TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilo Kokybė

Galbūt mes nepasiūlysime mažiausių kainų lyginant su mūsų konkurentais, tačiau mes suvokiame aukštos kokybės gaminių pateikimo svarbą. Aukšti standartai gali būti įvertinti ne tik per SpaDealers produktus, bet ir per draugišką ir paslaugų klientų aptarnavimą. Nuo pirmo pasiteiravimo apie kubilus iki Jūsų įlipimo į kubilą momento, mes visuomet būsime šalia, kad galėtume užtikrinti, jog Jūsų svajonės išsipildys.

Yra daugybė priežasčių, kodėl taip skiriasi panašių produktų kainos, net jei atrodo, jog yra tam tirkų panašumų tarp skirtingų kubilų rūšių. Pagrindinė priežastis yra produkto kokybė, tai , kuo mes didžiuojamės ir visuomet mielai aptariame savo produktų ir kokžnkurentų produktų kokybės skirtumus. Dėl nesąžiningų gamintojų, kurie siūlo savo produktus pigiau, gali kilti problemų ateityje. Viena iš priežasčių, kodėl mes atlikome šį palyginimą, buvo pateikti skirtumus. Prašome atidžiai perskaityti, kad galėtumėte geriaus suprasti kodėl mūsų produktai yra tokie unikalūs ir ilgaamžiški.

Didžioji dalis mūsų klientų turi didžiulius lūkesčius, norėdami gauti kokybišką produktą, be to, tikisi jog bus draugiškai ir paslaugiai aptarnauti. Mūsų kompanijos moto „Geriausia kokybė, geriausias aptarnavimas" tai ne vien tik skambi frazė, tai yra tikslas, kurio kompaniją visada siekia.

Tradicinio kubilo (160 cm) ir SpaDealers kubilo (150 cm) palyginimas

Eglinis Kubilas


Tradiciniame kubile dažniausia yra naudojama eglės mediena, o pačiame kubile būna įmontuojamas vidinis šildytuvas.

SpaDealers Kubilas

SpaDealers kubilai yra pagaminti iš unikalios karščiu apdorotos pušies medienos, dar žinomos kaip „Termo mediena". Gamybos metu mediena yra stipriai išdžiovinama, tai stipriai sumažina jos svorį, lyginant su įprastine mediena, be to medienai tai suteikia preciziškumo.

Kubilas

Kubilas

Kubilai

Įprastinė mediena (t.y. eglė, pušis, maumedis) visuomet praleis vandenį, kuomet mediena džiūs ir plėsis. Viršuje esančios nuotraukos parodo grindų pagrindą iš vidaus ir iš arti parodo tarpus tarp šulų ir dugno lentų, kuomet mediena yra išdžiuvusi. Šie tarpai rodo, jog kubilas tikrai leis vandenį.

Kubilas

Kubilas

Kubilo Šulai

SpaDealers kubilams naudoja karščiu apdorotą medieną. Gamybos proceso metu visa drėgmė yra pašalinama iš medienos, taip užtikrinant, kad mediena nesiplės ir nesitrauks net esant drėgnam orui. Šis procesas, jungiamas kartu su unikaliu SpaDealers konstravimu, garantuoja, jog vandens pratekėjimas bus minimalus, maždaug 5 - 10 litrų po montavimo per medienoje esančius gumbus, tai yra viena iš priežasčių, kodėl taip apdorota mediena tinka šiam produktui.

Kubilo Katilas

Kubilas su Katilu

Vidinis šildytuvas reikalauja daug erdvės kubilo viduje, todėl tradiciniai modeliai yra didesni. Šildytuvas turi sužildyti daugiau vandens, o tai eikvoja laiką ir yra mažiau efektyvu ir dėl to nėįmanoma panaudoti izoliuoto dangčio, kad galima būtų sulaikyti karštį.

