TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilo Pagrindas

Kubilo pagrindas ir kubilo pastatymo sąlygos

Kubilas gali būti pastatytas bet kur lauke arbe viduje, netgi tankiai apgyvendintose vietose. Pagrindas ant kurio stovės kubilas turi būti stabilus, ir gali būti pagamintas tiek iš medinio rėmo, konkretaus pagrindo (betonas, grindinys, trinkelės ir t.t...) ar tvirta žvyruota vieta. Kubilas negali būti statomas tiesiai ant žolės.

Grindinys, trinkelės, betonas, pagrindas

Grindinio, betono, trinkelių pagrindas

Medinis pagrindas
Medinis pagrindas

Žvyro, skaldos pagrindas

Tvirtas žvyro arba skaldos pagrindas

Žolės pagrindas

Žolės pagrindas yra netinkamas!

Daugelis žmonių yra linkę kubilus statyti terasose

Iš tiesų, žmogus turėtų jaustis komfortabiliai įlipdamas ir išlipdamas iš kubilp. Kubilo kraštas turėtų būti pakilęs maždaug 30-40cm virš terasos grindų. Jei kubilo kraštas yra leistas lygiai su terasos grindimis, tuomet Jūs jausitės lyg žengdami į šulinį ir tuomet bus reikalingi turėklai. Pagalvokite ir apie tai, kaip išpilsite vandenį iš kubilo, kuomet kubilas bus integruotas į terasą.

Terasa :: Terasos

Kubilas „įleistas" į terasą. Į šį kubilą patogu įlipti ir išlipti. Šildytuvas su jungiančiais vamzdžiais yra įmontuotas terasos išorėje.

Kubilas ir terasa

Izoliuotas kubilas su laiptais, įmontuotais pačioje terasoje.

Kubilas terasoje

Taip pat galima sumontuoti kubilą virš terasos be laiptų.

Kubilas terasoje

Kubilo įmontavimas terasoje tapo labai populiarus. Perskaitykite skyrių, kuriame rašoma „daugelis mielai įmontuotų savo kubilus terasoje". Pamatysite, jog tam prireiks kubilo dugno ir šonų izoliacijos. Peržiūrėkite šias nuotraukas ir mūsų pasiūlymus bei pateiktas idėjas kaip galima būtų atlikti izoliavimą.

Kubilas

Izoliuotą dugną montuojant taip, kad šoninė ir dugno izoliacija, kuri yra padaryta naudojant kietą polistirolą, atitinka taip, kad, būtų viena ant kitos, ir tai būtų dar vienas puikus būdas apsisaugoti nuo šalčio. Apie tai galite pasiskaityti daugiau mūsų montavimo instrukcijose. Kaip matote iš nuotraukos, vandens išleidimas buvo padarytas taip, kad vanduo iš karto patektų į namo vandens nutekėjimo sistemą. Siurbliai ir vamzdžiai yra apsaugomi izoliuotos dėžės pagalba.

Kubilas

Be to, kubilą galite sumontuoti, pavyzdžiui, rūsyje.
Termo Medienos Kubilai » Kubilo Pagrindas

Aktualijos