TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilų dangalai
Renkantis kaitinimosi kubilo dangalą

Labai svarbu naudoti kaitinimosi kubilo dangalą, kad ir kur kubilas stovėtų (lauke ar viduje). Pagrindinės priežastys: apsaugoti vandenį nuo nešvarumų bei nuolaužų ir išlaikyti vandens šilumą, taupant energiją ir mažinant kaitinimosi kubilo naudojimo išlaidas. Dangalo pasirinkimas priklauso nuo to, kur kaitinimosi kubilas stovi, oro sąlygų (jei jis stovi lauke) ir nuo to, kiek pinigų galite išleisti.

Minkšti dangalai prieinamiausi ir populiariausi. Jei turite lauko kubilą, jums reikia kokybiško minkšto dangalo. Išimtiniu atveju, jei jūsų spa yra ribotas ir jums reikės per dangalą vaikščioti. Kietas dangalas tokiu atveju - tinkamas pasirinkimas, ypač jei vienintelis būdas iš vienos kambario pusės patekti į kitą - pereiti kubilą. Tačiau įsigykite tokį dangalą, kuris tikrai atlaikys sunkiausią tuo dangalu eisiantį žmogų.

Minkšti dangalai gali būti naudojami ir ant kaitinimosi kubilų lauke, tačiau pasirūpinkite, kad dangalas būtų pagamintas ir tvirtos ir neplyštančios medžiagos. Storas, jūrinės rūšies vinilas - dažniausia tokių tipų dangalams gaminti naudojama medžiaga. Nepamirškite karts nuo karto patikrinti uždengtą kaitinimosi kubilą ir pašalinti nuolaužas, kurios gali dangalą įlenkti, pagreitinti jo nusidėvėjimą ir sumažinti karščio sulaikymą.

Kietas kaitinimosi kubilo dangalas paprastai būna brangesnis, tačiau dažnai siūlo išskirtinį energijos sutaupymą ir ilgalaikį efektyvumą. Jie taip pat daug patogesni, nes ant jų galima vaikščioti.

Priklausomai nuo jūsų kaitinimosi kubilo dydžio, kieti dangalai dažniausiai būna labai sunkūs ir jiems prireikia mechanizmų, kad kubilas būtų uždengtas ar atidengtas. Minkšti dangalai daug patogesni tuo, kad lengvesni, tačiau vis tiek gali pakankamai daug sverti. Jei renkatės minkštą kaitinimosi kubilo dangalą, pasvarstykite investiciją į vieną iš daugelio dangalų kėlimo pagalbinių priemonių. Jos labai patogios ir gali jus netgi apsaugoti nuo raumenų patempimo ar išvaržų.
Raudonojo Kedro Kubilai » Kubilų dangalai

Aktualijos