TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKaitinimosi kubilo priežiūra
Jūsų kaitinimosi kubilo priežiūra

Mūsų dažnai klausia, ko reikia kaitinimosi kubilo priežiūrai. Iš esmės akrilinių Spa ir medinių kaitinimosi kubilų priežiūra vienoda. Reikia apsvarstyti 4 švaros palaikymo sritis: vandens priežiūra, filtravimo sistemos priežiūra, išorės ir interjero priežiūra.

Vandens priežiūra
: Nepriklausomai nuo to, įsigysite ozonatorių ar jonizatorių, ar ne, jums vis tiek reikės palaikyti vandens cheminę sudėtį. Šie papildomi prietaisai sumažins chemikalų naudojimą, tačiau jų neišstums. Vandens priežiūra - tai paprasta užduotis, kai vandens lygis išlaiko pusiausvyrą. Yra du testai, į kuriuos siūlau atkreipti daugiau dėmesio. Pirmasis - chloro, bromo ar vario sulfato lygis. Antrasis testas - pH lygis. Jie kontroliuoja bakterijas ir rūgštingumą. Mūsų pradiniame sanitarijos rinkinyje rasite visas vandens cheminei sudėčiai palaikyti reikalingas priemones. Vandens kietumas ir visiškas šarmingumas - apie tai jums tikriausiai jau teko skaityti. Šie dalykai tampa svarbūs tik tada, jei jūsų naudojamo vandens būklė kraštutinė (pavyzdžiui, vanduo per daug minkštas). Tokiu atveju, galite sulaukti priešlaikinio kai kurių metalinių dalių, pavyzdžiui, šildytuvo apdangalo, gedimo. To gali būti išvengta pridedant tinkamų mineralų.

Filtro priežiūra: siūlome kas mėnesį valyti filtrą. Kuo švaresnis filtras, tuo efektyviau veiks siurblys, nes švarus filtras sudaro sąlygas greitesnei vandens cirkuliacijai, taip pat pastebėsite, kad vanduo ilgiau išlieka skaidrus. Filtrą galima pakišti po čiaupu arba praplauti sodo vandens žarna. Nerekomenduoju naudoti slėginės plovyklos, nes taip filtras gali būti pažeistas. Tuo tarpu rekomenduojame naudoti filtro valymui skirtas chemines priemones. Tokios priemonės padeda nuvalyti purvą ir dumblius, o išvalius filtras atrodo beveik kaip naujas. Patariame kasmet pakeisti filtrą nauju. Taip pat svarbu patikrinti dugne esančią įsiurbimo angą, kurioje gali prisikaupti nuosėdų. Ši anga turi dangtelį, kuris apsaugo nuo bet kokių didesnių daiktų įsiurbimo. Dangtelis gali lengvai užsikišti nuo plaukų, lapų ar pluošto. Išvalykite jį kiekvieną kartą po naudojimo išimdami iš jo nuosėdas.

Išorės priežiūra: Tai asmeninis pasirinkimas. Kai kuriems žmonėms labiau patinka natūralus senstančio kedro įvaizdis, tuo tarpu kiti nori išlaikyti naujai atrodantį vakarietišką raudonąjį kedrą. Jei norite pilkai išblyškusio kubilo, tuomet nieko nedarykite. Jei nuspręsite išlaikyti kedro spalvą, tuomet rekomenduojame Sikken Cetol produktus, kuriuos rasite specializuotose dažų pardavimo vietose. Mūsų nuomone, šios firmos produktai geriausi! Už juos nemažai sumokėsite, tačiau niekas neveikia geriau. Išbandėme 3 skirtingus šio produkto atspalvius ir jie visi atrodo gražiai. Cetol 'Clear' („Ryškus") suteikia geltonesnę apdailą, Cetol 'Oak' („Ąžuolas") nuspalvins rudai, o Cetol 'Redwood' („Raudonmedis") kubilui suteiks raudoną atspalvį. Jei savo kubilą norėsite beicuoti, tuomet viską darykite pagal gamintojo nurodymus ir naudokite 3 sluoksnius. Priklausomai nuo to, koks saulės kiekis teks kubilui, jums gali prireikti atnaujinti apdailą kas 1-3 metus.

Interjero priežiūra: Kubilo vidų valyti reikia naudojantis tuo pačiu principu kaip ir valant akrilinį Spa. Po kurio laiko pastebėsite, kad iš nuosėdų susiformuoja „kubilo žiedas". Jį galima lengvai pašalinti naudojant minkštą šepetį suvilgytą vandens ir Javex baliklio tirpalu. Dažniausiai rekomenduoju tai daryti kiekvieną kartą, kai nupilate vandenį (kas 2-3 mėnesiai). Tai užtrunka ne daugiau kaip 15 min.

Laimingo kaitinimosi!
Kaitinimosi kubilo priežiūra

Aktualijos