TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKUBILAI
Kubilai, Spa masažiniai kubilai, terapiniai kubilai, Ofuro vonios iš Raudonojo Kanados Kedro, Raudonmedžio, termiškai apdorotos Šiaurinės Eglės, Sibiro Eglės. Mes siūlome pasaulyje pripažintų tik geriausių kubilų gamintojų produkciją iš Lietuvos, Suomijos, Kanados. Nuo paprasčiausių ir pigiausių kaitinimosi kubilų iš Sibiro Eglės, šildomų malkomis. Iki prabangiausių terapinių kubilų su filtravimo bei Spa masažinėmis sistemomis iš grynojo Raudonmedžio ar Raudonojo Kanados Kedro. Įvairių išmatavimų, šildomų malkomis, elektra, dujomis ar propanu. Nepirkite kubilo nepasitarę su profesionalais - SUSISIEKITE su MUMIS !

Termo medienos kubilas TERMO MEDIENOS KUBILAI

SpaDealers didžiuojasi galėdami pasiūlyti patogiausius vartotojui kubilus, esančius rinkoje, kurie buvo pagaminti iš tikrosios suomiškos karščiu apdorotos pušies medienos - Termo medienos. Daugelis mūsų gaminamų ir kuriamų sprendimų yra patentuoti. Mūsų šūkis "Geriausia kokybė ir geriausias aptarnavimas"

Tai, kas daro kedrinį kubilą išskirtiniu, yra natūralių kvapų terapija, kuri gali egzistuoti tik tikro medžio kubile. Mūsų kubilai yra maždaug 107 cm gylio (120 cm aukščio) ir suteikia unikalų panirimo malonumą. Purkštukų išdėstymo sistema suderinta su raudonojo vakarietiško kedro aromatu - tikrai suteiks nepakartojamus įspūdžius ir leis patirti neįtikėtiną malonumą!

../Tub finished covered.jpg TERAPINIAI KUBILAI

Vandens terapijos kubilas - kubilų Karalius! Didžiausias ir giliausias kubilas rinkoje, šis kubilas yra 1,55 metro gylio ir daugiau nei 2,20 metro skersmens, todėl jis tikras Karalius! Nėra nei vieno plastikinio ar akrilinio Spa, kuris būtų 1,55 metro gylio. Vienintelė alternatyva - baseinas.

../eco2.jpg JAPONIŠKOS OFURO VONIOS

Atraskite raminančius gydomuosius efektus, kurie Ofuro vonias daro amžina klasika! Atrastos Azijos kultūroje šios nedidelio dydžio vonios yra terapinis stebuklas. Medinės Ofuro stiliaus vonios - tai japoniškos kultūros standartų pritaikymas mūsų kultūroje. Kartu su šiltu vandeniu patirsite nepakartojamą pasinėrimo malonumą.
KUBILAI

Aktualijos