TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngJums reikalingi kaitinimosi kubilų chemikalai
Jums reikalingi kaitinimosi kubilų chemikalai

Vienas svarbiausių dalykų turint kaitinimosi kubilą - reikiamų cheminių priemonių atsargos sandėliuke. Cheminių priemonių reikia ne tik kasdienei priežiūrai, bet ir retkarčiais pasitaikančioms „šoko" procedūroms, kai viskas tampa labai bjauru. Yra daug pasirinkimo galimybių ir po kurio laiko jus galėsite išsirinkti asmenines gaminių kategorijas ir rūšis. Štai trumpas kaitinimosi kubilui ar spa reikalingų cheminių priemonių sąrašas.

Pradedančiųjų rinkiniai

Dauguma parduodamų kaitinimosi kubilų pristatomi su pradedančiųjų rinkiniu, kuriame visos cheminei priežiūrai reikalingos priemonės. Rinkinyje dažniausiai būna: chloras, bromas (tabletėmis ir granulėmis) ar vario sulfatas, pH stabilizatorius ir putas naikinanti priemonė. Šie chemikalai turi pagrindinius jūsų kaitinimosi kubilo vandens priežiūrai reikalingas sudedamąsias dalis. Tačiau kaitinimosi kubilo ir visos jo sistemos veikimui reikia šiek tiek daugiau.

Šoko procedūros

Net kruopščiausi kaitinimosi kubilų savininkai karts nuo karto nuklysta nuo priežiūros tvarkaraščio. Dėl to jūsų kubilo vandenyje gali susiformuoti organines medžiagos. Kai taip atsitinka, šoko procedūra greitai grąžina viską į įprastą padėtį. Gerai būtų turėti atsargų bent dviem šoko procedūroms, jei vietinė spa ar baseinų priežiūros parduotuvė būtų uždaryta, o šoko procedūra būtų itin reikalinga.

Vandens kokybė

Išskirtinai į jūsų kaitinimosi kubilo vandenį reikėtų pridėti skaidrinančiųjų priemonių ir nuo nuosėdų apsaugančių medžiagų. Skaidrinantis produktas suteiks vandeniui ypač skaidrų įvaizdį ir atspindės saulės ar kito šaltinio šviesą. Nuo nuosėdų apsaugančios medžiagos padės kovoti su kieto ar kalkėto vandens efektais. Šių medžiagų naudojimas gali palengvinti vidinės kubilo dangos valymą. Taigi naudokite šias priemones ir pirmausite.
Be to, nepamirškite pagal grafiką išvalyti bei išplauti filtra. Nėra prasmės gaišti laiką kubilo priežiūrai pritaikant chemikalus, jei teršalai į vandenį plūs iš nešvaraus filtro.
Baseinų ir Spa Chemija » Jums reikalingi kaitinimosi kubilų chemikalai

Aktualijos