TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngD.U.K.
Dažnai užduodami klausimai apie kaitinimosi kubilus

 • Kokios priežiūros reikalauja kaitinimosi kubilas?
Kas savaitę reikėtų patikrinti cheminį lygį. Jeigu kubilas buvo suteptas, jį reikia pavalyti, kad nuo nublukimo dėl cheminių elementų būtų apsaugota spalva. Kai kurie pirkėjai leidžia kedrui natūraliai „pražilti". To pasiekiama nenaudojant jokių apsaugos priemonių.

 • Kokia kubilo naudojimo kaina?
Apskrita konstrukcija iš kedro, kuris veikia ir kaip izoliacinė medžiaga bei kubilų dangalai suteikia puikią izoliaciją. Aplinkos temperatūra ir vietiniai elektros energijos įkainiai bus pagrindinės išlaidos. Kai kurie pirkėjai naudojasi kubilais ištisus metus net ir žvarbiausiu metų laiku (-30° C) ir tokiomis sąlygomis skaičiuoja apie 50-100 LT išlaidas per mėnesį. Chofu mediena kūrenami vandens šildytuvai yra pigiausi, nes kainuos tik tiek, kiek medienos Jums reikės.

 • Kiek laiko truks kubilo surinkimas?
Dažniausiai kubilui surinkti prireikia 1-3 valandų. Kai yra daugiau sėdėjimui skirtų vietų, laikas gali pailgėti 1-2 valandomis. Kubilo santechnikos įrengimas užtrunka dar 3-4 valandas. Kaitinimosi kubilo montavimas - savaitgalio projektas. Taip pat reikėtų įskaičiuoti ir laiką, kurio prireiks pagrindo formavimui. Prisiminkite, kad Northern Lights gali atvežti sumontuotą kubilą, tuomet reikės labai nedaug papildomo darbo ir laiko.

 • Kokia yra tinkama temperatūra atsipalaidavimui kubile?
Geriausiai žmonės jaučiasi 37°-39°C temperatūros vandenyje. Mes rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju, kuris pagal Jūsų savijauta ir sveikatos būklę nustatys, kokioje temperatūroje Jums geriausia maudytis.

 • Kiek laiko užtruks kubile esančio vandens sušildymas?
Tai priklauso nuo vandens tūrio, šildytuvo galingumo ir netgi nuo pradinės šildomo vandens temperatūros. Naudojant elektrines šildymo sistemas dažniausiai prireikia mažiau nei 12 valandų, kad kubilo vanduo sušiltų. Naudojant Chofu mediena kūrenamą šildytuvą, vandenį kubile galima sušildyti per 2-4 valandas.

 • Mano kubile labai daug putų, ypač kai siurblys nustatytas didesniu pajėgumu.
Putas sudaro skalbimo priemonių likučiai ant maudymosi drabužių. Jeigu įdėsite cheminės priemonės, vadinamos putų slopintuvu, ši problema bus išspręsta.

 • Mano skirstytuve pasibaigė chemikalai ir vanduo dabar drumzlinas.
Jeigu tai pastebėsite laiku, tuomet PristinePower gali atgaivinti vandenį. PristinePower - oksidatorius. Jis greitai tirpsta ir pašalina kvapus bei organines medžiagas, teršalus, kūno riebalus, bei visas kitas daleles, kurios susikaupia ir sukelia vandens drumstimą bei pilkumą. Panaudojus PristinePower, reikėtų palaukti 15 minučių prieš lendant į vandenį. Jeigu vanduo labai drumzlinas, geriausia būtų jį pašalinti ir pripilti naujo vandens. Kas savaitę patikrinkite skirstytuvą, tuomet tokios bėdos nebepasikartos.

 • Kam reikalinga oro ventiliacija?
Oro ventiliacija prideda burbulų purkštukams ir suteikia masažui intensyvumo. Beje, jis pučia šaltą orą į vandenį, todėl reikėtų oro ventiliaciją išjungti, kai kubilu nesinaudojate.

