TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngIeškant geriausio kaitinimosi kubilo
Ieškant geriausio kaitinimosi kubilo

Jeigu rinkoje ieškote geriausio kubilo, tuomet būkite tikri, tai nelengvas darbas! Kaitinimosi kubilai yra daugybės įvairių dydžių: nuo mažų ir jaukių kubilų porelei iki didelių „vakarėlių" stiliaus kubilų, galinčių sutalpinti aštuonis ar daugiau suaugusiųjų. Kaitinimosi kubilai taip pat gali turėti skirtingus purkštukų išdėstymus, kad atitiktų kiekvieno skonį.

Renkantis kubilą svarbiausia nuspręsti, kas labiausiai tinka jums ir tiems, kurie kubilu naudosis kartu su jumis. Kaitinimasis - tai kelių jutimų patirtis, o daugeliui tai šis tas daugiau nei malonus, šiltas ir šlapias lytėjimo pajautimas. Jis taip pat įtraukia ir kvapo bei regėjimo pojūčius.

Geras kaitinimosi kubilas turi patraukti keliais lygiais. Jis turi veikti raminančiai, kai jūs į jį žiūrite, kai pasineriate į atpalaiduojančius vandenis ir kai mėgaujatės skleidžiamais maloniais kvapais. Daugelis žmonių dažnai pamiršta pagalvoti apie aromatus, kai įsigyja kaitinimosi kubilą. Juk jūs norite visapusiško kūno atpalaidavimo, ar ne? Tai reiškia, jog turite mėgautis aromatais kiekvieną kartą, kai įkvepiate.

Pastaraisiais metais pastebėta tendencija įsigyti plastiku dengtus kubilus. Juos paprasta naudoti ir malonu mėgautis. Tačiau plastikiniai kubilai neturi pagrindinio dalyko - aromato. Jie paprasčiausiai neskleidžia jokio kvapo, kurį galėtume vadinti maloniu. Geriausiu atveju, plastikas neišskiria jokio kvapo. Blogiausiu - kvėpuosite cheminiu, nuo gamybos išlikusiu kvapu. Ne visai malonu!

Ilgus dešimtmečius prieš modernių technologijų ir plastiko pasirodymą, mediena buvo pagrindinė kaitinimosi kubilų gaminimo medžiaga. Tuo metu nebuvo jokio perspektyvaus ir įgyvendinamo pakaitalo. Tačiau buvo atrasta, kad tam tikros medienos rūšys puikiai tinka kaitinimosi pojūčiams. Šiems labiausiai tiko kedras ir ąžuolas. Abu šie medžiai sušlapinami išsiplečia taip suformuodami geresnę apsaugą nuo vandens nutekėjimo.

Jeigu jūs ieškote to visapusiško atsipalaidavimo kaitinantis kubile, tuomet kedras - geriausias pasirinkimas, nes išskiria malonius kvapus, ypač kai šiltas. Kedras taip pat ir gražus, todėl žadins regėjimo pojūčius. Nėra nieko labiau atpalaiduojančio už kedrinį kaitinimosi kubilą. Nepraleiskite jų pro akis, kai rinksitės kaitinimosi kubilą!
Ieškant geriausio kaitinimosi kubilo

Aktualijos