TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngLauko pirties privalumai
Pirties privalumai

Pirtis - tai lauko statinys, skirtas tik pirčiai. Ne taip, kaip saunos kambarys jūsų namuose, pirtis leidžia sukurti specialią aplinką šalia jūsų namų. Jeigu norite įsirengti kaitinimosi patalpą, pirma apsvarstykite, ar norite turėti sauną savo namuose, ar pasistatyti pirtį lauke. Štai keli pirties statinio privalumai:

Išlaidos. Kad saunos kambarį įsirengtumėte taisyklingai, reikia skirti dėmesio jau esančio kambario renovacijai ir specialiai izoliacijai, kuri saugos likusią erdvę nuo karščio ir drėgmės, sukurti. Tuo tarpu pirtis papildomo darbo nereikia, todėl sutaupysite. Tiesą sakant, daugumą gražių kedrinių pirčių ir saunų iš Northern Lights galite sumontuoti patys, todėl be papildomų darbininkų sutaupysite tūkstančius.

Ramybė ir privatumas. Pirtyje negirdėsite televizoriaus, kitų žmonių ar telefono skambučio, todėl ilsėsitės puikioje, jums skirtoje ramybės oazėje.

Pirties potyrių kokybė. Eidami iš pirties galite mėgautis grynu oru. Dėl šilumos ir drėgmės daugumai žmonių atsigauna pojūčiai, todėl lauko oras bus dar gaivesnis ir malonesnis.

Pirties grožis. Pirtis pridės papildomo grožio jūsų lauko erdvės vaizdui ir puikai atrodys šalia jūsų namo.

Papildoma namų vertė. Pirtis pridės papildomos perpardavimo vertės jūsų namams.

Erdvė. Saunos kambario montavimui reikia surasti papildomos vietos jūsų namuose. Jeigu namai kuklūs, tuomet jūsų sauna bus riboto dydžio arba teks sumažinti kitų erdvių plotus, kad saunos kambariui būtų daugiau vietos. Pirties statinys pašalina šiuos rūpesčius ir leidžia turėti bet kokio dydžio pirtį - nesvarbu, koks didelis ar mažas jūsų namas.

Universalumas. Pirtis gali būti naudojamas po bėgimo arba pasinėrimo baseine. Jame gali tilpti keli žmonės, todėl galėsite mėgautis poilsiu su draugais. Kai kurie netgi naudoja savo pirtį pasilinksminimams. Pirties statinys toks universalus dėl savo dydžio, kad gali puikiai prisitaikyti prie jūsų gyvenimo būdo.
Lauko pirties privalumai

Aktualijos