TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilo Pasirinkimas

RENKAMĖS KUBILĄ!

Iš ko galime rinktis?

Šiandieninėje rinkoje Jūs galite rinktis įvairiausius kubilus ar Spa baseinus. Nuo paprasčiausio nebrangiai kainuojančio kubilo iki prabangaus Spa baseino, turinčio visas masažines funkcijas. Kubilų kaina gali svyruoti nuo 4000 litų iki 40000 litų, Spa baseinų nuo 20000 litų iki daugiau nei 70000 litų. Prieš nuspręsdami ką rinktis, Jūs turite žinoti ko Jums reikia ir kokio komforto Jūs norite. Perskaitykite žemiau aprašytus patarimus! Kiek žmonių naudosis kubilu, ir kaip dažnai tai bus daroma? Didesniems kubilams pripildyti reikia daugiau vandens, ilgesio vandens sušilimo laiko ir didesnių elektros ar kitokios energijos rūšies išlaidų. Sprendžiant dėl kainos, verta prisiminti, jog netinkamo daikto pirkimas visada kainuoja brangiau.

Maudysitės 1 - 2 kartus per savaitę?

Pigiausias kubilas, turintis šildytuvą, kūrenamą malkomis, gali būti Jums tinkamas, jei Jūs maudysitės nedažnai, nenorite rūpintis dėl vandens sunaudojimo ir galite patys pasirūpinti malkų ištekliais. Jus taip pat turėtų sudominti dujomis kūrenamas šildytuvo pasirinkimas. Tai reiškia, kad Jūs pripildysite kubilą vandens, jį sušildysite ir po to išleisite vandenį, po pasinaudojimo kubilu. Be to, Jūs galėsite įsidiegti filtravimo sistemą, kad vanduo, kurį Jūs naudojate, apdorotas cheminėmis priemonėmis, galės būti naudojamas ilgesnį laiką. Jei kubilas nėra dažnai naudojamas, labai svarbu yra pamastyti apie medienos pasirinkimo galimybę. Nes kitu atveju vandens pratekėjimoas gali naudojimąsi kubilu padaryti per daug sudėtingu ir sukeliančiu daug problemų.

Norite maudytis bet kuriuo metu, kai tik panorėsite?

Jei Jūs norite maudytis dažnai, ir nenorite sugaišti daug laiko rūpinantis investicijomis, tuomet Jums vertėtų pagalvoti apie automatinį šildymą ir filtravimo sistemą. Tokiu atveju, keisdami vandenį 4 -5 kartus per metus, galėsite naudotis kubilu, kada tik panorėsite. Šiam tikslui yra sukurtas specialus Polar modelis, apie kurį Jūs galite pasiskaityti čia.

Medienos pasirinkimas ir vandens pratekėjimo rizika

Tradiciniai kubilai dažniausia yra gaminami iš pušies, eglės, maumedžio medienos, kuri labai susitraukia džiūdama ir stipriai išsiplečia vandenyje. Tuomet gali atsirasti vandens pratekėjimo problema, jei kubilas kurį laiką stovės be vandens. Kai kurie gamintojai rekomenduoja kubile laikyti vandenį netgi tuomet, kai kubilu nėra naudojamasi. Tačiau tai gali įtakoti vandens užteršimą. Atkreipkite į tai dėmesį ir paprašykite gamintoją suteikti garantiją, jog kubilas nepradės leisti vandens netgi per laikotarpį, kai jis bus laikomas be vandens.

Garantijos dėl vandens pratekėjimo

Kubilai, pagaminti iš specialios kokybės karščiu apdorotos termo medienos (šia medieną naudoja SpaDealers), nėra tokie jautrūs sausam orui. Taip yra todėl, kad mediena yra tokia sausa, kubilo montavimo metu, kad ji paprasčiausiai nebegali daugiau susitraukti. Tačiau ir iš tokios medienos pagaminti kubilai gali šiek tiek praleisti vandenį, ir tai dažniausiai atsitinka pirmaisiais naudojimosi kubilu kartais. Be to, nebūtina kubile laikyti vandens, norint išvengti vandens pratekėjimo. Todėl šiuo atveju kubilo priežiūra yra daug lengvesnė, o vandens kokybė geresnė. Be to, karščiu apdorotos medienos svoris yra daug mažesnis. Tokia mediena neturi sakų, o izoliacijos poveikis padidėja net 30 procentų.

Ekologiškai teisingas!

Džiovinimo proceso metu naudojama tik aukšta temperatūra ir garai, o tai užtikrina natūralią medieną, kuri neturi jokių aplinkai žalingų cheminių medžiagų. Medienos spalva yra tolygi ruda. Tačiau yra ir trūkumų, vienas iš jų aukšta kaina, tačiau ši kaina yra „protinga", lyginant su tuo, kiek privalumų teikia taip apdorota mediena.