 • Kuo skiriasi plastikinis kubilas nuo jūsiškio kedrinio?
Potyriai! Mūsų kubilai yra maždaug 107 cm gylio ir suteikia unikalų panirimo malonumą, kurio tikrai nepatirsite sekliame plastikiniame įrenginyje. Aromatingi kedro skleidžiami kvapai kartu su atpalaiduojančiu plūduriavimu ir masažu sukelia neapsakomai malonų jausmą.

 • Ar medinį kubilą sunku išlaikyti švarų?
Tiesą sakant, kedras yra natūraliai atsparus irimui bei dūlėjimui. Kedre esantys aliejai suteikia jam ilgaamžiškumą. Kedrinio kubilo valymas nelabai kuo skiriasi nuo paprastų plastikinių kubilų valymo. Dažniausiai pakanka atskiesti balinimo skystį ir lengvai pavalyti šepečiu.

 • Ar plastikiniai kubilai sveikesni už medinius?
1993-aisiais Viskonsino universiteto Maisto tyrimų institutas vykdė medinių ir plastikinių pjaustymo lentelių tyrimą. Išvadose teigiama, kad medis sugeria sultis ir tampa ligų šaltiniu. Kitaip tariant, plastikas sveikesnis. Tačiau tai nebuvo tinkamas pavyzdys. Teste buvo naudotos septynios medžių ir keturios plastiko rūšys. Visos buvo specialiai užkrėstos E-Coli, Listeria ir Salmonella bakterijomis. Visų nuostabai, bakterijos žuvo po 3 minučių, kai palietė medžio paviršių. To negalima pasakyti apie plastikinius paviršius.

 • Ką reikia daryti formuojant pagrindą kubilui?
Lygus paviršius ir medinių rąstų pagrindas yra būtinas. Pagrindo dydis priklauso nuo kubilo dydžio. Mes nerekomenduojame statyti kubilą tiesiai ant numatytos plokštumos, nepasitarus su profesionalu, kuris užtikrintų, jog tas pagrindas yra tinkamas atlaikyti tokį svorį.

Minimalūs dydžiai ( cm )
Mažam kubilui - 150' x 150'
Vidutinio dydžio kubilui - 180' x 180'
Dideliam kubilui - 200' x 200'
Didžiausiam kubilui- 220'x220'

 • Kaip išlaikyti neužšąlantį vandenį, kai naudojamas mediena kūrenamas šildytuvas?
Paprasčiausia būtų po naudojimosi išleisti vandenį iš kubilo. Negalima vandens palikti žvarbiu oru, nebent sąsajoje su mediena kūrenamu šildytuvu būtų naudojamas papildomas cirkuliacinis siurblys ir 1.5Kw šildytuvas.

 • Ar kedrai kertami naudojant ekologiškas priemones?
Taip, mes esame labai rimtai nusiteikę siūlydami produktą, kuris pagamintas iš atsinaujinančio šaltinio. Ne taip, kaip plastikiniai kubilai, kurie gaminami iš naftos produktų, medieną mes įsigyjame tiesiogiai iš "Certified Sustainable" miškininkystės ūkio. Kedro medžius nuo 2001-ųjų patvirtino "Miškininkystės paramos iniciatyva". Šis ūkis buvo patikrintas ir patvirtintas KPMG darbo registre. "Miškininkystės paramos iniciatyva" - tai tarptautinis miškingų vietų atestavimo standartas. Tai suprantama principų, tikslų ir darbo priemonių sistema, sukurta mokslininkų. Jeigu norite daugiau informacijos, apsilankykite www.aboutSFI.org ir www.certificationcanada.org ir susidarysite aiškesnį vaizdą apie miškininkystės paramos iniciatyvos valdymą.

 • Kur pristatote?
Pristatome visame Baltijos regione! Mes suderiname visas smulkmenas, įskaitant ir pristatymą į namus ar sodybą. Jeigu užsisakote būdami Lietuvoje, tuomet nemokėsite jokių papildomų mokesčių. Mūsų produktus iš partnerių tinklo galite įsigyti ir kitose šalyse. Jeigu jūs nerandate mūsų partnerio savo šalyje, paskambinkite! Jeigu norite tapti mūsų partneriu, susisiekite su mumis arba užpildykite šią anketą: tapkite prekybos partneriu .

