TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilai ir jų priežiūra
Kaitinimosi kubilų priežiūra

Jei seksite paprastą režimą, rūpinimasis kaitinimosi kubilu nebus sudėtingas ir neišnaudos daug laiko. Jums reikia pasirūpinti trimis pagrindiniais kaitinimosi kubilo dalykais: vandens pusiausvyra ir švara, kubilo vidus ir vandens filtravimas. Peržvelkite kelis būdus, kaip tinkamai prižiūrėti kiekvieną sritį.

Jei kaitinimosi kubilo naudojatės dažnai ( kasdien ar bent triskart per savaitę), jums kasdien reikia patikrinti sanitarijos ir pH lygius vandenyje, ir kai reikia, papildyti atsargas. Kasdien reikėtų patikrinti ir vandens tiekimo linijos sistemą. To gali atrodyti per daug, bet visai neblogai būtų kasdien išvalyti vandens liniją. Sumažinkite šitų patikrinimų dažnį, priklausomai nuo to, kaip dažnai kubilu naudojatės. Tačiau tikrinkite ne rečiau nei kas dvi savaites, net jei kubilu nesinaudojote.

Kaitinimosi kubilo vidaus priežiūroje svarbūs du dalykai: patikrinti vidinį apmušalą (ar nėra įtrūkimų, nusidėvėjimo ar dėmių) ir išvalyti vadinamąją nešvarumų liniją, kuri dažnai susidaro palei kubilo sienelę vandens paviršiaus lygyje. Ją sudaro kūno aliejai, prakaitas ir išoriniai dumbliai, kurie gali susidaryti per kurį laiką. Jeigu vidiniame apmušale pastebite trūkumų, jie tikriausiai bus minimalūs, jei laikysitės grafiko ir kas savaitę atidžiai jį patikrinsite. Nešvarumų linija turėtų būti nuvaloma, kai tik ji tampa pastebima, nes gali likti visam laikui
.
Jūsų kaitinimosi kubilo vandens filtravimo sistema, žinoma, labai svarbi. Tinkama priežiūra - tai kasdienis filtro patrono valymas (valykite rečiau, jei kubilu naudojatės nedažnai). Neblogai būtų kas 6-12 mėnesių pakeisti filtrą nauju, net jei senasis vis dar atrodo gerai. Filtro gyvavimas dažnai tiesiogiai susijęs su tuo, kaip kruopščiai jį tikrinate ir valote.

Nepaisant to, kaip dažnai savo kaitinimosi kubilu naudojatės, svarbu kas tris ar šešis mėnesius jį visiškai išdžiovinti, kad tarnautų ilgus metus. Tai ypač svarbu, jei gyvenate vietovėje, kur vanduo kietas ir kalkėtas. Kaitinimosi kubilai kaupia vadinamąsias visiškai ištirpstančias uolienas nesvarbu, kaip kruopščiai kubilu rūpinatės. Taigi visiškas išdžiovinimas pašalins didesnę dalį nešvarumų ir kaitinimosi kubilas toliau veiks sklandžiai.
Kubilai ir jų priežiūra

Aktualijos