TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKubilai - gyvenimo būdas Kalifornijoje
Gyvenimo būdas ir kaitinimosi kubilai Kalifornijoje

Kaitinimosi kubilų gyvenimo būdas, labiau negu bet kurioje kitoje valstijoje, pastebimas Kalifornijoje. Kai galvojate apie kaitinimosi kubilus, paprasta įsivaizduoti grupę žmonių, besimėgaujančių gražiu Kalifornijos vakaru kalvose iškilusiose aukščiau už San Franciską ar Los Andželą.

Kalifornijos ir kaitinimosi kubilų draugystės priežastis , visų pirma, yra tai, kad dauguma valstijos gyventojų juos turi. Tačiau nepaisant to, daug kas priklauso nuo nusiteikimo. Daugybė žmonių įsivaizduoja Kalifornijos žmones (ypač aplink didžiuosius miestus) kaip atsipalaidavusius ir besimėgaujančius gerais vakarėliais. Tiesą sakant, „atsipalaidavimas" ir „vakarėlis" tikrai apibūdina kaitinimosi kubile patiriamus išgyvenimus!

Kalifornija, žinoma, didžiulė valstija, besidriekiantis iš šiaurės į vakarus. Tai reiškia, kad daugelis valstijos gyventojų gali išgyventi žvarbų snieguotą orą su žema temperatūra viename gale ir 40 C laipsnių karštį bei dykumos orus kitame gale. Ir visa tai per vieną dieną. Tai unikali klimatinė situacija, daranti įtaką kaitinimosi kubilų priežiūros režimui.

Šiauriniuose kraštuose ir kalnuotose Kalifornijos vietovėse, kur vyrauja šaltas oras, kaitinimosi kubilų savininkai turi vengti užšalimo. Tiesą sakant, šalčiausiu metu tiems savininkams NE išleisti vandens iš savo kubilų rekomenduojama dėl dviejų priežasčių. Pirma, vandens likutis sistemoje užšals daug lengviau negu visas kubilas, o tą gali sekti brangus apgadinimas. Antra, kada gi smagiau mėgautis kaitinimosi kubilu, jei ne tada, kai labai šalta?

Pietinėje Kalifornijoje kaitinimosi kubilų priežiūra daug paprastesnė. Kubilai dažniausiai veikia ištisus metus, taigi reikalinga tik pagrindinė priežiūra: vandens švaros palaikymas, sujungimų patikrinimas dėl nutekėjimo ir pan. Dažnas naudojimas gali slėgti kubilą, todėl patartina vandenį išleisti bent dukart per metus ir atidžiai patikrinti kubilo vidų. Jei pastebimi nedideli įtrūkimai, tuomet reikėtų juos pašalinti, kad būtų išvengta rimtesnių bėdų.
Kubilai - gyvenimo būdas Kalifornijoje

Aktualijos