TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngLauko pirtis Jūsų kieme
Lauko Pirtys

Buvimas lauke, kvėpavimo galimybės optimalios, gilus atsipalaidavimas, buvimas kartu su gamta, subalansuotas gyvenimas, jo tikslingumas - visa tai papildomi malonumai, kuriuos patiria turintys ir besimėgaujantys lauko pirtimi! Lauko pirtis suteikia daug daugiau negu mirkti ir garuoti!

Dėl daugybės karštų akmenų ir kitų lauko pirties sudedamųjų dalių, vienas didžiausių motyvų, skatinančių įsigyti pirtį, yra buvimas ir pripratimas prie gamtos. Prisilietimas prie vidinio ir kosminio mūsų pasaulio ritmo yra ne tik malonus, bet ir gyvenimo moderniame pasaulyje pagrindas. Vidinio pasaulio papildymas ir kūno valymas atsipalaiduojant ir mėgaujantis gamtos grožiu pamažu tampa kiekvieno subalansuoto gyvenimo būdo ritualu. ĮSIVAIZDUOKITE, KAD VISA TAI TURITE SAVO GALINIAME KIEME... AK!

Kad visas šis procesas būtų įmanomas, malonus ir dar įvairiomis prasmėmis gydomasis, lauko pirtys gaminamos, kad tarnautų ilgus metus ir iškęstų net pačias atšiauriausias sąlygas. Taip pat, kad visus metus suteiktų patogumą ir padėtų atgauti jėgas. Visa tai jums ranka pasiekiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kai tik jums to reikia - tai bus nuolatinis kvietimas, laukiantis jūsų dalyvavimo ir mėgavimosi. Lauko pirtys daug daugiau negu naujausias kaprizas ar kiemo priedas - tai jau tapo reikiamybe daugeliui šeimų.

Yra daugybė lauko pirties rinkinių, kurie yra beveik paruošti, izoliuotomis sienoms ir lubų skydais (įskaitant ir garų užtvaras), pagaminti iš natūralių kokybiškų medžiagų - vakarietiško raudonojo kedro. Taip pat yra keli pirčių rinkiniai, kurie turi poliarinį, tinkamai pritaikytą, su skirtingais mechaniniais valdymo punktais Polar HMR saunos šildytuvą. Jo durelės iš grūdinto stiklo, atsidaro į kairę arba dešinę. Rinkinyje taip yra suoliukai, atramos nugarai bei galvai, apsaugos nuo šildytuvo ir netgi su nuimamomis medinėmis grindimis - visa tai padaryta profesionaliai, o atrodo - rafinuotai. Stiprūs stogai (skiedriniai arba neskiedriniai) - baigiamasis prisilietimas, užbaigiantis visą dizaino elementų paveikslą.

Lauko pirtys siūlo daugybę dalykų pasirinkti individualiai. Pasirinkite dydį, savybes, alternatyvas ir kainą (surinksite patys ar ne) su visomis naujausiomis versijomis ir daugybę prieinamų priedų. Tai galimybė būti su gamta ir mėgautis šviežiu oru bei nekenksminga aplinka, kuri mus supa.

Tinkamai izoliavus lauko pašiūres galima paversti pirtimis. Reikėtų pridėti šildytuvą, saunos akmenis, infraraudonųjų spindulių arba netgi abu kartu. Tokiu būdu nebus baisūs žiemos speigai, kuriuos pakeis raminantys, stimuliuojantys, bet kartu atpalaiduojantys įspūdžiai: masažas, garai - kvėpuokite giliai...užmerkite akis, įkvėpkite ir atsipalaiduokite, švelniai iškvėpkite ir pakartokite!

Universalu, lengva pritaikyti, pasirinkti individualiai, paprastas įrengimas, surinkimas, naudojimas, valymas, nedidelės naudojimo išlaidos ir paprastas, rūpesčių neapgultas išlaikymas. Prie viso šito dar pridėkite patraukiančia išvaizdą - tai sustiprina visas racionalias priežastis įsigyti ir mėgautis lauko pirtimi.

Daug žmonių patvirtins raminantį ir gydomąjį pirties poveikį. Kai kurie gydymo ekspertai rekomenduoja pirtį dvasinei depresijai ir netgi su nerimu susijusiems sutrikimams gydyti. Perkelkite savo mintis į jutimų, atsipalaidavimo ir garsų būseną, išsilaisvinkite nuo jus supančių rūpesčių ir trikdančių stresorių. Pasikrauti energijos ir atsigauti - sugrįžti į dvasinę pusiausvyrą - susilieti su gamta - tai pagrindinis tikslas ir euforija - JŪSŲ UTOPIJA!
Raudonojo Kedro Pirtys » Lauko pirtis Jūsų kieme

Aktualijos