TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngPasidaryk Pats - kubilo rinkinys
Medinio kaitinimosi kubilo rinkinys "Pasidaryk Pats"

Jei esate "pasidaryk pats" mėgėjas ir trokštate įsigyti kaitinimosi kubilą, galite norėti surinkti kubilą patys įsigiję rinkinį. Tai puikus būdas susitepti rankas ir jaustis padariusiam šį tą ypatingo, net jei kubilo nepagaminote pats. Kelios kompanijos parduoda medinių kaitinimosi kubilų rinkinius, kuriuos tereikia namuose surinkti.

Mažesnius asmeninius kubilus iš rinkinio daugeliu atvejų galite surinkti patys. Tačiau jei pasiryžote surinkti didelį kubilą, tuomet tikriausiai reikės pasikviesti draugą ar kelis į pagalbą, nes teks sunkiai kelti, be to, gali prireikti papildomos poros rankų, kad viskas būtų savo vietose. Visi rinkiniai turi detalias instrukcijas, kurias dažniausiai paprasta sekti palaipsniui. Taigi jūs greitai suprasite, ar jums reikia pagalbos.

Kol kaitinimosi kubilo rinkinys dar pakeliui, išsirinkite surinkimui tinkamą vietą. Ji turi būti šalia tos vietos, kur kubilu naudositės, nors mažesnius kubilus lengva perkelti subūrus kelių suaugusiųjų kompaniją. Nepamirškite, kad pilnas kaitinimosi kubilas (mažas) svers 700-900 kilogramų (dar daugiau, jei jame bus žmonių), taigi parinkite tokią vietą, kuri atlaikys tokį svorį.

Dauguma kaitinimosi kubilų rinkinių turi šias dalis: medinės lentjuostės (skersiniai), metaliniai diržai, viską laikantys kartu, iš anksto paruoštos grindys ir suoliukai sėdėjimui bei detali instrukcija. Jei norite kažko daugiau, negu įvairių dalių surinkimo ir norite į rinkinį įtraukti tam tikrus pakeitimus (tarkim, suoliukus), tai padaryti įmanoma. Geriausia palaukti, kol jūsų rinkinys atkeliaus, kad galėtumėte patikrinti gautų suoliukų specifikaciją ir matmenis bei kaip jie tvirtinami prie kubilo pagrindo. Tada paprasta pasižymėtą informaciją pateikti medienos parduotuvei ir išsirinkti norimas medžiagas, kurios turėtų pakeisti tai, kas buvo pristatyta.

Jei keisite kurią nors atkeliavusio kaitinimosi kubilo rinkinio dalį, būkite atsargūs! Juk norite naudoti tokias medžiagas, kurios atlaikys nuolatinį vandens buvimą ir svorį bei nepradės pūti ar leisti vandens. Raudonmedis, kedras, tikmedis yra geriausias pasirinkimas.
Sėkmės!
Raudonojo Kedro Pirtys » Pasidaryk Pats - kubilo rinkinys

Aktualijos