TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngPlaukiojantis Baras

Nešiojamas plaukiojantis užkandžių ir gėrimų baras - termosas PoolMate. Tai nuostabus ir nepamainomas atributas einant į baseiną, SPA, kubilą, sauną, pirtį ar gamtą.

PoolMate barą - lengva ir nesunku nešiotis bei pasiimti su savimi einant į baseiną, Spa baseiną, kubilą, pirtį ar sauną, prie ežero, upės ar jūros, iškylai į gamtą. Baras yra labai stabilus ir plūduriuoja ant vandens paviršiaus lyg būtų plūdė. Galima naudoti tiek šaltiems ir gaiviems gėrimamas pirtyje ar saunoje, tiek ir karšties gėrimas iškylos metu šaltą žiemos dieną. PoolMate - laisvė jūsų fantazijai!

Plaukiojantis Baras

Baras yra išlietas ir išplėstas iš polipropileno (EPP), suteikiantis išskirtines PoolMate izoliacines savybes. Bet tai tikrai nereiškia, kad jūs  ar jūsų draugai būsite izoliuoti nuo jūsų gėrimų ar užkandžių.

Praktiškos rankenos dėka galima lengvai pernešti savo PoolMate visur kut tik jums patinka. Su dangčiu jūs turite puikų "termosą". Nuimkite dangtį ir visada skanaukite šaltais ledais ar gėrimais, kurie išliks šalti ar atvėsti net iki keletos valandų.

Baras plaukiojantis Plaukiojantis Baras

"Problema surasti tobulą dovaną? Ar jūs galite pagalvoti apie geresnę dovaną, apie tą kažką, kas "tinka viskam"? Pasirinkite PoolMate plaukiojanti barą - termosą, tai universali dovana, tinkanti visiems!

PoolMate plaukiojantis baras dovana
PoolMate: matmenys ir svoris 

Skersmuo:
dangtis 44,6 cm
dugnas 42,3 cm

Aukštis:
dangtis 14,3 cm
dugnas 14,7 cm
bendras 27,2 cm

Svoris:
dangtis 295 g
dugnas 660 g
bendras 955 g

PoolMate su nedužtančio stiklo taurėmis ir bokalais

Baro taurės

Taurės ir bokalai iš nedužtančio stiklo (polikarbonato) yra papildomi aksesuarai. Šeši alaus bokalai, šešios šampano ar vyno taurės - tai jūsų asmeninis pasirinkimas. Taurės ir bokalai yra lengvai plaunami ir valomi, tinka plauti ir indaplovėje. O taip pat barą PoolMate yra lengva išvalyti bei palaikyti švarų. Taurių ar bokalų vietos spalvotas paženkinimas, padeda lenvai stebėti ir surasti visados jūsų alaus bokalą ar vyno taurę.
 
Baras ant vandens
 
 
Produktas yra patentuotas. Pagamintas Švedijoje
 
PoolMate plaukiojantis baras, komplektas (dugnas ir dangtis) kaina - tik 199 LT su PVM
Nedužtančio stiklo taurės ar bokalai, komplektas (6 vnt.) kaina - tik 150 LT su PVM

Spalvos: pasirinkimas tarp mėlynos, pilkos ir rusvai raudonos.

Baras Baras Baras

 

 

Baras

 

Plaukiojantis Baras

Aktualijos