TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilų Priedai
Kaitinimosi kubilų priedai
 
Daugiau priedų ir papildomos įrangos (burbulų sistemos, filtravimo sistemos, apšvietimas, šildytuvai, siurbliai, chemikalai ir t.t..) kubilams rasite mūsų el.parduotuvėje → KUBILO PRIEDAI  
 
Taigi vasara pagaliau čia ir žmonės vis daugiau laiko praleidžia savo namų kiemuose ar sodybose. Tai metų laikas, kai reikia daug ką papildyti ir tikėkimės, kad į šią sritį įeina ir kaitinimosi kubilas! Vasaros vakarai puikiai tinka žvaigždžių stebėjimui kedriniuose kubiluose.

Vis daugiau ir daugiau architektų ir dizainerių mūsų išpardavimuose akcentuoja, jog kaitinimosi kubilai yra didelė lauko įvaizdžio dalis.

Žmonės ieško ne tik kūno ir sielos malonumų, kuriuos suteikia kaitinimosi kubilas, bet ir architektūrinės vertės, kurią kubilas suteikia išorinei gyvenamajai erdvei. Kiekvienas nori išskirtinio lauko dizaino. Autentiškas kedrinio kubilo grožis ir dizainas yra vizualus malonumas. Šioje dalyje ketiname smulkiau aptarti kai kuriuos medinius priedus, kurie suteikia ne tik estetiškumo, bet turi ir funkcinės vertės visiems kubile patiriamiems malonumams.

Įmontuotas prieš savarankišką

Prieš pirkdami kaitinimosi kubilą, užmerkite akis ir įsivaizduokite, kurioje vietoje ir kaip jūsų kieme ar sodyboje jis stovės. Jūsų vaizduotė tikrai pašėls! Kai surasite tinkamiausią vietą, turite nuspręsti, kaip į savo kubilą įlipsite. Prisiminkite, kad kubilas yra 120 cm aukščio ir jums prireiks kokių nors priemonių, kad atsidurtumėte tokiame aukštyje. Tai gali būti denis arba kokia nors laiptelių forma. Kubilą be jokių priedų vadiname savarankišku, o įmontuotu vadiname tą kubilą, kuris prie ko nors prijungiamas arba turi integruotą denį. Kai išsiaiškinsite, kurio iš šitų dviejų norite, pagal tai galėsite rinktis priedus kubilui.

Laipteliai

Jei tai savarankiškas kubilas, tuomet jums reikės apgalvoti, kaip į jį patekti. Mes turime du atskirus kubilo laiptelių projektus, kurie padės jums išspręsti šį klausimą. Tai paprasti laipteliai (be popakopio) ir uždari (su popakopiu) sukti laipteliai, kaip parodyta paveikslėlyje. Visi laiptelių tipai yra pritaikyti prie kubilo formos ir dydžio. Sukti laipteliai sukurti, kad apjuostų visą kaitinimosi kubilą ir kiekvienas sudaro 45° lanką. Jie priveržti vienas prie kito, kad apsuptų kubilą. Dviem laipteliais aprėpsite 90°, kaip parodyta paveikslėlyje. Sukti laipteliai yra kiek brangesnė investicija, nes juos sunkiau pagaminti ir jie labiau grublėti. Juso galite įsigyti su ar be turėklo.

Paprasti laipteliai yra su turėklu.

../newsletter-regular-stairs.jpg

Sukti laipteliai (be turėklo)

../newsletter-radial-no.jpg


Sukti laipteliai (su turėklu)


../newsletter-radial-stairs-ra.jpg

Sukti laipteliai

../newsletter-radial-steps.jpg

Net jei jūsų kubilas bus su deniu, jums gali prireikti papildomo aukščio, o tai priklausys nuo denio aukščio. Jei jums reikia nedidelio pakilimo, siūlome vieną suktą laiptelį. Sukti laipteliai: 2 skyriai sudarys 90° kampą ir uždengs ¼ kubilo perimetro. Dažniausiai klientai užsisako 2 arba 3 skyrius. Kiekvienas suktų laiptelių skyrius yra pritaikytas prie kubilo dydžio ir formos.

Šoninės lentynėlė

Šoninės lentynėlės atlieka tris pirmines funkcijas. Visų pirma, jos puikiai tinka gėrimams, akiniams, nešiojamiems telefonams, rankšluosčiams pasidėti. Antra, šoninė apdaila paslepia išorinę santechniką, kuri reikalinga purkštukams sujungti. Trečia, viena lentynėlė, kurią vadiname „valdymo lentynėle", naudojama skaitmeninei valdymo plokštei bei oro vožtuvams įmontuoti. Mes netgi siūlome kedrinį paviršių, kuris dengia skaitmeninę plokštės dalį, apsaugai nuo saulės (žr. paveikslėlį). Lentynėlės yra pritaikytos prie kubilo formos ir dydžio. Tačiau lentynėlės nesukurtos atsisėsti ar naudoti vietoj laiptelių.