 • Kokie balboa spa pack, siurblio ir filtro aspektai?
Siurblys, šildytuvas ir filtras yra beveik surinkti ir su prijungtais laidais (nuoroda prisegtame paveikslėlyje) kaip vienetas ant specialaus plastikinio padėklo, užimančio apytiksliai 74" ilgio, 39" pločio ir 54" cm aukščio. Šis padėklo vienetas sukurtas specialiai tam, kad tiktų prie kedrinio kubilo.Peržiūrėkite paveikslėlį. Tai labai sumažina laiką, kurį praleisite surinkdami kubilą!

1 pavyzdys
Minimalus ilgis - 87 cm, minimalus plotis - 46 cm, minimalus iškirtimas pamatams nuo dugno su denio sijomis - 56 cm.
2 pavyzdys
Minimalus ilgis - 97 cm, minimalus plotis - 41 cm, minimalus iškirtimas pamatams nuo dugno su denio sijomis - 56 cm.

 • Kokio galingumo jūsų purkštukai? Kai kurios kompanijos reklamuoja 80+ purkštukus? Ar labai svarbios arklio galios (AG) renkantis siurblį?

Nėra tiek daug arklio jėgų, kurių ieškote. Mūsų pagrindas - 4 purkštukų sistema, einanti su standartiniu 5 cm išskyrimo skylėmis ir 1,5 AG galios su tikru 1,5 AG rotoriumi. Mūsų 6 purkštukų sistema yra 2 AG galios su 5 cm išskyrimo skylėmis. Dar svarbiau tai, kad vandens srautas per minutę, kurį siurblys perduoda, o tai nepriklauso ne nuo arklio galių, o labiau nuo rotoriaus dydžio.

Srovė yra svarbiausias faktorius purkštukų veikimui. Savo mediniams kubilams mes naudojame didelės srovės purkštukus. Siurblys turi būti pajėgus srovei pristatyti į visu purkštukus ir sudaryti tinkamą spaudimą srovei sukurti. Kuo daugiau purkštukų (4-6-8), tuo didesnio spaudimo reikia, o tai pasiekiama siurbliuose keičiant skirtingus (didesnius) rotatorius ir skirtingų arklio galių variklius (atitinkamai 1-1/2, 2 ir 3 AG). Kai pasiekiame maksimalų 10 purkštukų skaičių, 3 AG siurblys lieka, tačiau šiek tiek sumažiname purkštuko antgalio dydį ir padidiname vamzdyno dydį bei suderinamumą iki 5 cm nuo 2,5-3,75 cm. Šito reikia tam, kad būtų užtikrintas pakankamas spaudimas pasiekiantis purkštukus, o ne prarandamas vamzdyne. Mes taip pat sumažiname antgalio dydį 8 purkštukų sistemoje ir pereiname prie 5 cm vamzdyno, jei yra bent 30 cm atstumas tarp kaitinimosi kubilo ir siurblio vieneto.

Šiandieninėje poilsio centrų rinkoje kompanijos sukomplektuoja daugybę įvairių purkštukų. 2-jų AG siurblys, teikiantis energiją 60 purkštukų nebus net arti to galingo masažo, kokį gali sukurti toks pat siurblys, teikiantis energiją 6 purkštukams. 60 purkštukų bendras srovės dažnis yra toks pats kaip ir 6 purkštukų, tai reiškia, kad kiekvienam purkštukui tenka daug mažesnis antgalio (angos) dydis. Arklio galios gali būti ir reklaminis triukas. Pavyzdžiui, 2-jų AG siurblyje galima įmontuoti 5 AG variklį, bet suteikia ne daugiau kaip 2 AG. Tinkamai sujungtas siurblys, sukeliantis purkštukams reikalingą srovę, - štai ko jums reikia. Purkštukų kompanijos vertina savo purkštukus litrais per minutę srove @ kilogramais kvadratiniam metrui spaudimu. Pavyzdžiui, 50 litrų per minutę srove @ 5,5 kilogramų kvadratiniam metrui spaudimu. Jeigu jūs turite 4 purkštukus ir kiekvienam iš jų reikia 50 litrų per minutę, tuomet jūsų siurblys turi būti pajėgus pateikti 200 litrų per minutę, o taip pat sudaryti tinkamą spaudimą, kad 5,5 kilogramų kvadratiniam metrui dar liktų purkštukams po spaudimo sumažėjimo vamzdyne ir kitose lemiamose dalyse.

