TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilų Modeliai

NUOSTABUS JAUSMAS TIEK KŪNUI, TIEK SIELAI!

MAUDYNĖS LAUKE - BET KURIUO METU LAIKU! Atgaivinantis maudymosi potyris tiek kūnui, tiek sielai, puikiame šiltame vandenyje.

Atsipalaiduokite raminančiame, šiltame vandenyje. Mes Jums siūlome maudynes lauke susiliejnt su gamta. Sujunkite šiuos potyrius kaitinimosi kubilo pagalba. Jūs galite maudytis vienas, su šeima ar gerais draugais. Puikus laiko praleidimo būdas įvairaus amžiaus žmonėms - bet kuriuo metų laiku.

Jūs galite atsipalaiduoti, nesvarbu koks oras bebūtų. Taip, blogas oras, gali netgi pagerinti pojūčius! Kontrastas tarp šilto vandens ir šaltoko oro maudymąsi pavers nepakartojamu patyrimu. Tai investicija, kuri Jums suteiks daug metų šių maudymosi malonumų!

Įvairaus amžiaus žmonės visuomet mėgavosi vandeniu. Atsipaidavimas ir nusiraminimas kubile yra puikus patyrimas - atgaivinanti terapijos forma.

Daugelis mūsų gaminamų ir kuriamų sprendimų yra patentuoti. Mūsų šūkis "Geriausia kokybė ir geriausias aptarnavimas" atskleidžia mūsų pagrindinį tikslą - visada palaikyti aukštą paslaugų teikimo lygį ir tuo pačiu išlikti geriausiais savo srityje.Kubilo HT150 BASIC standartinė komplektacija


Kubilai, turintys unikalius sprendimus. Į komplektaciją įeina šios dalys:

 • 56 šulai (2 papildomi šulai)
 • Dugno grindys, sudarytos iš trijų dalių
 • 2 nerūdijančio plieno lankai
 • 6 suoliukai (nuimami)
 • Nerūdijančio plieno varžtai ir montavimo įranga
Kubilo diametras 150 cm., talpinamas vandens kiekis 1300 litrai. Pagamintas iš karščiu apdorotos pušies medienos. Visos kubilo dalys yra pilnai paruoštos, greitas ir paprastas sumontavimas. Vieninteliai reikalingi papildomi įrankiai; guminis plaktukas, atsuktuvas, veržliaraktis ir kiti panašūs įrankiai. Išorinis šildytuvas parduodamas atskirai.


Kubilas

HT 150 yra apvalus klasikinio dizaino kubilas, kuris toks buvo jau daugelį metų. Į jo pagrindinę komplektaciją įeina sujungimas su išoriniu šildytuvu, kubile telpa šeši suoliukai. Papildomi priedai pavyzdžiui gali būti laiptai, kubilo dangtis ar taurių laikiklis. Skirtingos šildymo savybės priklauso nuo pasirenkamo šildytuvo, kūrenamo propanu arba malkomis. Norėdami plačiau pasiskaityti apie kubilo šildymą, perskaitykite skyrius Malkinis Šildymas arba Dujinis Šildymas.

 • Išoriniai išmatavimai 1520 x 980
 • Vidiniai išmatavimai 1460 x 900
 • Vandens gylis 750 / 900 mm
 • Malkinis arba dujinis Chofu šildytuvas
 • Kubilo svoris 129 kg.
Chofu su Kubilu Kubilas su dujiniu šildytuvu
HT150 PRESTIGE - Plastiku padengtas kubilas


HT150 PRESTIGE išskirtinis lauko kubilas, kuris yra pagamintas iš karščiu apdorotos Suomijos pušies medienos. Speciali sandarinimo technika, apjungta su ypač pažangiomis medienos apdirbimo technologijomis, užtikrina, kad šiam produktui niekada nepasireikš vandens pratekėjimas. Elastinė permatoma medžiaga yra „užtepama" ant kubilo vidaus. Tai suteikia ypač patvarų plastikinį paviršių, kuri lengva išlaikyti švarų bei lengva prižiūrėti. Vidinių sienų, suolelių ir dugno tarpai tarp kiekvieno šulo yra užpildyti juodai, o TubCoat užtepamas ant viršaus, kad būtų suteiktas užbaigtumo jausmas. Kubilo vaizdas primena laivų denius, pagamintus iš tikmedžio. Suoliukai yra pritvirtinti prie kubilo grindų ir sienų, tai dar labiau palengvina kubilo montavimą. Žemiau suoliukų neleidžiama vandens. Kuo mažiau vandens, tuo mažiau jo reikia šildyti.

 • 150 cm skersmens kubilas
 • Kubilo talpa 1100 litrų vandens
 • Visos kubilo dalys yra pilnai paruoštos montavimui
 • Chofu kūrenamas malkomis šildytuvas

Chofu malkomis kūrenamas šildytuvas

Chofu malkomis kūrenamas šildytuvas ir yra jungiamas iš išorės prie kubilo. Sujungimas vyksta per įleidimo ir išvedimo vamzdžius (CHDW, CHS) per šonines sieneles. Cirkuliacija veikia efektyviai, o vandens temperatūra yra pastoviai palaikoma to pačio lygio. Kamino vamzdis su dvigubu antgaliu apsaugo nuo kibirkščių.

