TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilas - tinkamas šildytuvo pasirinkimas
Kaip pasirinkti kaitinimosi kubilo šildytuvą

Po kelių kaitinimosi kubilo naudojimo metų galite užsimanyti (arba jums reikės) įsigyti kaitinimosi kubilo šildytuvo pakaitalą. Šiandieniniai kubilai dažniausiai turi elektrinį ar dujinį šildytuvą, o dauguma pirkėjų teikia pirmenybę nusižiūrėtiems modeliams, kai renkasi šildytuvą, kurį norėtų įsigyti. Tačiau tai nereiškia, kad nepakeisite savo nuomonės pakeliui į tikslą ar niekuomet nesusidursite su situacija, kai sugedusiam jūsų šildytuvui reikės pakaitalo.

Senesni kaitinimosi kubilai dažniausiai turi nelabai efektyvius, energiją ryjančius šildytuvus, kuriuos po kurio laiko brangiau išlaikyti negu pakeisti nauju, taupančiu energiją šildytuvu. Galite netgi įsigyti saulės energija varomus kaitinimosi kubilų šildytuvus, kurie energijos kaštus sumažina, galima sakyti, iki nulio. Jums reikia tokios vietos, kurią didžiąją dienos dalį apšviečia saulės spinduliai, tačiau į juos verta atkreipti dėmesį, jei nerimaujate dėl didelių išlaidų kaitinant kubilo vandenį.

Renkantis iš dviejų tradicinių kaitinimosi kubilų šildymo metodų: dujinio ar elektrinio, dažniausiai linkstama prie pigesnio naudoti tam tikroje vietovėje ir dujų prieinamumo. Daugelyje dujinių šildytuvų galite naudoti propaną ar natūralias dujas, todėl tai neturėtų būti lemiamas apsisprendimo faktorius. Kalbant apie tai, kuris šildytuvas geresnis, gerų argumentų turi abi stovyklos. Jums reikėtų paklausti profesionalo nuomonės ir paprašyti, kad jis detaliai išvardytų kiekvieno šildymo metodo privalumus ir trūkumus būtent jūsų situacijai: kaitinimosi kubilui, gyvenamajai vietai, kainų ir kitų susijusių dalykų atžvilgiu.

Nepaisant to, kokio tipo šildytuvą pasirinksite, svarbu atsiminti, jog didesnis šildytuvas jūsų kaitinimosi kubilo vandenį sušildys greičiau, o mažesnis kiek lėčiau. Tai gali būti labai svarbus dalykas, priklausantis tik nuo jūsų asmeninių maudymosi norų ir poreikių. Jei esate spontaniški ir norite vandenin pasinerti vos tai sugalvoję, greitai įkaistantis (didesnis) modelis labiausiai tiks jūsų įpročiams. Jei maudynes planuojate iš anksto, o nepasirengę tai darote retai, tuomet mažesnis šildytuvas, vandenį įšildantis palaipsniui, bus jums tinkamas pasirinkimas.

Paskutinis patarimas: atkreipkite dėmesį į bet kurio šildytuvo vidinėms detalėms naudojamas medžiagas. Įsitikinkite, kad šildytuvas buvo pagamintas tam, kad efektyviai perduotų šilumą. Kitu atveju, galite per neapsižiūrėjimą išleisti mažiau šildytuvui, kuris paskiau pasirodys daug brangesnis, nes "nutekina" šilumą. Juk nenorite mokėti už šildymą ko nors kito, išskyrus jūsų kaitinimosi kubilo vandenį!
Raudonojo Kedro Pirtys » Kubilas - tinkamas šildytuvo pasirinkimas

Aktualijos