TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngOzono saunos nauda sveikatai
Ozono sauna gali padėti išbandyti ozono terapiją, kuri laikoma idealia natūralia terapija, šalinant ar naikinant bakterijas bei virusinius organizmus. Ozono terapija, naudojantis ozono sauna, padeda pacientams efektyviai gydyti Herpes, AIDS, Laimo ligos, hepatito ir kitus virusinius užkratus.

Ozono terapija ozono saunoje naudoja ozoną, arba aktyvuotą deguonį, kuris susideda iš trijų deguonies molekulių. Ozono terapija medicininiam gydymui pirmą kartą buvo panaudota 1915. populiariausia buvo Europoje, kur ozono saunos potyriai buvo dažnai siūlomi kaip puiki alternatyva ligų kamuojamiems ir palengvėjimo ieškantiems pacientams.

Ozono sauna - idealus būdas prisotinti kūną deguonimi. Įrodyta, kad deguonis turi daugybę gydomųjų ir atstatomųjų savybių, kurios palengvina pacientų kančias. Ozono saunos naudojimas gali pagerinti ir sveiko žmogaus savijautą, nes teikiamas deguonis, kurį kūnas naudoja bet kuriuo atveju. Daugelis ozono sauną laiko idealių būdu apsaugai nuo ligų ir sveikatos palaikymui. Ozono saunos potyriai laikomi vienais labiausiai pagyvinančių ir suteikiančių daugiausiai energijos. Dauguma ozono saunos fanų teigia, kad jaučiasi mažiau pavargę ir įsitempę po įprasto pasikaitinimo ozono saunoje. Daugelis pasakoja ir apie padidėjusį atsparumą ligoms.

Ozonas turi antibiotinių, antivirusinių ir antigrybelinių savybių. Tai reiškia, kad ozono sauna gali padėti daug sveikiau ir energingiau jaustis. Tiesą sakant, dauguma ozono saunos fanų teigia, kad po kaitinimosi ozono saunoje pagerėja jų odos tonusas, geriau gyja žaizdos ir padidėja fizinis pajėgumas. Kai kurie pasakoja, kad po reguliaraus ozono saunos naudojimo sumažėja sinusito ir alergijos požymiai. Gydomoji ozono terapijos nauda patvirtinta moksliniais tyrimais. Jeigu jus domina ši galinga gydymo technika, ozono sauna gali pasiūlyti vieną prieinamiausių ir maloniausių būdų mėgautis ozono terapijos teikiama nauda.
Ozono saunos nauda sveikatai

Aktualijos