TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngDarant protingą denio planą
Darant protingą denio planą kaitinimosi kubilui 

Jei norite pasistatyti denį kaitinimosi kubilui, svarbu padaryti protingą planą prieš pradedant statybas. Jei denis bus dekoratyvinis ir neturės atlaikyti kubilo svorio, tuomet turite daugybę pasirinkimų. Galite laisvai pasirinkti medžiagas ir vienintelis saugos rūpestis - užtikrinti, kad denis atlaikys kelių ant jo stovinčių ar vaikštančių suaugusiųjų svorį.

Tačiau jei ketinate pasistatyti tokį denį, kuris turės atlaikyti visą kubilą, jums reikės apgalvoti daug daugiau dalykų planuojant ir vykdant denio statybas. Pirmas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, tai svoris, kurį deniui teks atlaikyti. Dauguma kaitinimosi kubilų sveria 300-450 kilogramų, kai tušti, o didesnių kubilų svoris gali pasiekti 2500 kilogramų, kai pripildomi vandeniu ir jame sėdi keli suaugusieji.

Taigi atraminė sistema paremianti denį turi būti tvirta ir ilgalaikė. Ruošdami kubilą išlaikančio denio planą pasitarkite su profesionalais, kad jūsų pastatytas denis būtų visiškai saugus ir tarnautų ilgus metus. Pagrindinis dalykas, kurį turi įsiminti, šis: kuo didesnis denis (skersmuo), tuo daugiau atraminių polių jums reikės centre, kad pilno kubilo svoris nesukeltų įsmukimo ir kitų pavojų saugumui.

Ketindami įsirengti denį, apgalvokite visas realias jo naudojimo galimybes. Jei žinote, kad deniu naudositės tik jūs ir jūsų sutuoktinis ar kitas artimas žmogus, nedidelio denio turėtų užtekti. Jei esate už kaitinimąsi be jokių „nesąmonių" - įlipate, pasikaitinate, išlipate ir grįžtate namo - tuomet jums turėtų užtekti denio, kuris palengvintų įlipimą ir išlipimą iš kaitinimosi kubilo.

Kita vertus, jei ketinate dažnai rengti vakarėlius ir kaitintis kubile pasikviesti maksimalų žmonių skaičių, reikėtų atidžiau apgalvoti denio planą. Denis taps pagrindiniu centru, kuriame žmonės, netelpantys ar nenorintys lįsti į kaitinimosi kubilą, ragaus gėrimus, bendraus. Be to, rankšluosčiai ir drabužiai bus ranka pasiekiami.

Jei rimtai apgalvosite visus šiuos dalykus, gal net juos užsirašysite, pamatysite, kokius reikalavimus ir poreikius turi patenkinti kaitinimosi kubilo denis. Tokiu būdu būsite tikri, kad elgiatės teisingai, kai ateis laikas griebtis plaktuko ir vinių.
Raudonojo Kedro Kubilai » Darant protingą denio planą

Aktualijos