TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilo Priedai
Kubilas su filtravimo sistema
 
Daugiau priedų ir papildomos įrangos kubilams rasite mūsų el.parduotuvėje → KUBILO PRIEDAI
 
Filtravimas su šildytuvu

Ši sistema taip pat yra naudojama HT150 Polar ir kubilams, naudojantiems tik elektrinius šildytuvus. Prašome atkreipti dėmesį, kad elektrinis šildytuvas yra standartinisi Polar modelyje, tačiau atskiras priedas kitoms sistemoms.
Filtras

Masažinė sistema

Mūsų masažinė sistema yra populiariausias perkamas priedas. Galinga masažinė sistema Jums suteiks atpalaiduojantį masažą. Įprastiniame modelyje oro siurblys yra valdomas per slėgio jungiklį. Kaip papildomą priedą Jūs galite pasirinkti elektroninį valdymą, su nustatoma galia ir pulsine ssitema.
Masažinė sistema

Oro pūstuvas 700W

Oro pūstuvas yra sukurtas naudojimui masažiniuose Spa, kubiluose ir t.t. Pūtimo efektas yra maždaug 400 litrų oro per minutę. Gali būti naudojami 30 - 90 cm. vandens gylyje. Poveikis yra 0.7 kW, be to yra kontroliuojamas pniaumatinio jungiklio. Dideli kiekiai oro yra išstumiami per 16 angų sistemas.
../70700.jpg

Pniaumatinis mygtukas įjungti/išjungti

Pniaumatinis jungiklis Oro siurbliui ir vandens siurbliui. Jis yra naudojamas vietoj elektrinio jungiklio. Žarna sujungta su siurbliu.
../211043P.jpg
Standartinis elektroninis valdymas

Elektroninė valdymo sistema, kurioje yra valdymo pultelis. Su juo galėsite valdyti masažinę sistemą, apžvietimą ir vandens cirkuliaciją.

../197BH618L.jpg

HT1500 laiptai (standartiniai)

Laiptai, skirti kubilams HT150, kurie padės Jums greitai ir lengvai įlipti ir išlipti iš kubilo. Gaminami iš karštyje apdorotos pušies medienos. Plotis 700 mm, aukštis 490 mm, gylis 510 mm. Pristatomi kartu su rinkiniu su jau pragręžtomis angomis ir nerūdijančio plieno varžtais.

../DT150.jpg

HT1500 laiptai (specialūs)

Specialųs laiptai kubilams HT150, sudaryti iš trijų dalių. Sukurti taip, kad galėtų paslėpti siurblių įrangą ir filtrus masažinei ir filtravimo sistemoms. Pridedamas dangtis dėžės daliai. Laiptai yra atskiros dalys, kurios gali būti sujungtos. Dėžės išmatavimai: plotis 750 mm, aukštis 630 mm, gylis 700 mm. arba atitinkamai 1000 mm., 425 mm., 530 mm. gaminami iš karštyje apdorotos pušies medienos. Pristatomi kartu su rinkiniu su jau pragręžtomis angomis ir nerūdijančio plieno varžtais.

../DT150S.jpg

Žarnų šoniniai uždengimai

Tai padeda paslėpti žarnas ir lankų sujungimus. Oro jungikliai gali būti išdėlioti iš šonų, kad galima būtų valdyti masažo ir filtravimo funkcijas.
../DTHS.jpg

Apvadas

Praktiškas dekoratyvinis kraštas HT150 modeliui, kuris gali turėti tokia funkciją kaip gėrimų lentyna. Pristoma 8 dalių detalės su jau išgręžtomis angomis. Varžtai, tvirtinimo plokštė it rudi varžtų antgaliai.

../DTH150.jpg

Termo medienos dangtis HT150

2 dalių danga kubilams HT150, kuri pagreitina vandens įšilimą ir apsaugos nuo išorės šiukšlių. Pagaminta iš karščiu apdorotos pušies medienos
../DTL150.jpg

Izoliuotas dangtis HT150

Izoliuota 8 dalių viniline danga, naudojimui visus metus. Izoliacijos storis 4- 7 cm. Yra pridedami 4 sutvirtinimo mygtukai.
../DTLE150.jpg

Vinilinė danga HT150

Rudo vinilo danga, tinkama HT150 standartiniams kubilams su kraštais. Lanksti su gumine juosta, kad išliktų stabili net esant stipriems vėjams.
../DTLV150.jpg
Termo Medienos Kubilai » Kubilo Priedai

Aktualijos