TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilo Rinkinys

Įprastinis kubilo rinkinys

Dabar Jūs galite surinkti savo kubilą. Mes padarėme viską, kad Jums tai būtų kuo lengviau. Jau paruoštos dalys; dugnas, šonai, suoliukai ir lankai. Detalios instrukcijos padeda sumontuoti kubilą greitai (mažiau nei per 4 valandas) ir lengvai. Nereikia jokių specialių įrankių. Gali būti montuojamas su šildytuvų kubilo išorėje, šildytuvas gali būti kūrenamas malkomis arba dujomis. Dujomis kūrenamas šildytuvas yra ypač tinkamas tankiai apgyvendintose vietovėse, kur pageidaujama aplinka, kurioje kaimynai netrukdytų vieni kitų, pvz., rūkstančiais dūmais. Be to. Dujomis kūrenamas šildytuvas yra efektyvus ir paprastai prižiūrimas

Nesusigundykite mažomis kainomis!

Mes žinome, kad msų konkurentai siūlo pigesnes mūsų produkto alternatyvas, tačiau nei vienas jų siūlomas kubilo rinkinys nėra taip lengvai surenkamas. Mes tai garantuojame! Esant pigesniems produktams, Jums tikriausiai teks patiems surinkti dugną ir suolelius, o tai gali pareikalauti pakankamai įgudusio dailidės patirtties. Perskaitykite mūsų suteikiamas instrukcijas ir pamatysite, kad mes Jums siūlome tikrai daug. Taip pat prisiminkite, jog mes naudojame karščiu apdorotą medieną, kuri pasžymi daug geresnėmis patvarumo savybėmis nei įprastinė mediena. Kubilai, pagaminti iš taip apdorotos medienos reikalauja minimalios priežiūros, lyginant su įprastine pušies, eglės ar maumedžio mediena. Kaina gal būt yra didesnė, tačiau Jūs turėsite keletą metų be jokių rūpesčių.

4 privalumai, kuriuos gaunate SpaDealers kubilą montuodamiesi patys!

  1. Kubilo kaina gali būti netgi mažesnė, jei atimtume kubilo montavimo darbus
  2. 50 procentų mažesnės transportavimo išlaidos
  3. Jūs galite greičiau gauti savo nusipirktą prekę
  4. Jūs galite girtis, jog pasidarėte savo paties kubilą.

PIRMASIS KUBILAS TURINTIS NUIMAMUS SUOLIUKUS!

Toks paprastas ir protingas sprendimas!

Iš mūsų pačių patirties, galime pasakyti, kad gali būti pakankamai sunku palaikyti kubilo švarą po suoliukais, jei suoliukai yra nenuimami. Štai kodėl mes patobulinome savo konstrukciją, kad galima būtų nuimti suoliukus. Kitas privalumas yra tas, jog dabar tapo dar lengviau surinkti savo kubilą. Anksčiau montavimas buvo laiko reikalaujanti procedūra. Dabar suoliukai ir dugnas gali būti surinkti per maždaug 30 minučių. Konstrukcija yra patentuota.

Kubilas

../Bench_Away.JPG

../Holder.jpg

Suoliukų atramos yra pritvirtintos prie sienų, o suoliukai yra lengvai prie jų pristvirtinami. Suoliukų nuėmimas yra toks pats paprastas kaip ir uždėjimas. Pirmajame paveiksle yra parodoma kaip yra išsdėstomi suoliukai klasikiniame HT150 kubile. Antrame paveiksle parodoma, kaip pyra pritvirtinamos suoliukų atramos. Trečiajame paveiksle parodoma suoliukų atrama.

Šie kubilai atrodo labai natūraliai, o būdami jame Jūs taip pat jausitės labai natūraliai. Be to būvimas karštame vandenyje atpalaiduoja ir tai suteikia nuostabių pojūčių.

Termo Medienos Kubilai » Kubilo Rinkinys

Aktualijos