TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngPIRTYS

Lauko Pirtis TERMO MEDIENOS PIRTYS

SpaDealers gamina nedideles bet labai efektyvias, lengvai pritaikomos įvairiose vietose ar patalpose lauko pirtis, iš patvarios karščiu apdorotos pušies medienos - Termo medienos. Pirtyje gali kaitintis penki žmonės, patalpa gali būti lengvai apšildoma tiek malkine krolsnele, tiek elektriniu šildytuvu.


Mes didžiuojamės galėdami platinti vienas iš geriausių - kedrines pirtis pasaulyje. Kompiuteriu projektuotas dizainas ir gamybos procesai leidžia mums dirbti ypač tiksliai. Mūsų Kokybės Inspekcijos programa rodo, jog pagaminti produktai pranoksta aukštus mūsų ir mūsų pirkėjų standartus. Sėdėjimas kedrinėje pirtyje veikia taip pat teigiamai, kaip ir greitas pasivaikščiojimas. Jeigu Jūs jau turite kokių nors širdies problemų arba Jūsų šeimoje vyrauja kraujagyslių ligos, tuomet mūsų pirtis yra puiki investicija, kurią rekomenduoja kardiologai.

../kombisauna-vidus.jpg INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ SAUNOS

Hibridinė technologija - tai pažangiausia, mediciniškai efektyviausia sauna rinkoje. Ji naudoja giluminį infraraudonųjų spindulių įsisiurbimą į žmogaus kūną iš skydinio anglies ir keramikos šildytuvo, kuris padengia ypač daug kūno. Tuo pat metu tradicinės suomiškos saunos šildytuvai su akmenimis greitai įšildo vidaus orą iki besikaitinantiems malonios temperatūros. Su papildomu tradiciniu suomiškos saunos šildytuvu besikaitinantieji gali kontroliuoti aplinkos temperatūrą saunos viduje. Su hibridine technologija besimaudantieji gali pridėti vandens, kurie padeda atverti poras. Hibridinėje saunoje įmanomas netgi lengvas kaitinimasis ir kvapų terapija. Hibridinė sauna atitinka daugelio žmonių poreikius.

../vidaussauna.jpg VIDAUS SAUNOS

"Pasidaryk Pats" rinkiniai - tai tradicinės suomiško stiliaus saunos. Šios saunos statomos aplink karkasą, todėl galite pasirinkti dydį ir kitus individualius dalykus. Šios saunos dažnai yra pigiausios, tačiau reikalauja šiek tiek dailidės įgūdžių arba meistro pagalbos. Northern Lights iš anksto supjaustytų vidaus saunų paketai yra beveik paruošti ir lengvai surenkami "Pasidaryk Pats" mėgėjams.
PIRTYS

Aktualijos