Vandens higiena

Būtina nuolat rūpintis, kad tas pats vanduo nebūtų naudojamas ilgą laikotarpį, nebet jis yra reguliariai filtruojamas ir apdorojamas cheminėmis priemonėmis. Kitu atveju, gali padidėti rizika, jog vandenyje pradės daugintis bakterijos, kurios yra pavojingos sveikatai. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į medžiagas, iš kurių yra pagaminti kubilai. Daugelis žmonių mano, kad plastikas ir nerūdijantis plienas, pavyzdžiui, suteiks apsaugą nuo bakterijų, tačiau tai netiesa. Filtravimas padeda pašalinti įvairias daleles, tačiau neturi jokio poveikio bakterijų dauginimuisi ir jų tikrai negali pašalinti. Vienintelis saugus būdas apsisaugoti nuo bakterijų - naudoti valomąsias, dezinfekuojančias priemones.

Nuolat atvirame ore naudojamas kubilas

Spa baseinai, pavyzdžiui, turi masažines sistemas su skirtingu skaičiumi purkštukų. Ji taip pat gali turėti muzikinį centrą, televizorių ir t.t. galbūt šie dalykai Jums yra nesuderinami su atpalaiduojančia maudynių vonia? Sėdimos vietos, paprastai yra suformuotos laikantis ergonominių reikalavimų, žinoma tai gali turėti ir teigiamų ir neigiamų rezultatų. Dar vienas tipinis Spa baseinų ypatumas, kad jie paprastai turi izoliacinį sluoksnį, kuris leidžia jiems atsilaikyti prieš šaltą orą ir kas daro juos ekonomiškais. Tai veikia tol, kol niekas nesugenda ar nesulūžta. Jei ventiliacijos siurblys sugenda arba jis yra išjungiamas, gali tekti imtis remonto darbų dėl užšalusių vamzdžių, siublių ir t.t... Taip atsitinka todėl, kad dauguma Spa baseinų turi virš izoliacinio sluoksnio sumontuotus vamzdžius ir siurblius. Tas pats gali nutikti su sienelėmis ir pagrindu. Ta vieta, kuroje paprastai yra laikomas vanduo, dažniausiai būna tinkamai izoliuota.

Atvirame ore laikomas kubilas atšiauriomis sąlygomis

SpaDealers Polar modelis yra visiškai padengtas izoliacine medžiaga masažinis kubilas, turintis daug papildomų funkcijų ir sprendimų, modelis, kuris buvo sukurtas remiantis per ilgą laiką sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Polar AquaKing yra tarpinis variantas tarp kubilo ir plastikinio ar akrilinio Spa baseino. Šis modelis turi gerai izoliuotą dangtį, masažinę sistemą, automatinę filtravimo sistemą, elektrinį šildymą ir yra iš vidaus padengtas plastiku (TubCoat), pritaikytu pagal nustatytus standartus. Modelis, atsižvelgiant į jo konstrukciją ir didžiulį dėmesį, kuris buvo skirtas klimato sąlygoms, yra pritaikytas šiaurės Europos šalims. Viskas yra kuo puikiausiai izoliuota, kadangi šiaurės Europos šalyse temperatūra gali nukristi žemiau -30 laipsnių. Modelis be jokių pažeidimų gali išstovėti išjungtas daugiau nei 24 valandas. Puikiai apgalvota izoliacija taip pat padeda sumažinti energijos sunaudojimą. 24 valandų filtravimui ir šildymo laikymui, užtenka 4.5kWh elektros energijos sanaudų per parą, kuomet yra palaikoma 37 laipsnių vandens temperatūra. Polar yra atviram orui pritaikytas kubilas, tinkamas vartotojams, kurie kelia aukštus reikalavimus funkcionalumui, komfortui ir dailiai rankų darbo apdailai.

Vidinio paviršiaus priežiūra

TubCoat yra 2-jų mišinių polyriutano pagrindo permatoma elastinė medžiaga, kuri gali būti panaudota kubilo viduje ir yra lengvai prižiūrimas plastikinis paviršius. Medžiaga gali būti naudojama visų tipų kubilams. Ypač rekomenduojame ją naudoti, jei Jūsų kubile yra įdiegta filtravimo sistema ir tas pats vanduo yra naudojamas ilgą laikotarpį, pavyzdžiui, Polar modelis. TubCoat taip pat yra rekomenduojamas tradiciniams mediniams kubilams, kuomet dažnai susiduriama su vandens pratekėjimo problema. TubCoat suteikia galimybę laikyti kubilą lauke, kadangi ši danga suteikia plastiko privalumus kubilo priežiūros atžvilgiu. Kadangi plastikas yra peršviečiamas, Jūsų kubilas bet kokiu atveju atrodys medinis, be to išsaugos puikia išvaizdą.

Jei turite klausimų ar kitokių minčių, prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu.

Termo Medienos Kubilai » Kubilo Pasirinkimas

Aktualijos