Mes kuriame kaitinimosi kubilus tam, kad jie būtų paprasčiausiai efektyvūs. Daugelį purkštukų sistemų sudaro 10 purkštukų su didelės srovės elementais, įskaitant ir 3 įsiurbimus bei 3 AG variklį. Arklio galia nėra tokia pati kaip srovė, todėl jeigu padvigubinsite purkštukų skaičių iki 8, siurblio galingumą iki 3 AG, purkštukų spaudimas nebus toks pat. Jums reikia padaryti daugiau, t.y. praplėsti vamzdyną iki 5 cm ir įtraukti daugiau įsiurbimų, kad gautumėte tą patį efektą.

 • Kokiu būdu galima atsiskaityti?

Galite mokėti įvairiais būdais. Pinigų pervedimas yra lengviausias ir priimtiniausias būdas. Priimame Litais ar Eurais. Galite atsisakityti Visa ar Master card kortelėmis tiesiogiai, tačiau su papildomu 3.5% mokesčiu, kad būtų padengtos kompanijos išlaidos. Galima atsiskaityti Paypal, kuris leidžia mokėti dauguma kredito kortelių, įskaitant Amex ir Dinners (spauskite čia www.paypal.com , kad prisijungtumėte, jei dar neturite Paypal sąskaitos. Tai nemokama ir trunka mažiau nei minutę). Mes taip pat prekiaujame išsimoketinai.

 • Ar naudojate pūstuvus?

Ne, mūsų vandens masažo sistemos yra suprojektuotos pagal difuzoriaus purkštukus. Naudojame 1,5 colio oro liniją, kad gautume maksimalų oro kiekį, keliaujantį pro purkštuko korpusą ir suteikiantį galingą masažą. Anksčiau mes siūlėme pūstuvais paremtą sistemą, tačiau klientai ji kėlė rūpesčių dėl triukšmingo veikimo (lyg dulkių siurblys nuolat veiktų šalia kubilo), todėl nuo tada mes atsisakėme pūstuvų. Difuzoriaus sistema brolių Jacuzzi buvo užpatentuota 1968-aisiais. Nuo patento galiojimo termino pabaigos difuzoriaus sistema tapo standartine visuose moderniuose poilsio centruose ir kaitinimosi kubiluose ne tik todėl, kad tyliau veikia, bet ir nenaudoja papildomos elektros energijos ir dėl to yra labai efektyvi.

 • Ar sanitarijai galiu naudoti bet kokį chemikalą??

Ne, medis nuo plastiko skiriasi tuo, kad į tam tikrus chemikalus reaguoja skirtingai. Dažniausiai baseinuose ir kai kuriuose poilsio centruose naudojamas chloras gali per kurį laiką pažeisti medienos pluoštą. Mūsų sanitarijos sistema naudoja bromo druskas kartu su kitais natūraliais produktais, kuriuos mes laikome saugiais mediniams kaitinimosi kubilams. Paskambinkite mums, kad būtumėte užtikrinti, jog cheminės priemonės, kurias naudojate nepažeis medienos arba apsilankykite mūsų chemikalų parduotuvėje ir įsigykite tas priemones, kurios yra patvirtintos naudojimui kaitinimosi kubiluose.

Raudonojo Kedro Kubilai » D.U.K.

Aktualijos