TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngRenkantis tinkamas duris saunai
Renkantis tinkamas duris saunai

Saunos durys - tai šis tas daugiau negu įėjimas ir išėjimas iš saunos. Tiesą sakant, saunos durys gali padėti nustatyti jūsų potyrius saunoje ir tai, kiek ilgai jūsų sauna stovės. Puikios saunos turi puikias duris, taigi jeigu pirksite sauną, atidžiai ištyrinėkite, ar durys kokybiškos ir ar turi šias savybes:
  • Tvirti vyriai ir įrengimai: kokybiški vyriai yra būtini geroms saunos durims. Vyriai turi atlaikyti ne tik didžiulį krūvį dėl nuolatinio durų atidarinėjimo ir uždarinėjimo, bet ir ištverti drėgmę bei karštį. Rankena turi būti lengvo naudojimo, o bet kokie kiti įrengimai duryse turi atlaikyti temperatūros ir drėgmės pokyčius. Prastos kokybės įrengimai duryse gali turėti įtakos karščio netekimui ir gali greitai pasenti ir nutriušti. Northern Lights kedrinių saunų kompanija parduoda saunas su tikro vario įrengimais. Tai padeda užtikrinti geriausią laiką saunoje.
  • Langai: galbūt norėsite, kad jūsų saunos durys būtų su langu, pro kurį sklistų šviesa ir matytumėte, ar kas iš namiškių jau sėdi saunoje. Jeigu pasirinksite saunos duris su langu, tuomet svarbu išsirinkti langą iš grūdinto ir tvirto stiklo, galinčio atlaikyti karštį. Jūs taip pat galite norėti spalvoto lango, kuris ne tik įleistų šviesą vidun, bet ir užtikrintų jūsų privatumą. Northern Lights kedrinių saunų kompanijoje galite išsirinkti ir duris su langu, kad jūsų norai būtų patenkinti!
  • Mediena: jūs norėsite, kad saunos durys atrodytų elegantiškai ir derintųsi prie visos saunos. Nėra nieko labiau trikdančio už akį rėžiančias ryškias baltas duris, nesiderinančias prie bendros saunos išvaizdos. Northern Lights kedrinių saunų kompanija siūlo gražias ir ilgai tarnaujančias saunos duris.
  • Izoliacija: svarbiausia saunos durų savybė - izoliacija. Saunos durys karštį ir drėgmę turi laikyti saunos viduje. Tai ypač svarbu, jeigu jūsų sauna yra namuose, kur ištrūkęs karštis bei drėgmė gali pakenkti sienoms bei baldams. Tačiau net ir lauko pirtims reikalinga gera izoliacija, kad pirties karštis liktų jos viduje.
Raudonojo Kedro Kubilai » Renkantis tinkamas duris saunai

Aktualijos