TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKaip įrengti kaitinimosi kubilo pagrindą
Kaip įrengti kaitinimosi kubilo pagrindą

Bebaimiams "pasidaryk pats" mėgėjams, kaitinimosi kubilo konstravimas bus smagus projektas. Bet būkite atsargūs! Tai nėra taip nesudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Daugelis statytojų daro klaidą liedami pamatus, ant kurių ilgainiui įsitaisys kubilas. Pamatai - tai raktas į ilgalaikį kubilo naudojimą be remonto ir išardymo.

Pirmas dalykas, kurį reikėtų prisiminti, tai kubilo svoris. Nors tuščias jis sveria 350-450 kilogramų, pripildytas jis gali pasiekti 2-jų ar net 5-ių tonų svorį! Ir tai svoris be žmonių. Su šešiais vidutinio svorio suaugusiais, kubilas gali sverti 2500 kilogramų. Taigi savo planus kurkite turėdami galvoje šiuos dalykus apie svorį.

Dar vienas apsvarstymo reikalaujantis dalykas - prieinamas elektros šaltinis, reikalingas daugumai kaitinimosi kubilų (50 Amp). Tai priklauso ir nuo to, ar kaitinimosi kubilą konstruosite patys, ar perkate jau beveik sumontuotą kubilą. Pasistenkite išvengti nesusipratimų, kai pastatysite kubilą į jums patikusią vietą, kurioje jau būsite įrengę pamatus, ir tik tada suprasite: „O ne! Pamiršau elektros šaltinį!"

Kai apmąstysite šiuos pirminius dalykus, vėliau reikės sugalvoti, kaip kubilą įtvirtinti. Jei norite kubilą įtaisyti ant paaukštinto denio savo kieme, tuomet reikės apskaičiuoti reikalingą plotą (pridėkite maždaug dvi ar tris pėdas aplink kubilą, kad užtikrintumėte patogų priėjimą). Tarkim, jeigu kubilas yra 1850 mm skersmens, tuomet 2750 mm skersmens denis bus tinkamiausias.

Denį įtvirtinkite kasdami tvirtą dirvą gilyn (bent per 350 mm), griovelius užberkite smėliu, o viršų - žvyru, dar vėliau patikrinkite kiekvieno griovelio lygį. Jums reikės ramsčių, kad sustiprintumėte smėlio/žvyro paviršių. Pasiteiraukite savo vietinės statybos prekių tiekėjo apie tai, ko jums gali prireikti.

Labai svarbu išlaikyti vienodą visų ramsčių lygį. Jums reikės bent 6 ramsčių (daugiau, jei montuosite didžiulį kubilą). Geriau būti daug atsargesniam kasant ir įtvirtinant ramsčius negu jūs manote.

Dabar jūs jau pasirengę pasistatyti (ar nusipirkti) denį ir kaitinimosi kubilą. Jeigu būsite atsargūs ir tinkamai išskirstysite svorį, tuomet jums pavyks pamatą, kuris tarnaus ilgai, pasistatyti per savaitgalį.
Baseinų ir Spa Chemija » Kaip įrengti kaitinimosi kubilo pagrindą

Aktualijos