TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngPirtis - Kedras prieš maumedį
Pirtis - Kedras prieš maumedį

Pirties statyba gali būti smagus ir pasitenkinimą suteikiantis projektas. Sukonstravę pirtį galėsite ja mėgautis ilgus metus. Todėl imantis šio projekto svarbu rimtai apsvarstyti, iš kokios medienos pirtį geriausia statyti.

Palyginsime du galimus pasirinkimus: kedras ir maumedis. Yra kelios priežastys, kodėl pirčiai statyti geriau rinktis kedrą negu maumedį.

Pirma priežastis: maumedis linkias skilti. Pirties konstrukcijoje labai svarbu naudoti tokį medį, kuris būtų ir tvirtas, ir lankstus. Kedras atitinka abi šias sąlygas ir puikiai tinka pirties statybai. Maumedis labiau tinka rėmams namų statybose.

Maumedžios struktūra labai tiesi, todėl ji linkusi skilti ir kartais netgi spragsėti. Taigi maumedis nebūtų išmintingas pasirinkimas ne tik pirties konstrukcijai, bet ir pirties suoliukams. Suoliukai turi būti patogūs ir glotnūs, kokie ir yra suoliukai iš kedro.

Kedras - gražus medis akims paganyti. Tuo tarpu maumedis nėra labai patrauklus. Kedrą galima palikti natūraliame stovyje ir jis toks išliks ilgus metus, tuo tarpu maumedį reikia apdirbti. Nudažyti maumedį - labai sunku. Jo paviršius yra gana grubus ir šiurkštus, todėl dažnai negali įsigerti. Po tokio dažymo maumedis atrodo dėmėtas ir net po kelių dažymų jums gali nepasisekti pasiekti norimą rezultatą.

Jūs nenorėtumėte pasistatyti lauko pirties ir po kelių mėnesių pastebėti, kad ji susirietė. Taip gali atsitikti, jei pirties statybai naudosite maumedį. Jis riečiasi ir saulės šviesoje tampa bjauriai kreivas. Kedras išlaiko savo formą per ilgus metus net ir praėjęs visus Motinos Gamtos pasiūlytus metų laikus. Kai pasistatysite pirtį iš kedro, pastebėsite, kad jis neiškrypsta ir neišsiriečia nepaisydamas išorės veiksnių.
Pirtis - Kedras prieš maumedį

Aktualijos