TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngDujinis Šildymas

Propanu kūrenamas šildytuvas Chofu CHG

Chofu propano dujomis kūrenamas šildytuvas - efektyvus šildymas paprasčiausiu būdu. Chofu propano dujomis kūrenamas šildytuvas yra ypač efektyvus vandens šildytuvas, specialiai sukurtas kubilams. Vanduo pats savaime cirkuliuoja, naudodamasis "termosifono" principu. Karštas vanduo kyla ir sukelia žemą spaudimą, kuris iškelia vandenį iš apačios. Todėl šiuo atveju neprireikia cirkuliacinio siurblio ir elektros, ir tai leidžia sušildyti vandenį su išorėje sumontuoto šildytuvo pagalba. Vienas didžiulis privalumas yra tai, kad kubile liks daugiau erdvės, ir leis pasirinkti mažesnį kubilo modelį.

Išorinis šildytuvas yra labiau pageidaujamas dėl savo saugumo. Dujinio šildytuvo priežiūra yra labai paprasta, kadangi šis šildytuvas neturi atskirų dalių ir jam nereikia elektros. Kadangi šildytuvo konstrukcija yra pritaikyta laukui, jis neturėtų būti naudojamos patalpose. Jis yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir gali likti lauke neuždengtas, kuomet lyja. Žinoma, jį galima ir uždengti. Jei uždengiate šildytuvą, įsitikinkite, kad jam užtikrinamas pakankamas oro cirkuliavimas ir be abejo vadovaukitės priežiūros instrukcijomis.

Diegimas

Dėmesio: jei Jūs nesate tikras, kad sugebėsite surinkti ir pajungti šį šildytuvą, patikėkite tai profesionalams.

Chofu propanu kūrenami šildytuvai yra sujungiami su kubilu per kartu pateikiamu sujungimo rinkiniu. Šis rinkinys susideda iš 50 mm PVC plastikinio vamzdžio, lanksčių guminių vamzdžių, turinčių spaustuvus, vieno tiesaus sujungėjo iš kubilo šono ir vieno 90o sujungimo su dugnu.

Procedūra:

 1. Šildytuvas turi stovėti ant lygaus medinio, plytų ar kitokio paviršiaus. Šildytuvas turi stovėti tame pačiame lygyje kaip ir kubilas. Tai yra svarbu cirkuliacijai ir tam, kad galima būtų užtikrinti, jog vanduo bus išleistas iš šildytuvo, esant šaltam orui.
 2. Išgręžkite 60 mm angą viršutiniam sujungimo vamzdžiui kubilo šone, 320 mm nuo paviršiaus ant kurio stovi kubilas. Išgręžkite panašią angą ir kitoje kubilo pusėje, kad iš šildytuvo galėtų atbėgti vanduo.
 3. Tiesus sujungimas, o taip pat ir vamzdis turi būti tvirtai pritvirtinti prie šono, o kitas lenktas sujungimas prie dugno. Panaudokite sandarinimo silikoną.
 4. Sujunkite juodus guminius vamzdžius prie šildytuvo. Jei vamzdžiai bus sutepti maistiniu aliejumi bus lengviau sujungti vamzdžius. Pritvirtinkite naudodami pridedamus žarnos spaustuvus.
 5. Šildytuvas yra sujungtas su dujų padavimų, įdiegtu su 30 mlbar slėgio reduktoriumi.
Chofu

Veikimas

Šildytuvas pradeda veikti įjungus automatinį įjungimo mygtuką. Pagrindinis jungiklis turi būti kubilo išorėje. Jungiklis turi būti tokioje vietoje, kad jį būtų lengva pasiekti tiek iš kubilo vidaus, tiek iš išorės. Kai vanduo pasiekia reikiamą temperatūrą, lengva išjungti šildytuvą, o jei reikia, kad vanduo būtų dar pašildytas, lengva jį įjungti. Visa tai Jūs turėtumėte galėti padaryti neišlipdami iš kubilo.

Savybės:

 • Veikimui nereikalinga elektra
 • Valdymo kontolės su įjungimo jungikliu vadovas
 • Atsparus oro sąlygoms korpusas
 • Saugus savaiminis išsijungimas, jei įvyksta perkaitimas

Specifikacijos:

 1. 46 cm (aukštis) x 43 cm (ilgis) x 25cm (plotis)
 2. Svoris 8.5 kg

Kaitinimas

Chofu propanu kūrenamo šildytuvo vidutiniškas kaitinimo poveikis yra 14 kW. Kaitinimo greitis yra maždaug 10°C per valandą 1000 litrų vandens.. Dujų sunaudojimas - 1kg per valandą.

Degimas

 1. Perjunkite jungiklį iš [0]  pozicijos į [1] tam, kad įjungtumėte kontrolės degimą.
 2. Palikite jungiklį šioje pozicijoje maždaug 10 - 20 sekundžių, iki kol degimo indikacinė lemputė (L) pasidarys raudona.
 3. Jungiklį (K) perjunkite į poziciją [2] ir tuomet iš karto į poziciją [3]. Turi būti girdimas silpnas degančių dujų ūžimas.
 4. Pakartokite visus žingsnius nuo pirmojo, jei degimas neprasideda pagrindiniame degimo inde.
 5. Šildytuvas išsijungia, kai jungiklis yra pozicijoje [0].
../Chofu-reguliatorius.jpg
../Chofu-reguliatorius1.jpg

Dėmesio! Nereguliuojamas šildytuvo kaitinimo efektyvumas.


