TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilo Naudojimas

Kiek žmonių naudosis kubilu ir kaip dažnai?

Dažnas klausimas, kurio metu norima sužinoti kiek žmonių gali tilpti į kubilą. Žinoma, tai priklauso nuo dydžių. Daugeliu atvejų, kubilas yra 150 cm., o tokio užtenka įprastai šeimai. Kubilai, kuriuose yra išorinės šildytuvas, gali sutalpinti 4 - 6 žmones. Jei kubilas didesnis, jis turi būti ilgiau šildomas, be to, tikėtina, kad jis ir naudojamas bus rečiau. Vandens šildymo laikas gali labai užsitęsti ir prailgti. Daugeliu atvejų, tai reiškia, kad kubilas niekada nebus naudojamas. Juk mes visi pakankamai tingūs. Tikriausiai mes apie tai net nepagalvojame, tačiau ruošiantis pirkti kubilą, reiktų tai apmastyti.

1 patarimas!

Pasirinkite kubilą, kuris atitiks Jūsų realius poreikius

  1. Apgalvokite kiek žmonių naudosis kubilu ir kaip dažnai.
  2. Įprastinei šeimai paprastai nereikia didesnio kubilo, nei galintis sutalpinti 4 -6 žmones.
  3. Jei kubilas naudojamas retai, maksimaliai 1 -2 kartus per savaitę, tuomet malkomis arba dujomis kūrenami šildytuvai būtų geriausias ir ekonomiškaiusias pasirinkimas.

2 patarimas!

Ar Jūs planuojate dažnai naudotis kubilu, bet nenorite gaišti laiko vandens šildymui ir kitomies dalykams?

  1. Tuomet Jums reikėtų pagalvoti apie izoliuotą kubilą su filtravimo sitema ir automatiniu šildymu. Žinoma, tai brangesnis pasirinkimas, tačiau tai dalykai, kurių Jūs negalėsite atsisakyti dėl komforto, be to, galėsite mėgautis visada paruoštu kubilu.
  2. Tam, kad filtravimo sistema veiktų, pirmiausia, ji turi būti teisinga sumontuota ir kontrukcija turi turėti vandens paviršiaus ir apačios valymą. Kai kurie sprendimai, esantys rinkoje šiuo klausimu, yra visiškas absurdas. Sistema, kuria Jūs naudojatės, turi turėti garantiją, jog filtravimo sistema veiks įprastinėmis sąlygomis.
  3. Nors energijos filtravimo sistemos veikimui išnaudojama nedaug, nepamirškite gamintojo pasiteirauti, ar tai buvo patvirtinta tyrimais.
  4. Be to, nepamiškite paklausti apie garantiją dėl šalčio padarytų pažeidimų. Gerai izoliuotas kubilas turėtų be jokios rizikos 24 valandas prastovėti išjungtas.
  5. Ir galiausiai, visada pasidomėkite ar suteikiama garantija dėl vandens pratekėjimų. 

3 patarimas!

Neerzinkite kaimynų!

  1. Malkų deginimas yra nekenksmingas gamtai veiksmas, tačiau dūmai gali erzinti kaimynus. Jei taip atsitiktų, galite pasirinkti šildymą dujomis.

Vandens pratekėjimo problema?

Paprašykite patarimo pas žmogų, turintį iš eglės medienos pagamintą valtį. Nuleisdami pavasarį valtį į vandenį, jie dažnai susiduria su vandens pratekėjimo problema dėl tam tikrų medienos savybių. Medis gyvena ir drėgnu ir sausu oru. Tas pats vyksta ir su kubilais, jei jie yra pagaminti iš natūralios eglės, pušies ar maumedžio medienos. Nuotrauka apačioje kairėje parodo, kas atsitinka, kuomet natūrali eglės mediena išdžiūsta. Nesunku įsivaizduoti kas įvyksta, kai kubilas yra pripilamas vandens. Apačioje esančioje nuotraukoje parodytas karščiu apdorotos medienos kubilas, kuris turi tą pačią tankio struktūra bet kokiu metu. Karščiu apdorota pušies mediena yra „negyva medžiaga" ir todėl neturi jokio jautrumo drėgmei.

Eglinis Kubilas

Termo medienos kubilas

Garantijas dėl vandens pratekėjimo!

Mūsų kubilai yra pagaminti iš aukštos kokybės karščiu apdorotos pušies medienos. Šis pagaminimo metodas ir gaminio konstrukcija leidžia suteikti garantijas dėl vandens pratekėjimo. Mūsų kubilai paprasčiausiai nepraleidžia vandens, netgi esant drėgnam orui. Rekomenduojame nelaikyti vandens kubile tik tam, kad kubilas išliktų tvirtas, kadangi tai gali sukelti bakterijų dauginimąsi. Vandens pratekėjimas yra įprastinė problema, kuomet kaip medžiaga yra naudojama įprastinė pušų, eglių ir maumedžių mediena.

Paklauskite kokias garantijas dėl vandens pratekėjimo suteikia mūsų konkurentai!?

Pasirūpinkite vandens higiena!

Prisiminkite, jog Jūs esate atsakingi už tai, jog vanduo, naudojamas kubile, būtų švarus ir saugus. Vanduo, kuris atrodo švarus ir gaivus taip pat gali turėti bakterijų. Todėl viuomet naudokite valymo ir dezinfekavimo priemones.

Vidaus paviršiaus priežiūra

Niekas negali paneigti, kad plastikinis paviršius yra lengviau išlaikomas švarus nei medinis paviršius. Tačiau daugelis žmonių nori natūralaus medinio paviršiaus, kadangi jis atrodo gražesnis ir prabangesnis. Kubilas, padengtas TubCoat, permatomu plastiniu paviršiumi, atrodys kaip tikras medinis kubilas, be to, galėsite suderinti medžio ir plastiko privalumus.

Termo Medienos Kubilai » Kubilo Naudojimas

Aktualijos