magicyura.jpg Privalumai!

Paprasta įrengti
- kadangi Magicyura skydelis yra labai plonas (8 mm), jį lengva modifikuoti jau įrengtoje saunoje. Šildytuvas yra kabinamas, kaip paveikslas, rėmuose. Dvi virvės (100 mm ilgio), prijungtos prie valdymo dėžės, įeina į rinkinį. Jums tereikia pakabinti!
Didesnis paviršius - dėl didesnio paviršiaus ploto visas žmogaus kūnas padengiamas infraraudonaisiais spinduliais. Kiti šildytuvai yra labai specifiniai ir dažnai šildo tik tą kūno dalį, kuri yra priešais šildytuvą. Dauguma kompanijų prideda atspindinčius dangalus, tačiau infraraudonuosius spindulius sunku nukreipti kita linkme ir tik nedidelė jų dalis išplinta netiesiogine kryptimi.

9.4 mikrono! - anglies ir keramikos šildytuvai skleidžia idealaus ilgio - tarp 4 ir 14 mikronų - infraraudonųjų spindulių bangas. Šiame spektre mūsų kūnai sugeria iki 93% infraraudonųjų spindulių šilumos, nes energijos išeiga labai panaši į mūsų kūno spindulinę energiją. Kiti šildytuvai skleidžia tokio ilgio infraraudonuosius spindulius, kurie išeina už idealaus 9.4 spektro ribų.

Nenudegins - ne taip, kaip kitų infraraudonųjų spindulių šildytuvų, šio maksimali paviršiaus temperatūra yra žemesnė negu 90 laipsnių pagal Celsijų, todėl nenudegins odos. Kiekvienas Magicyura šildytuvas turi saugos mygtuką galinėje dalyje.

Viso gyvenimo garantija - kiti šildytuvai perdega, tuo tarpu Magicyura šildytuvams taikoma viso gyvenimo gamintojo defektų garantija.

UL CSA & CE patvirtinimas - apie 80 % pasaulyje parduodamų infraraudonųjų spindulių šildytuvų nėra gavę tinkamų sertifikatų, todėl gali būti pavojingi - už jų saugą atsakingas namų šeimininkas.


Reikalingų infraraudonųjų spindulių šildytuvų apskaičiavimas

Kambario tūris m³ = Ilgis x Plotis x Aukštis
Taisyklė: kiekvienam 0,5 kubiniam metrui pridėkite vieną 150 W (vatų) šildytuvą. Šildytuvas turi būti ir priekyje, ir gale kūno.

Commander - skaitmeninis valdymo punktas

Tai idealus infraraudonųjų spindulių ar įprastų saunos šildytuvų valdymo punktas. Jame yra pritaikytos pažangios ypatybės: diodinis (LED) valdymas, elektroninis laikmatis, apšvietimo valdymas ir ventiliatoriaus valdymas. Gali būti įtaisytas iki 30-ties metrų atstumu.

Commander skaitmeninis valdymo punktas infraraudonųjų spindulių ar įprastiems saunos šildytuvams. Ventiliacijos ir apšvietimo valdymas ir labai tikslus diodinis (LED) temperatūros valdymas bei laikmatis. 1250 LT 

150 W - Magicyura skydinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas Patentuotas anglies keramikos Magicyura šildytuvas su mediniu rėmu. Matmenys 650 mm x 300 mm 750 LT
 
300 W - Magicyura skydinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas Patentuotas anglies keramikos Magicyura šildytuvas su mediniu rėmu. Matmenys 650 mm x 560 mm 1400 LT 

500 W - Magicyura skydinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas Patentuotas anglies keramikos Magicyura šildytuvas su mediniu rėmu. Matmenys 1050 mm x 650 mm 2000 LT 
Raudonojo Kedro Pirtys » Saunos Infraraudonųjų Spindulių Šildytuvai

Aktualijos