Faktas yra tas, kad šildytuvas yra gana giliai įmontuojamas į kubilą, o tai reiškia, kad Jūs turite sunaudoti didesnius kiekius malkų, be to didelė dalis karščio yra prarandama per kaminą. Be to, uždegti ugnį ir išmti pelenus tokio tipo šildytuve gali būti sudėtinga, nekalbant apie tai, jog nemaža dalis malkų šiukšlių ir pelenų pateks į vandenį. Dervos likučiai taip pat pasilieka ant kubilo sienelių,tai sukelia šaltas oras, cirkuliuojantis aplink kaistantį šildytuvą.

Tai šildytuvą ne tik paverčia neefektyviu, tačiau dėl to, kad vanduo šyla nuo šildytuvos, Jums teks maišyti vandenį,, kad išlaikytumėt tolygią temperatūrą vandenyje.

Chofo Pečiukas

../spadealers5.jpg

SpaDealers šildytuvai yra tvirtinami kubilo išorėje, jie yra ypač efektyvūs dėl savo divgubos uždaros konstrukcijos. Malkų degimo kamera ir kaminas yra sukonstruoti taip, kad užtikrintų maksimalų šildytuvo efektyvumą, be to, tokio šildytuvo dėka yra sutaupoma vietos kubile, be to, kubilą lengviau prižiūrėti.

Sujungimo vamzdžiai tarp šildytuvo ir kubilo suteikia ekonomišką kubilo vandens cirkuliaciją, vadinasi temperatūra kubile yra tolygi, nesvarbu kurioje vietoje Jūs sėdite.

SpaDealers be viso to, nuolat siūlo didžiulį pasirinkimą įvairių patobulinimų, taip siekdama padidinti Jūsų kaitinimos patirtį.

Vidinis Katilas

Kubilo Katilas

Kubilai, pagaminti iš įprastinės medienos, paprastai turės vieną šulą, kuris buvo paplatintas arba sumažintas tam, kad atitiktų kontrukciją. Dėl to, įprastiniai kubilai dažniausiai parduodami jau surinkti, kadangi jų surinkimui reikalinga speciali technika ir specialūs įrankiai.

Kubilas

Kubilas

SpaDealers kubilai yra labai paprastai surenkami, visos medžiagos yra tinkamai paruoštos. Tai užtikrina lengvą kubilų surinkimą, neturint jokių specialių žinių ar įgūdžių. Surinkimo rinkinys yra pristatomas keleto paketų pavidalų, kurių sunkiausia sveria 30 kg., tai sumažina pristatymo kainą ir užtikrina paprastą pariruošimą kubilo surinkimui.

Kubilo lankai

Eglės, pušies ir maumedžio medienos kubilai stipriai plečiasi, kuomet kontaktuoja su drėgme, vandeniu, todėl šiems kubilams reikalingi masyvūs suveržimo lankai ir didžiulės skląstys, kad kubilo išvaizda atrodytų proporcinga. Be to, kai tik kubilas išdžiūna ir susitraukia, reikia sureguliuoti lankų suveržimą, kitaip jie gali tapti per laisvi ir nukristi.

Kubilo Lankai

SpaDealers tiekiami veržimo lankai yra 0.5 - 50 mm ir to pilnai užtenka, kadangi karščiu apdorota mediena tik labai nežymiai gali susitraukti ar išsiplėsti. Nėra jokios būtinybės reguliuoti veržimo diržus po kubilų sumontavimo.

Kubilas su Sakais

Sakų būvimas yra neišvengiamas, jei kubilas yra pagamintas iš įprastinės medienos. Be to, sakus labai sunku pašalinti nuo drabužių.

SpaDealers Kubilas

Karščiu apdorota mediena yra tausojanti aplinką mediena, kurioje nėra jokių sakų. Gamybos proceso metu visi sakai yra pašalinami aukštos temperatūros ir garų dėka, nenaudojant jokių cheminių medžiagų ar priedų.

Termo Medienos Kubilai » Kubilo Kokybė

Aktualijos