TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilo Konfigūraciją
Northern Lights kaitinimosi kubilą konfigūruoti pačiam paprasta ir greita.

1. Išsirinkite norimą kubilo dydį ir šildymo būdą.
2. Išsirinkite medinius priedus ir papildomas detales.
3. Užpildykite užsakymo formą. Atsakymą gausite telefonu arba el. paštu

1a) Pasirinkite norimą kaitinimosi kubilo dydį

100% vakarietiško raudonojo kedro kaitinimosi kubilas su nerūdijančio plieno diržais ir sutvirtinimais bei pasirenkamomis sėdimomis vietomis.
 • Mažas HT4 '145" skersmens kubilas (4 žmonėms) 12000 LT
 • Vidutinis HT6 '165" skersmens kubilas (6 žmonėms) 14000 LT
 • Didelis HT8 '190" skersmens kubilas (8 žmonėms) 16000 LT
 • Ypač didelis HT10 '215" skersmens kubilas (10 žmonių) 18000 LT
1b) Išsirinkite dangalą ir dangalo spalvą

Mūsų Northern Elements jūriniai viniliniai dangalai gaminami iš 100" mm smailėjančių, ypač tvirtų putų, todėl suteikia R-14 lygio izoliaciją. Šie dangalai parduodami su spynelėmis (apsauga nuo vaikų). Visi dangalai turi aliuminio C kanalus ir pagaminti iš tankumo izoliacinių putų, todėl atlaiko net iki 200 Kg statinio krūvio. Parduodamas su 2 metų gamintojo garantija. Spalvų pavyzdžiai
 • Izoliacinis jūrinis (Marine) vinilinis dangalas su spynelėmis nuo vaikų 1650 Lt

  • Saulės ruda - Solarno Rust
  • Migdolinė - Almond
  • Ruda - Brown
  • Gelsvai pilka - Raw Hide
  • Kaštoninė - Maroon
  • Melsvai žalia - Hunter Green
  • Žalsvai mėlyna - Teal
  • Tamsiai pilka - Dark Grey
  • Šviesiai pilka - Light Grey
  • Tamsiai mėlyna - Navy Blue
  • Žydra - Azure Blue Juoda - Black
Žvarbesnėms žiemoms turime Ultimate pagerinimą iki 125" mm smailėjimo su išplėstu polistireno putomis, suteikiančiomis R-21 lygio izoliaciją. Suteikiama 3 metų gamintojo garantija.
 • Pagerintas dangalas, smailėjantis iki 125" mm ir su R-21 izoliacija 2000 LT
1c) Pasirinkite šildymo būdą

Mediena kūrenamas Chofu vandens šildytuvas

Šis modelis yra pagamintas pagal tikslų mediena kūrenamos krosnelės modelį ir suprojektuotas specialiai kaitinimosi kubilams. Ši šildymo sistema varinėja vandenį naudodama termosifoną (pompavimas gaunamas stumdant karštą vandenį), todėl cirkuliavimo pompa ar elektriniai prietaisai nėra reikalingi. Ši unikali sistema atveria dar neregėtų galimybių sferą alternatyviems kaitinimosi kubilams projektuoti. Dabar Jūs galite turėti paprastą kaitinimosi kubilą be jokių siurblių, chemikalų ar kitų papildomų aptarnavimų.

Rekomenduojame pasirenkamą chofu sistemą tik HT4 ir HT6 kubilams
 • Mediena kūrenamas Chofu vandens šildytuvas 3600 LT
Elektrinė šildymo ir filtravimo sistema

5.5kw elektrinis šildytuvas su Balboa spa ir didelio paviršiaus ploto filtravimo sistema (su skaitmeninėmis programuojamomis galimybėmis), skystųjų kristalų (LCD) viršutinė valdymo sistemos dalis, 1.5 AG aukšto slėgio 2 lygių 220/230 V siurblys. Taip pat 4 kedriniai reguliuojami purkštukai (galima užsisakyti daugiau purkštukų ir didesnio galingumo siurblį), dugne esantis įsiurbimo įrenginys ir viršuje esantis separatorius užtikrina visapusišką filtravimą, o dviguba oro kontrolė leidžia kiekvienam atskirai reguliuoti purkštukų slėgį. Galite pasirinkti kanadietišką/amerikietišką (230V/60Hz) arba europinį (220V/50Hz) elektros sistemų tiekimo standartą.

