TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngNuorodos

Terasos Lentos iš termiškai apdorotos medienos ir medžio plastiko kompozito
Prekiaujame terasinėmis lentomis iš termiškai apdorotos medienos. Tai auksčiausios kokybės ir techninių savybių terasos lentos, pagamintos Suomijoje. Siūlome terasines lentas iš termiškai apdorotos šiaurinės pušies, eglės, uosio medienos, bei iš WPC medžio plastiko kompozito (Wood Plastic Composite). Šių terasinių lentų montavimas ir tvirtinimas yra labai patogus ir paprastas. O tarnavimo laikas 25-30 ir daugiau metų!

Lauko dailylentės ir fasado apdaila iš termiškai apdorotos medienos
Lauko dailylentės ir fasado apdaila iš termiškai apdorotos šiaurinės pušies ir eglės medienos, Spindulinės pušies be šakų ir Kanados uosio medienos. O taip iš WPC medžio plastiko kompozito. Erdvinis stabilumas ir patvarumas paverčia fasado apdailą ir dailylentes iš termo medienos puikiai tinkamas naudojimui lauke. Fasado dailylentės iš termo medienos yra labai stabilios, jos nesitraukia ir nesiplečia, nesiriečia ir neskylinėja. Fasado dailylenčių montavimas yra lengvas, o priežiūra paprasta.

Termo mediena, termiškai apdorota mediena ir jos gaminiai
Termiškai apdorota mediena turi stipriai padidintą medienos atsparumą puvėsiui, medienos erdvinį stabilumą ir atsparumą vandeniui. 1-os ir 2-os klasės medienos patvarumas yra laikomas tinkamu išorės apdailai, kuomet iš šios medienos pagaminti gaminiai nereikalauja papildomų priežiūros priemonių. Termo mediena priklauso 1-ai (Labai patvari) ir 2-ai (Patvari) patvarumo klasei.

Siūlome plačiausią ir žemiausiomis kainomis baseinų chemijos asortimentą Lietuvoje. Baseinų chemija yra lengvai naudojama ir dozuojama, o baseino priežiūra tampa lengva bei paprasta. Mes siūlome natūralią ir ekologišką priemonę baseino vandens priežiūrai - PristineBlue. Tai ekologiška baseino chemija - Be Chloro!
 
Aukštos kokybės, patikima, didelio efektyvumo ir našumo baseinų įranga. Smėlio filtrai, filtravimo blokai ir sistemos,  masažinės sistemos, cirkuliaciniai siurbliai, šilumos siurbliai, UV sterilizatoriai ir kita baseino įranga.

Tenkinių Įranga, Cirkuliaciniai Siurbliai, Filtrai, Fontanai
Aukštos kokybės, patikima, didelio efektyvumo ir našumo tvenkinių įranga. Siurbliai, filtrai, filtravimo sistemos, fontanai, UV sterilizatoriai ir kita tvenkinių įranga. Skirta naudoti eko baseinams, fontanams, dekoratyviniams tvenkiniams, tvenkiniams ir kūdroms.

Krav Maga treniruotės Vilniuje, efektyviausia kovinė savigyna
Israeli Krav Maga - moderniausia bei efektyviausia gatvei pritaikyta kovinės savigynos sistema! Į kurią įeina kova stovėsenoje, imtynės, kova parteryje (ant žemės) ir taip pat visa su savigyna susijusi technika. Ši sistema yra pritaikyta realiom situacijom spręsti, kurios gali nutikti kasdieniniame gyvenime.

Serveriai.lt 50 % nuolaida svetainių talpinimui ir dedikuoto serverio paslaugoms.

 

Nuorodos

Aktualijos