../newsletter-side-shelves2.jpg ../newsletter-side-shelves.jpg

Jei kaitinimosi kubilas bus sumontuotas su deniu, tuomet denį galite naudoti gėrimams pasidėti. Taip pat galite denyje padaryti skyles, kuriose įmontuotumėte valdymo mechanizmus. Atminkite, jog du oro ventiliatorius bei skaitmeninę valdymo plokštelę norėsite įmontuoti kuo patogesnėje vietoje. Rekomenduojame, kad šiuos dalykus įmontuotumėte toje vietoje, kurią lengvai pasiektumėte iš kubilo. Nėra patogu išlipti vien tam, kad padidintumėte purkštukų greitį. Jeigu denis per žemai, valdymo skydeliu, įmontuotu į jį, naudotis nebus patogu. Šiuo atveju rekomenduojame įsigyti lentynėles. Asmeniškai rekomenduočiau bent 3 lentynėles. Prie kubilo jo turėtų būti sumontuotos simetriškai.

Kai užsisakysite lentynėles, gausite pirmą lentynėlę kaip „valdymo lentynėlę", kurioje bus skaitmeninis valdymo punktas, apsauginis dangalas ir 2 specialiai sujungtos skylės oro vožtuvams laikyti. Kitos lentynėlės bus paprasto dizaino.

Kubilo dydis; Purkštukų skaičius; Skersiniai tarp purkštukų; Rekomenduojamas lentynėlių skaičius (kad visa santechnika būtų uždengta)

Kubilo dydis
# Purkštukų skaičius Skersiniai tarp purkštukų
# Lentynėlių skaičius
'150'' 4 3 3

6 3 4

6 2 4
'180'' 4 3 2

6 3 3

6 2 3

8 2 3
'220'' 4 3 2

6 3 3

6 2 2

8 3 4

8 2 3

10 2 3
'220''
4 3 2

6 3 3

6 2 2

8 3 4

8 2 3

10 3 4

10 2 3

Šoninė apdaila

Šoninės lentynėlės atskiria santechniką iš viršaus, o šoninio vaizdo nekeičia. Kai kurie supranta, kad gali tikėtis, jog santechnikos įrengimai matysis. Kiti mano, kad santechnika gadina vaizdą ir nori, kad ji būtų paslėpta. Šoninė apdaila - sprendimas norintiems paslėpti santechniką.

Kai statote kaitinimosi kubilą, visuomet rekomenduoju dėmesio centrą. Tai - priekinė kubilo dalis. Purkštukai dažniausiai įmontuojami galinėje 1 /2- 1/3 kubilo pusėje, todėl žiūrėdami į kubilą, norite matyti tik kedrą ir nieko daugiau. Kai kuriais atvejais galite užsinorėti parodyti kubilą iš visų pusių. Šoninė apdaila yra suderinta su lentynėlėmis ir vertikaliomis lentelėmis, kurios eina tiesiai po kiekviena lentynos lentele. Pasirinkdami šia apdailą, pridedate izoliacinių ypatybių, kurios gali sumažinti išlaidas, jei kubilą naudojate šaltu metų laiku. Paveikslėlyje parodyta, kaip atrodys santechnika, kai kubile įmontuotas ir ventiliatorius. Kaip matote, montavimas nėra baigtas, todėl lentynas laikančios lentelės yra akivaizdžiai matomos.

../newsletter-plumbing.jpg ../newsletter-side-skirting.jpg

Jeigu kubilas bus montuojamas su deniu, tuomet įmanoma, kad santechniką galima paslėpti po juo. Šiuo atveju, jūs galite purkštukus įmontuoti aplink visą kubilą, ne tik galinėje jo dalyje. Tačiau, jeigu denis žemas, purkštukai vis tiek bus matomi, nebent atskirsite juos lentynomis bei šonine apdaila.

Kedrinė niša

Dažniausiai „pražiūrimas" dalykas - kur laikyti elektroniką (siurblį, filtrą, spa rinkinį ir šildytuvą). Prisiminkite, kad jie turi būti apsaugoti nuo tokių gamtos reiškinių, kaip sniegas ir lietus. Jei renkatės įmontuotą kubilą, tuomet galite elektroniką paslėpti po deniu, jeigu ji nepraleidžia vandens. Tačiau jei kubilas bus savarankiškas, tuomet jums reikės prailginti vamzdžius iki pastogės - garažo ar rūsio. Tai nėra problema, tačiau jei nuspęsite taip daryte, praneškite mums iš anksto, kad atsiųstume daugiau PVD vamzdžių ir gal net didesnio galingumo siurblį.

Jeigu nesate dailidė ir ieškote greito sprendimo, tuomet siūlau apžiūrėti mūsų kedrinę nišą. Tai puikiai suprojektuotas priedas, kuris yra suderintas su kubilo dydžiu ir forma bei leidžia lengvai pasiekti elektroniką. Kedrinė niša taip pat suteikia galimybę pasiekti filtrą iš viršaus ir, jei reikia, pakeisti. Šioje iliustracijoje matomas nišos dizainas, apsaugantis elektronines kubilo dalis nuo gamtos stichijų bei paslepiantis tai, ko matyti nereikia.

Suprojektuotas priedas

../newsletter-enclosure.jpg

Mes stengėmės paruošti kuo daugiau priedų, tačiau, kaip ir minėjau, leiskite savo vaizduotei šėlti. Skirtingų projektų situacijų skaičius yra neribotas. Jeigu esate nagingas ar turite gerą dailidę, tuomet siūlome su juo pasikonsultuoti ir nuspręsti, ką dar galite pridėti prie savo kubilo. Prašau, atsiųkite savo svajonių kubilo aplinkos nuotraukų.

Laimingo kaitinimosi!

Raudonojo Kedro Kubilai » Kubilų Priedai

Aktualijos