Jau paruoštas santechnikos ir sutvirtintas laidais spa pack, filtras ir siurblys and plastikinio pagrindo (palengvina montavimą)
 • Elektrinė šildymo ir filtravimo sistema 6500 LT
 • Šildytuvo pagerinimas iki 11 Kw (šaltesniems orams) 890 LT

Hibridinis dujinis ir elektrinis šildymas

Dujos
Propanas

Tai pažangiausia dujų/propano šildymo sistema visoje rinkoje! 5.5kw elektrinis šildytuvas su skaitmeniniu Balboa spa paketu ir programuojamas valdymo ekranas iš diodų (LED), kuris padės naudotis gamtinių dujų ar propano skyriumi. Ši sistema leidžiai naudotojui lengvai pakeisti šildymo šaltinį pasirenkant vieną iš trijų galimų nustatymų:

1. Šildymas tik dujomis
2. Tik elektrinis šildymas
3. Vienu metu šildyti ir elektra ir dujomis

Ši hibridinė sistema garantuoja paprastą vartotojo pasirinkimą energijos pasirinkimo ir taupymo klausimai, nes šildymo šaltinį jis gali pakeisti vos vienu spragtelėjimu. Hibridinė sistema automatiškai apsaugo nuo netikėtų pasikeitimų, nes turi elektrinį alternatyvą. Taip pat ją galima naudoti esant šaltam klimatui, kuomet dujinius šildytuvus naudoti nepatariama. Ši gamtinių dujų šildymo sistema turi visus skaitmeninės elektrinės sistemos privalumus (filtras, siurblys, 4 purkštukai, separatorius, 2 dugniniai įsiurbimai, dviguba oro kontrolė), tačiau naudoja 100,000 BTU (~24kW)dujų ar propano šildytuvą, kad pridėtų šildymui jėgos. Skaitmeninis valdymo paketas yra vienintelis energijos šaltinis, kuris sujungia viską - siurblius, apšvietimą, elektrinį uždegimą - kas reikalinga dujiniam šildytuvui. Tai yra puikus pasirinkimas patiems didžiausiems kubilams arba komercinėje aplinkoje.

 • Hibridinis dujinis ir elektrinis šildymas 10000 LT
2a) Pasirinkite rekomenduojamus dalykus ir patobulinimus

Pradinių cheminių priemonių rinkinys - Rekomenduojamas

Sanitarijos priemonės

Į šį pradinį cheminių priemonių rinkinį įtrauktos visos pirmą kartą kaitinimosi kubilą naudojančiam reikalingos priemonės, padėsiančios išlaikyti vandenį švarų ir skaidrų! Rinkinyje yra didžiulis kibiras, pilnas bromo tablečių ir grūdėto bromo, Kalcis +, Šarmas +, PH +, PH -, putas slopinančios medžiagos, natūralūs Spa Perfect fermentai, cheminis skirstytuvas, penkių būdų vandens testavimo rinkinys, OXY shock priemonė. Plačiausiai pritaikomas cheminių priemonių rinkinys rinkoje!
 • Pradinių cheminių priemonių rinkinys 450 LT
Balboa vandens Ozonatorius - Rekomenduojamas

O3 generatorius naudoja UV, kad išgautų ozoną, stipriausią įmanomą oksidatorių, kuris šalina kūno losjonų, aliejų ir kių skysčių priemaišas, kurios atsiranda su kiekvienu besimaudančiuoju. Ozonas, išskirtas O3 generatoriumi, sumažina chloro ir bromo naudojimą 60-70%, tuo tarpu po panaudojimo virsdamas atgal į deguonį, vandenyje nepalieka nei žymės.
 • Balboa vandens Ozonatorius 650 LT
Mineralų jonizatorius

Natūraliai kovoja su bakterijomis ir neutralizuoja pH, kuris sumažina chloro ir bromo naudojimą iki 50% - 80% ir padaro vandenį maloniai švelnų ir skaidrų. Jonizatorius naikina bakterijas ir besiformuojančius dumblius naudodamas mineralų jonizaciją. Kiekvieno mineralų jonizatoriaus patrono užtenka 4 mėnesiams. Patronas filtro viduje veikia be jokios elektros ir papildomų pastangų. Naudokite jį kartu su ozonatoriumi ir Jūsų kaitinimosi kubilui nereikės cheminių priemonių!
 • Mineralų jonizatorius 1650 LT
Šildantis siurblio apdangalas - Rekomenduojamas

Energijos tausojimo galimybės

Šis šildantis apklotas „surenka" ir perdirba siurblio variklio energijos perteklių ir perduoda tą šilumą vandeniui. Šilumos Apsiausto sistema palaikys vandens temperatūrą ir apsaugos nuo šilumos netekimo dėl siurblio veiklos. Sistema taip pat garantuoja siurblio variklio vėsinimą bei padidina variklio ilgaamžiškumą bei efektyvumą. Siurblio apvalkale nėra atskirų detalių, nėra kam susidėvėti.
 • Šildantis siurblio apdangalas 550 LT
Apšvietimas vidinės Mood lemputės - Rekomenduojama

