TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKaip pasidaryti kubilą?
Kaip pasidaryti kubilą?

Kaitinimosi kubilas - architektūros stebuklas, kuris traukia žmonių dėmesį. Kaitinimosi kubilo dizaino grynumas ir paprastumas reikalauja atidumo. Tačiau paprastumas, kurį daugelis mato kaitinimosi kubile, yra galutinis rezultatas, pasiektas per daugelį Tyrimų ir Plėtros skyriaus darbo metų ir įsigilinus į kubilininkystės principus.

Aš dažnai bendrauju su klientais, kurie naudoja mūsų produktą ir dažnai lanko mūsų tinklalapį, kurį laiko savo namų darbais norėdami patys pasistatyti kubilą. Žinoma, jie gudrūs, nes mediena yra visiems prieinama, todėl jie nori patys pasidaryti kaitinimosi kubilą! Tiesą sakant, „pasidaryti kaitinimosi kubilą" yra viena dažniausių paieškos frazių kaitinimosi kubilų temoje. Aš visuomet patariu žmonėms, kuriems reikia patarimų ir palinkiu sėkmės jų siekiuose. Realybėje statant komercinio laipsnio kubilą reikia atsižvelgti į du labai svarbius dalykus:
1.) Aukščiausios kokybės medžiagos.
"Mes naudojame tik vakarietiškų raudonųjų kedrų rūšies medieną, pasiekusią "2C ar B" reitingą, tai lemiamas faktorius statant kubilą, kuris ilgai tarnaus. Visa mūsų naudojama mediena yra atrinkta rankomis ir apdirbta specialiu grūdėtu pagrindu, kad būtų per tam tikrą laiką pasiekti natūralūs ratu einantys vingiai. Kad suprastumėte kainos faktorių, pasakysime, kad dažniausiai parduodama kedro mediena bus 4 laipsniais mažesnio lygio negu ta, kurią mes renkamės, todėl ji bus pigesnė. Kitos rūšies medienos net nėra ko lyginti su vakarietišku raudonuoju kedru!

"Kitos kokybės sritys priklauso projektuojamoms sėdimoms vietoms, kurios turi būti tinkamo aukščio, kad būtų patogios ir lengvai prieinamos.

"Mūsų pasirinkti skaitmeniniai spa rinkiniai - tai dar vienas nepakartojamas žingsnis kokybės link. Skaitmeniniai rinkiniai kainuoja žymiai daugiau, tačiau ir produktas daug geresnis. Skaitmeninės diagnozės temperatūros paklaida yra +/- 1 laipsnis, o paprastas naudojimas - dar vienas privalumas.
 
"Mes naudojame tik nerūdijantį plieną, o tai didelis skirtumas. Nerūdijantis plienas kainuoja 3-4 kartus daugiau nei paprastas plienas, tačiau nerūdijančio reikia, kad kubilas veiktų ilgai ir nesurūdytų ir neleistų medienai irti. Per ilgus metus mes išbandėme įvairias metodus ir medžiagas, įskaitant ir milteliais dengtą apvadą. Galų gale nusprendėme, kad tik nerūdijantis plienas iš tikrųjų veikia.
2.) Inžinerinis dizainas.
"Aš dažnai žmonėms pasakoju apie tikslumo reikalingumą, kad būtų pasiekta tam tikra - 1,85 centimetrų dydžio - periferija. Prisiminkite mokyklos laikus: 2*π*R (spindulys). Pasinaudokime pavyzdžiu, kad kubilas turi būti 185 centimetrų ir pakeiskime spindulį. Tarkime, spindulys pasikeičia tik 1/80 cm, žmogaus nagas yra panašaus storio. Rezultatas būtų toks: tarpas tarp lentelių priartėtų prie 1/10cm. Tai visiškai nepriimtina vandens laikymui.

"Dar viena sritis, kurią reikia pritaikyti, tai bangavimo santykis. Visi medžiai, įskaitant kedrą, turi vertikalų ir horizontalų bangavimo santykį. Jie niekuomet nėra vienodi. Kiekvieno medžio bangavimo santykis - tai drėgmės faktorius, kuris skiriasi priklausomai nuo rūšių. Nesigilinant į smulkmenas, yra tik kelios rūšys, kurios atlieka svarbų vaidmenį. Mes tai vadiname mūsų "Cadbury paslaptimi"!

"Visi mūsų kubilų komponentai yra sumodeliuoti kompiuteriu prieš patekdami į prekybą. Romėnai tai tikriausiai būtų vadinę sukčiavimu, nes tai liečia kubilininkystės meną. Tačiau šiuo metodu pagaminamas toks kubilas, kuriuo didžiuotųsi net pats romėnų imperatorius Cezaris.

Kai kurie vadina tai mokslu, kai kurie - menu. Bet kuriuo atveju, tai gebėjimas sukurti kubilą, kuris atlaikytų 2000 ir daugiau litrų vandens, nėra lengva užduotis. Tiems, kurie pakankamai drąsus tai padaryti savo jėgomis - sėkmės!
  
Kaip pasidaryti kubilą?

Aktualijos