Prestige Kubilas


HT150 PRESTIGE išskirtinio modelio kubilas

Suoliukai yra pritvirtinti prie kubilo grindų ir sienų, tai dar labiau palengvina kubilo montavimą. Žemiau suoliukų neleidžiama vandens, mažiau vandens šildymui. Komplektacija:
 • HT150 PRESTIGE kubilas
 • Chofu malkinis šildytuvas
 • Chofu kamino vamzdis 900 mm x 2 vnt
 • Chofu kamino viršus - antgalis
 • Chofu apatinis pajungimo vamzdis
 • Chofu viršutinis sujungimo vamzdis
 • Apvadas
 • Apsauginis elastinis permatomas sluoksnis iš vidaus
 • Nėra pavojaus dėl vandens pratekėjimo
 • Lengvas valymas
Karščiu apdorotos pušies medienos dangtis, masažinė sistema, filtravimo sistema su šildytuvu ir povandeninis apšvietimas yra papildomi priedai.Polar Aquaking stardartinis modelis

AquaKing Standard turi tokius standartinius dalykus kaip termostatiškai valdomas šildytuvas, automatinė filtravimo sistema. O taip pat:

 • masažinė sistema
 • izoliuotas dangtis
 • praktinis dekoratyvinis apvadas
Filtro siurbliai ir elektriniai šildytuvai yra padengti specialia izoliacine medžiaga per specialius izoliavimo etapus. Žiemos metu atlikti testai parodė, jog šildymui ir filtravimui paprastai yra sunaudojama 5kW per parą, palaikant vidutinišką 37°C vandens temperatūrą. Šis modeliai puikiai atlaiko -30°C temperatūrą. Kubilo montavimo metu, jis turėtų būti uždedamas ant izoliacinės medžiagos, pavyzdžiui 50 mm polistirolo, kuris neįeina į komplektaciją, bet Jūs jo galite rasti daugelyje parduotuvių.
Kubilas Polar AquaKing

PolarAquaKing yra puikiai izoliuotas lauko kubilas, kuris yra pagamintas iš karščiu apdorotos Suomijos pušies medienos. Speciali sandarinimo technika, apjungta su ypač pažangiomis medienos apdirbimo technologijomis, užtikrina, kad šiam produktui niekada nepasireikš vandens pratekėjimas. Elastinė permatoma medžiaga yra „užtepama" ant kubilo vidaus. Tai suteikia ypač patvarų plastikinį paviršių, kuri lengva išlaikyti švarų bei lengva prižiūrėti. Vidinių sienų, suolelių ir dugno tarpai tarp kiekvieno šulo yra užpildyti juodai, o TubCoat užtepamas ant viršaus, kad būtų suteiktas užbaigtumo jausmas. Kubilo vaizdas primena laivų denius, pagamintus iš tikmedžio.

AquaKing Kubilas


Suoliukai yra pritvirtinti prie kubilo grindų ir sienų, tai dar labiau palengvina kubilo montavimą. Žemiau suoliukų neleidžiama vandens. Kuo mažiau vandens, tuo mažiau jo reikia šildyti. Dėmesio: į Polar AquaKing standartinį kubilą neįeina purkštukai.

Polar AquaKing su purkštukais

AquaKing purkštukai įtraukiami į tą pačią sistemą kaip automatinė filtravimo sistema ir termostatiškai valdomas šildytuvas, suoliukai su 6 purkštukais, kurie yra pajungti prie atskiro masažo siurblio.

Kubilo purkštukai


Elektroninė valdymo sistema Polar Aquaking/AquaStar


Elektroninė valdymo sistema su LCD ekranu ir funkciniais mygtukais, padedanti reguliuoti temperatūra tarp (5-43°), kontroliuoja 1-ą ir 2-ą siurblius (masažiniams purkštukams). Šios sistemos pagalba yra valdoma masažinė sistema, povandeninis apšvietimas, kuris gali būti perjungtas į bet kokią pageidaujamą spalvą. Valdymo sistema užtikrina, kad siurbliai veiks, kai įsijungs šildytuvas. Elektriniai sujungimai yra padaryti naudojant 1x16 A laidus, be to yra ir įžeminta jungtis.

Šildymo principas - "Termoso" principas
../isolering-small.jpg


Polar kubile šaltis yra išlaikomas išorėje esančioje nišoje, kuomet prasideda šaltasis laikotarpis. Viskas yra puikiai izoliuota netgi esant ilgam nenaudojimui.