Pasirenkamas lempučių paketas su 2 pridedamomis spalvotomis lentelėmis kitokiam apšvietimui.
 • Apšvietimas vidinės Mood lemputės 150 LT
Diodinės (LED) Mood lemputės

MoodEFX22 yra pirmosios pasaulyje skaitmeninės, spalva keičiančios lemputės mediniams kubilams ir spa. Jos sukuria ryškių, sodrių spalvų žaismą ir teatrališkus besikeičiančių spalvų efektus. Kadangi MoodEFX lemputės neturi atskirų dalių, neskleidžia garso ir faktiškai nešildo, nereikalaudamos papildomos priežiūros jos tarnaus daug metų.
 • Diodinės (LED) Mood lemputės 450 LT
Siurblio gerinimo galimybės

2 AG + 2 papildomi purkštukai (iš viso 6 purkštukai)


Suteikia papildomos masažuojamosios galios ir rekomenduojamas esant 4 purkštukams.
 • 2 AG + 2 papildomi purkštukai 700 LT
3 Hp + 4 papildomi purkštukai (iš viso 8 purkštukai)

Masažo galimybių vidurinis variantas, kuris kartu su 4 papildomais purkštukais suteiks visišką atsipalaidavimą.
 • 3 Hp + 4 papildomi purkštukai 1350 LT
4 Hp + 6 papildomi purkštukai (iš viso 10 purkštukų)

Maksimalios masažo galimybės! Kartu su 6 papildomais purkštukais garantuos maksimalų poveikį.
 • 4 Hp + 6 papildomi purkštukai 1700 LT
2b) Pasirinkite medinius priedus

Lentynėlių pasirinkimas

Lentynėlė (su šoniniu pakraščiu)

Lentynėlės yra privalomos savarankiškiems kubilams, nes tai vieta gėrimams, rankšluosčiams ir kitiems reikalingiems daiktams susidėti. Lentynėlės taip pat tinka siurblio reguliavimo, šviesos ir oro reguliavimo mygtukams įtaisyti. Rekomenduojame 3-4 skyrius! Skyrius užima 385 mm. Pirmą užsakytą skyrių gausite su specialiai atverčiamu viršeliu spa kontrolės punktui bei paruoštomis oro ventiliacijai skylėmis.
 • Lentynėlė (su šoniniu pakraščiu) 300 LT už skyrių

Kedrinių grindjuosčių pasirinkimas

Pasirenkamos grindjuostės - tai ekonomiškas būdas paslėpti išorinius prietaisus suteikiant kubilui estetinį grožį. 1 dalis užima 385 mm.

 • Kedrinės grindjuostės 450 LT už dalį
Kedrinė niša

Ši, pagal užsakymą gaminama, niša apsaugos elektroninius prietaisus (siurblį, šildytuvą) nuo kenksmingų veiksnių. Beje, ši niša garantuoja lengvą priėjimą prie filtro jį valant.
 • Kedrinė niša 1750 LT
Kedriniai laipteliai

Pasirenkami laipteliai tiesiog būtini savarankiškam kubilui. Turėklai padės lengviau įlipti ir išlipti į kubilą.
 • Kedriniai laipteliai 1450 LT
Sukti laipteliai deniui

Šiuos laiptelių skyrius galima užsisakyti po vieną ar kelis. Du ar daugiau laiptelių skyrių apsups visą denį aplink jūsų kubilą. Kiekvienas laiptelių skyrius sudaro 45 laipsnių kampą. Didžiausias laiptelių skyrių skaičius, kurį galima panaudoti - keturi.
 • Sukti laipteliai deniui 950 LT už skyrių

Sukti laipteliai

Šie laipteliai sukurti taip, kad galėtumėte juos užsisakyti po vieną ar kelis skyrius. Du ar daugiau skyrių apsups kubilą. Kiekvienas laiptelių skyrius sudaro 45 laipsnių kampą. Didžiausias laiptelių skyrių skaičius, kurį galima panaudoti - septyni. Erdvė už laiptelių gali būti pritaikyta įvairių daiktų laikymui arba ta kubilo dalis gali būti izoliuojama. Šie laiptelių skyriai pristatomi kartu su beveik paruoštomis ir pragręžtomis popakopiais.

 • Sukti laipteliai 1650 LT už skyrių
Turėklų pasirinkimas suktiems laipteliams

Turėklus galima pritaisyti prie bet kurios suktų laiptelių pusės. Suteikia patogumą išlipant, taip pat leidžia laipteliams savarankiškai stovėti.
 • Turėklų pasirinkimas suktiems laipteliams 300 LT už skyrių
Raudonojo Kedro Kubilai » Kainos » Kubilo Konfigūraciją

Aktualijos