TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKaitinimosi kubilų priedai
Kaitinimosi kubilų priedai

Tai paliudys kiekvienas patyręs kaitinimosi kubilo savininkas, kaitinimosi kubilų priedai smarkiai viską keičia. Žinoma, svarbiausia kaitintis šiltame burbuliuojančiame vandenyje, tačiau jūs norite ir kitų patogumų, ar ne? Pateikiami keli populiariausi kaitinimosi kubilų priedai, kuriuos galbūt norėsite įsigyti.

Jaukumas

Jei kaitinimosi kubile praleidžiate kiek ilgiau nei kelias minutes, tikriausiai jau patyrėte nemalonų sprando skausmą, kuris kyla dėl to, kad remiatės į kubilo sienelės kraštą. Išbandykite kaitinimosi kubilo pagalvę! Šis išradingas priedas dažniausiai gaminamas iš vinilu dengtų putų kamšalo. Ieškokite pagalvių, turinčių prisisiurbiančias laikiklius, kurie laikys pagalvę vienoje vietoje, bet pagalvė vis tiek bus nešiojama. Galite mirkti bet kurioje kubilo vietoje ir vis tiek jausitės patogiai.

Patogumai

Norite mėgautis gėrimais, kol esate savo kaitinimosi kubile? Puikus priedas bet kokio tipo kubilui - šoninis baras. Galite išsirinkti tokį, kuris visiškai atitiks jūsų kaitinimosi kubilo kontūrą, kad ir koks jis bebūtų. Nuo šiol, kai tik norėsite gurkštelėti vyno ar vandens ar tiesiog rankšluosčiu nusivalyti veidą, viską galėsite pasiekti ranka.

Valymas

Kaitinimosi kubilo švaros palaikymas savaime suprantamas dalykas. Kad prailgintumėte laiką tarp valymų, išbandykite aliejų sugėriklį. Šis sumanus priedas nėra brangus ir jį paprasta naudoti. Jis pašalins kūno aliejus, įdegio losjono likučius ir kitas medžiagas, kurios gali greitai išpurvinti kaitinimosi kubilo vandenį.

Sandėliavimas

Šoniniai sandėliavimo laipteliai - puiki kaitinimosi kubilų priedų idėja. Jie padeda lengviau patekti į savarankiškus kubilus ir kartu tarnauja kaip patogūs sandėliukai, kuriuose galite laikyti rankšluosčius, chemines medžiagas ar įdegio kremą.

Priežiūra

Kaitinimosi kubilo priežiūra - nuobodžiausias dalykas kubilo turėtojui. Tai labai reikalinga, bet gali būti sunku tai padaryti, ypač kai kalbama apie vandens nuleidimą ir pripylimą. Gerai, kad dabar jau galite įsigyti baterijomis varomą arba elektrinį siurblį, kuris palengvins jūsų kančias. Laikai, kai turėjote tampyti kibirą, kad išleistumėte tuos paskutinius litrus vandens, jau praėjo. Vertingas ir nebrangus pirkinys!
Kaitinimosi kubilų priedai

Aktualijos