TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilas - denio dizainas
Galimybės rinktis denio dizainą

Planuojate įsirengti kaitinimosi kubilą? Kol renkatės vieną iš daugelio, apgalvokite denio dizainą, kurį norėsite priderinti prie kubilo. Tai svarbus sprendimas ir ne toks paprastas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Norite, kad denis derintųsi prie kaitinimosi kubilo ar jūsų namo apdailos? Kokio dydžio denis turėtų būti? Iš ko jis turėtų būti padarytas?

Kai kurie kaitinimosi kubilų deniai sukurti paprasčiausiai tam, kad būtų lengviau patekti į kubilą. Juos sudaro laipteliai ar kopėtėlės ir nedidelė platforma, ant kurios stovite prieš pasinerdami į kubilo vandenį. To kai kuriems žmonėms užtenka, tačiau tokio tipo denis gali greitai atsibosti, ypač jei kaitinimosi kubilu naudojatės dažnai. Kur patogiai laikyti rankšluostį, kad jis nesušlaptų? Ką daryti, jei norite trumpam išlipti iš kubilo, bet nenorite nusileisti nuo denio?

Dailus denio dizainas žmonėms, kurie dažnai naudojasi kaitinimosi kubilu, tai denis, ant kurio telpa staliukas ir kelios kėdės. Tai paprasti priedai, kurie laiką, praleistą prie kubilo, pavers daug patogesniu ir malonesniu. Galite būti tikri, kad kartais kaitinimosi kubile jums bus per karšta, o išlipti iš kubilo ir atsivėsinti šaltais gėrimais ar gaivaus oro gurkšniu - labai malonu. Jei turėsite denį, jums nereikės eiti iki namų, kad tai patirtumėte. Turėkite atsargų tokioms progoms.

Jei turite didžiulį kubilą, denio dizainas turi būti suprojektuotas taip, kad erdvės užtektų visiems kubilu besinaudojantiems žmonėms. Kai kurie visą laiką bus vandenyje, tuo tarpu kiti norės pastovėti šalia ir įlipti tik retkarčiais. Suteikite jiems daugiau vietos, turėkite kelias kėdės ant denio, staliuką ar du ir turėklus, į kuriuos galėtų atsiremti, jei stovi.

Galų gale, tikriausiai norėsite, kad denio priedai derėtų prie kaitinimosi kubilo ir namų eksterjero. Atsargiai rinkitės medžiagas! Tikrai nesuklysite pasirinkę sodrią medieną, pavyzdžiui, kedrą ar ąžuolą, kurie puikiai ir prisitaiko ir papildo kiekvieną dekorą. Kedro privalumas tas, kad jo nereikia dažyti ir jis ilgus metus išlieka geriausios būklės.
Raudonojo Kedro Kubilai » Kubilas - denio dizainas

Aktualijos