TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngProduktai
PristineBlue® produktai

PristineBlue® sistemą sudaro keturi skirtingi produktai, kiekvienas iš jų turi labai svarbią paskirtį. Jų žinojimas padės jums suprasti procedūras, kurias jūs atliksite pagal nuorodas, esančias šiame tinklalapyje.

Be keturių pagrindinių vandens apdorojimo produktų, mes taip pat tiekiame du naudingus produktus, skirtus vandens analizei.

PristineBlue® → PIRKTI

PristineBlue

PristineBlue® sistemos pagrindas, skirtas kontrolei su dumbliais ir bakterijomis

Šis pagrindinis sistemos produktas, skirtas kontrolei su dumbliais ir bakterijomis. PristineBlue® aktyvios sudėtinės dalys, vario jonai, yra sukibę su unikaliu laikikliu, kuris leidžia mums įvesti pakankamai vario į vandenį, kad būtų kontroliuojamas dumblių ir bakterijų augimas.

Skirtingai nuo kitų vario junginių, vario jonai esantys PristineBlue® išlieka vandenyje, kad apsaugotų nuo dumblių ir bakterijų augimo.

PristineBlue® yra nekenksmingas aplinkai, EPA registruotas ir NSF International sertifikuotas geriamo vandens priedu! Po pirmosios dozės jūs turite matuoti PristineBlue® lygį kas dvi savaitės ir jį padidinti įpildami dar PristineBlue®.

 

PristinePower®

PristinePower

PristinePower® yra oksidatorius

PristinePower® yra oksidatorius. Jis greitai tirpsta ir pašalina kvapus bei organines medžiagas, teršalus, kūno riebalus, bei visas kitas daleles, kurios susikaupia ir sukelia vandens drumstimą bei pilkumą.

Oksidavimas baseinams rekomenduojamas kas savaitę arba kas dvi; Spa baseinuose ir kaitinimosi kubiluose mes rekomenduojame įpilti dozę PristinePower® po kiekvieno pasimaudymo. Kitaip nei chloras oksidatorius yra saugus besimaudantiesiems, po 15 minučių jie jau gali lipti į baseiną, spa ar kubilą!

 

PristineClean®

PristineClean

PristineClean® užtikrina ypatingai švarų jūsų baseino, Spa baseino ar kubilo paviršių, užkirsdamas kelią nuosėdoms susidaryti ir dėl vandenyje esančio metalo susidarančioms dėmėms

Palaikykite idealiai švarų savo baseinų paviršių sustabdydami nuosėdų ir dėmių susidarymą dėl vandenyje esančio metalų. Jis apsaugo nuo metalų ir mineralinių dalelių, kurios patenka į baseiną per žarnas, juvelyrinius dirbinius ir metalinius įrenginius, nusėdimo ant baseino sienų ir kitų paviršių.

PristineClean® yra pilamas kas dvi savaitės kartu su PristineBlue®. PristineClean® taip pat gali būti naudojamas pašalinti jau susidariusias metalų dėmes baseine.

 

PristineCheck®

PristineCheck

PristineCheck® yra vandens paruošimo priemonė, kuri paruošia jūsų baseiną, Spa baseiną ar kubilą PristineBlue® naudojimui

PristineCheck® yra vandens paruošimo priemonė, kuri paruošia jūsų baseiną, SPA baseiną, kubilą PristineBlue® naudojimui. Jis paima kalcio perteklių iš vandens ir nusodina į filtrą. PristineCheck® yra naudojamas baseinuose, kai PristineBlue® naudojamas pirmą kartą ir kiekvienais metais pavasarį.

SPA baseinuose ir kubiluose jis turėtų būti naudojamas kiekvieną kartą iš naujo pripildžius  šviežio vandens. Jeigu vandens šaltinyje yra didžiulis kiekis kalcio, mes rekomenduojame naudoti PristineCheck®, kai tik jūs papildote vandeniu savo baseiną, SPA baseiną ar kubilą.

 

PristineExtra®

PristineExtraPristineExtra® yra di-chloras, kuri oksiduoja ir paruošia baseino, SPA baseino ar kubilo vandenį naudoti PristineBlue®.

PristineExtra®  yra 99 % grynumo natrio di-chloro šokas (labai stiprus oksidatorius), kuris greitai tirpsta ir išgaruoja. Vanduo greitai atsistato, nelieka chloro kvapo ir sugrįžta į normalią būseną - be chloro!

PristineExtra® taip pat gali būti naudojamas sprendžiant vandens problemas, šalinant kvapus bei organines medžiagas, teršalus, kūno riebalus, bei visas kitas daleles, kurios susikaupia ir sukelia vandens drumstimą bei pilkumą.

 

PristineClear®

PristineClearPristineClear® priemonė skirta baseino, SPA baseino ar kubilo drumsto vandens skaidrinimui.

PristineClear® sujungia smulkias daleles į stambesnes ir padidina filtro efektyvumą, kad filtras galėtų jas surinkti ir pašalinti.

PristineClear® priemonė veikia bet kokiame pH lygyje. Be aliuminio sulfato ir fosfatų.

 

 

Pristine Mini Test Kit®

../minitest_kit_spa_kit.jpgLaboratorinis Pristine Mini Test Kit komplektas matuoja PristineBlue® lygį jūsų baseino vandenyje, taigi jūs galite apskaičiuoti didžiausią dozę. Tikslūs skysti reagentai sumažina spėjimų riziką.

 

 

 

PristineBlue Express Lab®

../pristineexpress-product.jpgPristineBlue® sistemos paslaptis yra paprasta - vienos dozės  testo reagentas visiškai pašalina visus reaktyvius priedus ir visiškai nereikia skirti laiko laboratorinių priemonių  paruošimui ir valymui. Viename užplombuotame teste yra tikslus reagento kiekis, reikalingas testui atlikti. Visi reikalingi reagentai yra vienos dozės vienkartiniuose  testo mėginėliuose, dėl ko nereikia švaistyti laiko jų paruošimui.

Laboratorinį komplektą sudaro skaitmeninis Express Lab® fotometras, 5 x 100 vienos dozės testo mėginėliai faktoriams (pH, kalcio, šarmingumo, vario, geležies - papildomai galima užsakyti chloro, bromo), rūgšties pagrindui švirštas-dozatorius, laboratorinės pipetės, 2 x 42 buteliukų padėklai, sieninis plakatas, smugiams atsparus lagaminas, RS-232 laidas, foto-diagraminė instrukcijos lentelė, PristineBlue® vandens analizės programos CD (kompiuteris nepridedamas).

Baseinų ir Spa Chemija » Produktai

Aktualijos