TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilo aptvaras
Konstruojantiems naują kaitinimosi kubilo aptvarą

Nors dauguma kaitinimosi kubilų aptvarų gaminami taip, kad ilgus metus tarnautų, tačiau atšiaurios oro sąlygos ir prasta priežiūra gali priversti pakeisti originalų aptvarą nauju. Vietoj to, kad atsikratytumėte viso kubilo ir pirktumėte naują, geriau pabandykite pasidaryti naują aptvarą. Štai keli patarimai, kaip tai padaryti be didelio vargo.

Pirma turite išleisti vandenį iš kubilo, jį nusausinti ir atjungti visus kubilą nuo visų elektros šaltinių. Atidžiai atjunkite visus kubilo elementus nuo elektros, kad būtų pašalinta visa rizika būti nutrenktiems elektros srovės! Pirmas žingsnis - viską patikrinti dukart. Po to pasikvieskite kelis stiprius draugus į pagalbą.

Dirbdami lėtai ir metodiškai, atsargiai nuimkite senąjį kubilo aptvarą ir padėkite aukštyn kojomis kur nors darbo vietoje. Pasistenkite nenumesti kaitinimosi kubilo ant žemės, nes jis gali skilti. *Pastaba: jei jūsų kubilas apskritas ir mediena apjuosta stipriais metalo diržais, jums tikriausiai reikės profesionalų pagalbos, kurie padės nukirpti diržus. Bent jau paklauskite profesionalų, kaip geriausia tai padaryti nepakenkiant kubilui.

Paprasčiausias būdas padaryti naują kaitinimosi kubilo aptvarą - pagaminti naują apskritą ar kvadratinį medinį aptvarą. Galite daryti bet kurį, net jei jūsų kubilas apskritas. Tą patį galite padaryti net ir elipsės formos kubilams, bet reikia papildomo planavimo ir matavimų. Pradėkite nuo tvirtos medienos karkaso, kuris apims vidinę, svorį laikančią dalį. Bet kurioje medienos parduotuvėje jums pasiūlys tinkamiausias medžiagas šiam projektui.

Jums reikės keturių 100x100 mm ir aštuonių ar dešimties 50x100 mm brusų centrinei aptvaro struktūrai. Pagrindinis tikslas - pagaminti dėžę su dugnu, ant kurio bus pastatytas kaitinimosi kubilas. Dėžės kampams pastatyti naudokite 100x100 mm, o tada 50x100 mm parems šonines sienas. Reikalingi stiprūs medvaržčiai ir varžtai. Matavimai turi būti tikslūs, nes kaitinimosi kubilas į naują aptvarą turi būti įmontuotas ypač tvirtai.

Užtikrinkite, kad aptvaras turėtų storo medžio dugną (naudokite kelis 50×100 mm brusus šiam pagrindui). Tai labai svarbu, nes medis turi ne tik stipriai paremti, bet ir leisti kubilui kiek įlinkti, bet nesulūžti (kaip gali atsitikti, jei naudosite betoninę plokštę). Paskutinis žingsnis - su bičiuliais įkelkite kaitinimosi kubilą į naują jo vietą ir pagražinkite išorę kokia tik norite medžiaga (kedrinėmis juostelėmis, grotelėmis ir t.t.).
Raudonojo Kedro Kubilai » Kubilo aptvaras

Aktualijos