../indikatorius.jpg../indikatorius1.jpg

Degimo jungiklio kodai

1= degimas
2 = kontrolės indikatorius
3= pagrindinis degimas
0= sustabdymas

Naudojimas žiemą

Jei tik atsiranda užšalimo tikimybė, iš šildytuvo turi būti išleistas visas vanduo. Savicirkuliacija sustoja tuomet, kai šildytuvas yra išjungiamas, o jame lieka nedidelis kiekis vandens, kuris gali lengvai užšalti ir sugadinti visą šildymo sistemą. Jei kubile yra paliekamas vanduo, turi būti paliekama galimybė uždaryti šildymo vamzdžius ir leisti vandeniui pačiam išbėgti. Jei šildytuvas yra įdiegtas teisingai, tuomet vanduo išbėgs pats savaime.

Valdymo kontrolės diegimas

Speciali valdymo kontrolė leidžia kontroliuoti Chofu propanu kūrenamą šildytuvą iš namo vidaus ar iš kurios kitos vietos. Valdymo kontrolė gali būti įdiegta tuomet, kai „sienų storis" yra tarp 110 - 180 mm.

Valdymo sistmos montavimas

 1. Išgręžkite 35 mm angą toje vietoje, kurioje bus įmontuota valdymo kontrolė. Tai gali būti dvi lentos, 50x150 mm išmatavimų, sujungtos tarpusavyje. Naudokite grąžtą, skirtą medžiui, be to išgręžkite angą kaip tik įmanoma tiesiau.
 2. Išimkite tiesų metalinį vamzdį (1) ir baltą plastikinę veržlę (2), metalinę dugno plokštę (3). Dugno plokštės tarpiklis (4) turi būti prastumas per didesnį kvadratinį tarpiklį (5) ir pašalintas iš įsriegtos plastikinės ašies (9). Nepamirškite, kad visos šios dalys turės būti vėl sumontuotos tik visus veiksmus atliekant atvirkštine tvarka.
 3. Nuimkite apsauginį popierių nuo didesniojo tarpiklio (5), kuri yra nukreipta į pagrindinę plokštę (6), kur yra įmontuotas jungiklis (7). Pastumkite tarpiklįlink pagrindinės plokštės. Tuomet nuimkite kitus apsauginius popierius.
 4. Laidai (8), kurie vėliau turi būti sujungti su šildytuvu, ir plastikinė ašis (9) yra prastumiami per išgręžtą angą.
 5. Nuimkite apsauginį popierių nuo apatinės plokštės (3) tarpiklio (4) ir pritvirtinkite tarpiklį prie apatinės plokštės. Pritvirtinkite apatinę plokštę prie balto vamzdžio (10) ir viską sutvirtinkite varžtais, kartu su bala veržle (1). Įsitikinkite, kad balti laidai taip pat praeina per tarpiklį ir apatinę plokštę.
 6. Pritvirtinkite apatinę plokštę su 3 medvaržčais.

../indik1.jpg../indik2.jpg 

Šildytuvo prijungimas

Specialus laidas turi būti prijungtas prie valdymo kontrolės ir šildytuvo, kad galima būtų valdyti šildytuvą.

 1. Nuimkite viršutinę plokštę, kuri yra pritvirtinta 2 varžtais.
 2. Atjunkite 2 mėlynus laidus (O). Nuimkite varžtą (G), kuris dujų degiklį išlaiko tam tikroje vietoje. Lengvai pakelkite degiklį stumiant jį šiek tiek atgal ir tuomet atsargiai išimkite.
 3. Nuimkite dengiamąją plokštę (T) į kairę (pritvirtinta 1 varžtu), kur praeina laidai ir balti kabeliai (M) nuo valdymo kontrolės.
 4. Sujunkite juodus laidus (V su jungiklio prietaisu. Nuimkite juodą O žiedą nuo žalvarinės ašies ir sujunkite laidus per didesnę angą prie ašies. Prašome patikrinti, jog du laidų ratai kylą į viršų, o ašis yra pozicijoje, kuri yra nurodyta viduriniame paveiksle. Ratas atsiranda ant ant plastikinių ir metalinių dalių, kurios yra viena priešais kitą. Panaudokite 2 žalvario spalvos varžtus (R) tam, kad sutvirtintumėte laidus.
 5. Stačiakampė "rankenėlę" sukabinta prie žalvarinės ašies O žiedu.
 6. Balti laidai (M) iš valdymo kontrolės yra pritvirtinta prie „sujungimo briaunos". Raudonas laidas yra sujungtas su geltonos ir spalvos , o pilkas su variniu laidu.
 7. Pritvirtinkite kabelį (O, kairę dengiamąją plokštę T ir priekinę plokštę.
 8. "Turn cassette" laidų gale yra sujungtas su valdymo kontrolės ašimi, rankenėlė turi būti nustatyta ant 1 (jungiklis).
 9. Pritvirtinkite juodą dangtį (11) prie apatinės plokštės (3).
 10. Šildytuvas dabar yra paruoštas naudojimuisi, ir jį galima bus galutinai pajungti tuomet, kai tik bus pajungtas dujų balionas su 30 mlbar reduktoriumi.

../chofu-pajung1.jpg../chofu-pajung2.jpg../chofu-pajung3.jpg
../chofu-pajung4.jpg../chofu-pajung5.jpg 

../Gas heater.jpg

Termo Medienos Kubilai » Dujinis Šildymas

Aktualijos