TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngTinkamas kaitinimosi kubilo denis
Patarimai besirenkantiems tinkamą kaitinimosi kubilo denį

Renkantis jums tinkamą denį kaitinimosi kubilui svarbu apgalvoti ir asmeninius poreikius, ir praktinius reikalavimus. Yra daugybė kelių, kuriais galite pasukti, o vieninteliai apribojimai yra erdvė deniui, jūsų biudžetas ir jūsų vaizduotė. Štai keli pasiūlymai (bet tikrai ne visi įmanomi).

Jei jūsų kaitinimosi kubilas savarankiškas, galite pasistatyti denį aplink jį ar išvis jo atsisakyti. Dauguma tokių kubilų naudotojų renkasi vadinamąjį "žiedinį denį". Tai medinė ar plastikinė lentyna, supanti viršutinį kubilo kraštą aplink visą perimetrą arba tik jo dalį. Priklausomai nuo tokio denio stiprumo jis gali būti naudojamas gėrimams ar rankšluosčiams susidėti arba juo galima pereiti, kad pasiektumėte vandenį.

Kitu atveju galite pasirinkti gazebo denį, kuriame gali tilpti didelio vakarėlio dalyviai, o kaitinimosi kubilas būtų pagrindinis akcentas. Jei dažnai lauke rengiate vakarėlius, kuriuos dalyvauja minios žmonių, tai puikus pasirinkimas (jeigu tai jums prieinama). Gazebo stogas apsaugos nuo netikėtai pasikeitusių oro sąlygų, kai pavasarį ar vasarą audros kyla iš giedro dangaus.

Jei pirmieji du variantai ne jums, galite pasistatyti denį su gražiais turėklais, keliomis kėdėmis ar suoliukais ir staliukais mažesniems vakarėliams. Tai puiki idėja, jei turite didesnį kaitinimosi kubilą, kuriuo dažnai dalijatės su draugais. Kai kurie nori beveik visą laiką praleisti kubile, kitiems patinka išlipus atsivėsinti ir atsigaivinti gėrimais bei pabendrauti šalia kubilo. Pamatysite, kad denis visiems lankytojams leis labiau atsipalaiduoti ir pasimėgauti kaitinimusi kubile ir norės dažniau sugrįžti.

Dauguma kaitinimosi kubilų denių gaminami iš ilgą laiką tarnaujančios medienos - ąžuolo, pušies, raudonmedžio ar kedro. Populiariausias - kedras. Jis gražiai atrodo, jam reikalinga tik nedidelė priežiūra, jis skleidžia malonų aromatą, ypač kai sušlampa šiltoje temperatūroje. Kedras puikiai tinka kaitinimosi kubilų deniams.
Raudonojo Kedro Kubilai » Tinkamas kaitinimosi kubilo denis

Aktualijos