TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngPatarimai perkant naudotą kubilą
Ieškantiems parduodamų naudotų kaitinimosi kubilų

Gali būti taip, kad panorėsite įsigyti kaitinimosi kubilą, tačiau neįstengsite nusipirkti naujitėlaičio. Nesijaudinkite! Nors tai nėra didelė niša rinkoje, naudotą kaitinimosi kubilą galite rasti arba netoli gyvenamosios vietos (didesniuose miestuose), arba internete. Galų gale patikrinkite, pavyzdžiui, Ebay tinklalapį, ten siūloma daugybė naudotų spa.

Jei visgi pasirinksite įprastą būdą, yra keli patarimai, kuriais turėtumėte sekti, kad nepermokėtumėte ar neįsigytumėte kubilo su defektais. Jei kubilą rasite netoli savo gyvenamosios vietos, tuomet turėsite privalumą, nes galėsite kubilą apžiūrėti prieš pirkdami. Naudotų kaitinimosi kubilų įsigijimas internete yra kiek rizikingesnis, tačiau jei atidžiai paruošite sutarties su pardavėju dokumentus, turėsite grąžinimo teisę, jei pasirodys, kad jūsų įsigytas spa niekam tikęs.

Jei galite asmeniškai apžiūrėti parduodamą kaitinimosi kubilą, ieškokite prastą priežiūrą liudijančių įrodymų. Tai gali būti ilgalaikė nešvarumų linija (rodanti retą vandens valymą), nešvarus filtras ir nuosėdos kubilo viduje (ypač dugne). Šie ženklai turėtų atkreipti jūsų dėmesį prieš perkant tam tikrą kaitinimosi kubilą, nors daugeliu atvejų "žala" nebūtinai parodo, kaip kubilas veiks jūsų namuose ir kiek ilgai tarnaus jūsų prižiūrimas.

Įskilusio kaitinimosi kubilo taisymas gali brangiai kainuoti. Atidžiai ištyrinėkite kubilo vidinę ir išorinę dalis, kad nebūtų mažų plonų įtrūkių, kurie gali virsti įskilimais. Pasikvieskite labiau patyrusį draugą - kaitinimosi kubilų mėgėją, jei nesate tikras, ko ieškoti.

Būtų gerai prieš pirkimą pamatyti kaitinimosi kubilą veikiant. Jei kubilas atjungtas arba be vandens tuo metu, kai atvykstate apžiūrėti, susitarkite dėl dar vieno susitikimo laiko arba palaukite, kol kubilas bus prijungtas, pripildytas ir įjungtas. Niekuomet netikėkite pardavėjo žodžiais - tai didelė investicija, net ir į naudotą kaitinimosi kubilą.
Patarimai perkant naudotą kubilą

Aktualijos