Putplasčio izoliacija
1 = 50 - 70 mm
2 = 40 mm
3 = 50 mm (putplastis ar polistirolas neįeina į komplektaciją)
4 = Putų izoliacija (putos neįeina į komplektaciją)
5 = 30 mm


Polar AquaKing į standartinį modelį įeina:
 • masažinė sistema
 • 6 purkštukai (tik Polar AquaKing Jets modelyje)
 • izoliuotas dangtis
 • automatinė filtravimo sistema
 • valdymo sistema
 • praktinis dekoratyvinis apvadas
 • TubCoat danga padengtas vidus
POLAR AQUASTAR180

Didžiulė pažanga dizaino srityje, pagamintas iš karštyje apdorotos pušies medienos ir padengtas permatomu plastiko sluoksniu iš vidaus.

AquaStar 180 yra prabangus kubilas, pagamintas iš karštyje apdorotos pušies medienos. 180 skersmens kubilas, su aštuoniomis sėdimomis vietomis. Išorės išmatavimai 210 x 210cm. Šis kubilas turi filtravimo sistemą, masažinę sistemą, termostatiškai valdomą šildytuvą ir izoliuotą dangtį. Keturių masažinių purkštukų grupė, išdėliota ant vidaus sienų. Vidinių sienų, suolelių ir dugno tarpai tarp kiekvieno šulo yra užpildyti juodai, o TubCout užteptas ant viršaus, kad būtų suteiktas užbaigtumo jausmas. Kubilo vaizdas primena laivų denius, pagamintus iš tikmedžio. TubCoat suteikia ilgalaikį, plastinį paviršių, kuris padeda lengviau valyti kubilą. Tokia pati teechnika taip pat buvo naudojama ir plataus stačiakampio formos apvadui. Galimas papildomas priedas, povandeninis apšvietimas.

Galimas pasirinkimas Jus taip pat turėtų sudominti ir Polar AquaStar 150, kuris yra prabangus kubilas, pagamintas iš karštyje apdorotos pušies medienos. 150 skersmens kubilas, su šešiomis sėdimomis vietomis. Išorės išmatavimai 185 x 185 cm.

AquaStar Kubilas


Visos šios funkcijos yra valdomos per elektroniškai valdomą sistemą, vadinamą SpaTouch. Filtras, siurbliai, elektrinis šildytuvas kaip elektroninė valdymo sistema yra gerai apsaugoti viduje tarp izoliuotų sienų ir kubilo grindų. Filtravimas sunaudoja 5 kW per dieną, kai yra palaikoma 37°C temperatūra. Konstrukcija yra sukonstruota taip, kad jai būtų nebaisus -30°C. kiekviename kampe yra dvi angos, per kurias galima prižiūrėti sunkiau pasiekiamas vietas.


../insulation.jpg


Vandenį pašalinti galima per sklendėmis uždarytas angas. Žarna, kurios skersmuo yra 32 mm, gali būti lengvai pajungiama prie šiaupo. Gali būti pasirinktas diodinis apšvietimas, kuris gali automatiškai keisti šviesas arba paprasčiausias apšvietimas tik su balta šviesa.

AQUASTAR filtravimo sistema

Efektyvus kasetinis filtras 9.3 m² filtravimo paviršiaus plotui. Kubilas turi būti reguliariai perplaunamas, bet tai priklauso nuo to, kaip dažnai jis yra naudojamas. Tarp kiekvieno vandens perpylimo, rūpestingai išvalykite kubilą.

AQUASTAR purkštukų sistema

AquaStar turi 4 purkštukų sieneles, 2 efektyvius siurblius (900W), įdiegtus dviejose vietose ir besirūpinančius vandens tiekimu. Siurbliai gali būti valdomi atskirai. Tas pats yra taikoma yra oro tiekimui, per oro vožtuvą kuris padidina hidraulinio purkštuko poveikį.

Kubilo Vidus

SpaTouch

Elektroninė valdymo panelė, kuri yra elektroninės valdymo sistemos dalis, turi du mygtukus visoms galimoms funkcojoms, Temperatūra, masažas, filtravimas, apšvietimas gali būti lengvai valdomi spaudžiant šiuos du mygtukus.
../SpaTouch.jpg


Izoliacija

40 mm kietojo poliretano izoliacija apasugo jautrias kubilo dalis, tokais kaip siurbliai ir sujungimai. Ypač ši izoliacija yra reikalinga norint apsaugoti kubilą nuo šalčio. Ant šio izoliacijos sluoksnio yra dar vienas, kas leidžia klientui džiaugtis pilna kubilo izoliacija.

AquaStar aptarnavimo durys

Visa paėmus, yra 8-ios aptarnavimo angos, kurios gali būti lengvai atidaromos ir uždaromos, jei to prireikia. Paprastai tik viena anga yra naudojama, tai šalia filtro esanti anga, ir tik tais atvejais, kai reikia jį išvalyti.

../service_door.jpg


AquaStar diodinis apšvietimas

Diodinis apšvietimas su 19 ap. Šviesos gali keistis įvairiais raudonos, mėlynos, žalios ir geltonos spalvos niuansais kas keturias sekundes.

Termo Medienos Kubilai » Kubilų Modeliai

Aktualijos